Top 10 6v Ladegerät – Zestawy do ładowania akumulatorów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CTEK

#ad

CTEK MXS ładowarka do akumulatora, srebrny/czarny

#ad
CTEK #ad - Opatentowane przywracanie pływaków/pulsu: sprawia, że ładowarka jest idealna do długotrwałej konserwacji baterii. Wbudowana kompensacja temperatury: wbudowana automatyczna kompensacja napięcia ładowania zapewnia najbardziej efektywne ładowanie w ekstremalnie gorących lub zimnych warunkach pogodowych.

Connect and forget: szybkie, w pełni automatyczne programy ładowania. Opatentowana funkcja odsiarczania: nieużywane baterie tracą swoją wydajność, a żywotność jest skrócona dzięki siarczanowaniu. 5 lat gwarancji. Wszystkie ładowarki ctek zostały specjalnie zaprojektowane, nie przeładowywać ani nie ładować baterii. Tryb agm: specjalny program ładowania akumulatorów AGM zapewnia szybszy czas ładowania i maksymalną żywotność baterii. Pulsacja prądu i napięcia bezpiecznie usuwa siarczan z płyt ołowiowych akumulatora i przywraca stan baterii.

Chroni wrażliwe urządzenia: w przeciwieństwie do mniej wymagających ładowarek, aby nie uszkodzić systemów elektronicznych, akumulator nie musi być odłączany. Od firmy, która opracowała pierwszą inteligentną ładowarkę do akumulatorów 12 V: sprawdzona najnowocześniejsza technologia, z której korzysta ponad 40 najbardziej renomowanych producentów pojazdów na świecie. Bezpieczny i łatwy w obsłudze: odporny na wodę i kurz, zwarcia i zaprojektowany z myślą o ochronie elektroniki pojazdu. Wybierz program za pomocą przycisku Mode i pozostaw resztę ładowarce.
MarkaCTEK #ad
ProducentCTEK #ad
Wysokość1.5
Długość6.61
Waga1.32
Szerokość2.56
Numer części56-305
Model56-305
Gwarancja5 Lat

2. CTEK

#ad

W pełni automatyczny, ekstremalny klimat, CTEK 56-958 MUS 4.3 POLAR 12 V, 8-stopniowa ładowarka do akumulatora

#ad
CTEK #ad - Brak iskier, zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotną polaryzacją, dzięki czemu jest bezpieczny dla całej elektroniki pojazdu i łatwy w obsłudze.

Odporny na wodę i kurz oznacza, że można go bezpiecznie stosować we wszystkich warunkach klimatycznych. Zaprojektowany specjalnie do stosowania w ekstremalnie niskich temperaturach, z kablami AC i DC, które nadają się do ciężkich niskich temperatur. W pełni automatyczny, ładuje i konserwacja, opatentowany 8-stopniowy program testuje stan baterii i ożywia, aby zapewnić maksymalny czas pracy baterii i wydajność. Liczne akcesoria ułatwiają korzystanie z tej samej ładowarki do wielu zastosowań akumulatorowych.
MarkaCTEK #ad
ProducentCTEK #ad
Wysokość2.5
Długość11
Waga1.94
Szerokość6
Numer części56-958
ModelCTK 56-958

3. Dino KRAFTPAKET

#ad

Szara i LIQUI Moly 3140 smar do biegunów akumulatora, z wygodną wtyczką, Dino KRAFTPAKET 136312 Ładowarka do akumulatorów 6 V/12 V-4 A z testerem baterii i ładowaniem podtrzymującym do samochodów osobowych, kabel oczkowy, motocykli, 50 g

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - Produkt 2: specjalnie do biegunów akumulatora i przyłączy oraz połączeń wtykowych w elektronice pojazdu. Produkt 1: tester baterii: wskazuje napięcie akumulatora samochodowego. Po ponownym zasilaniu urządzenie uruchamia się automatycznie w ostatnio używanym programie.

W przypadku baterii 6 V wymagane jest podłączenie sieciowe. Działa z bateriami 12 V bez przyłącza sieciowego. Produkt 2: specjalny smar na bazie mydła wapiennego przeznaczony do tworzyw sztucznych. Produkt 1: sześć programów: 7, 7 v-1 a/14, 4 v-1 a/14, 7 v-4 a, bez iskier, 4 v-4 a/14, 2 v-1 a/7, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, 4 V-1 A/14, ochrona przed wodą IP65.

Produkt 1: funkcja pamięci zapewnia bezpieczne ładowanie po awarii zasilania. Produkt 1: automatyczna ładowarka do akumulatorów samochodowych z testerem baterii i ładowaniem podtrzymującym do wszystkich powszechnie stosowanych typów akumulatorów: kwasowo-ołowiowy, WET, MF, GEL & AGM 1, 2 – 120 Ah. Chroni bieguny akumulatora i styki elektryczne przed korozją i utlenianiem.
MarkaDino KRAFTPAKET #ad

4. CTEK

#ad

CTEK prostownik z automatycznym wyrównywaniem temperatury

#ad
CTEK #ad - Zaprojektowana i przetestowana w Szwecji. Wytrzymały i niezawodny: zaprojektowany do użytku na zewnątrz również w najbardziej ekstremalnych temperaturach.

Atwy do połączenia i łatwy w obsłudze: w pełni automatyczny, iskrzący, zabezpieczony przed odwrotną polaryzacją. Elastyczny: kompatybilny z wieloma różnymi rodzajami akumulatorów ołowiowo-kwasowych pojazdów. Ponowne przygotowanie: dedykowany program rekondycjonowania do przywracania baterii i przywracania rozładowanych baterii. Zasilanie: może być używany jako zasilanie do 10 A, gdy akumulator musi zostać usunięty z pojazdu, aby chronić ustawienia elektryczne.
MarkaCTEK #ad
ProducentCTEK Power, Inc. #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Waga2.2
Szerokość3.94
Numer częściMXS 10
Model56-818

5. NOCO

#ad

ładowarka podtrzymująca, 6 V i 12 V, NOCO GENIUS2X4, EFB i, startu i zatrzymania, 8A 2A/Bank ładowarka do akumulatora samochodowego, urządzenie podtrzymujące akumulator i odsiarczacz do AGM, żelu

#ad
NOCO #ad - Ciesz się precyzyjnym ładowaniem – wbudowany czujnik temperatury wykrywa temperaturę otoczenia i dostosowuje ładowanie, aby uniknąć przeładowania w gorącym i zimnym klimacie. Kilka ławek – ładowarka do akumulatorów z czterema ławkami i mocą znamionową 8 A – 2 ampery na bank – do ładowania i konserwacji wielu pojazdów, takich jak samochody, kosiarki, przyczepy kempingowe, łodzie, motocykle, ciężarówki i wiele innych.

Więcej niż tylko konserwacja – chodzi nie tylko o ładowarkę podtrzymującą, ale także zaawansowany system pielęgnacji baterii. Więcej osiągnięć dzięki genius – zaprojektowany z myślą o akumulatorach samochodowych 6 V i 12 V kwasowo-ołowiowych, w tym akumulatorów typu fut, morskich i głębokich cyklów, żelowych, AGM i bezobsługowych oraz akumulatorów litowo-jonowych. Nowa ładowarka genius2x4 – ładowarka do akumulatorów z czterema bankami, urządzenie podtrzymujące akumulatory, ładowarka podtrzymująca i urządzenie odsiarczania akumulatora – idealne rozwiązanie w zakresie konserwacji baterii.

Przywróć baterię – automatycznie wykrywa siarczanowanie i rozwarstwienie kwasu akumulatora i przywraca utraconą moc akumulatora, dzięki czemu silnik lepiej się uruchamia i wydłuża żywotność akumulatora. Adowanie pustych baterii – ładuje baterie tylko 1 v. W pełni automatyczna, beztroska ładowarka do akumulatorów do codziennego użytku – 24/7 – bez przeładowania. Można też użyć zupełnie nowego trybu force, dzięki któremu możesz przejąć kontrolę i ręcznie ładować puste baterie nawet przy napięciu 0 V.
MarkaNOCO #ad
ProducentNOCO #ad
Wysokość10.79
Długość6.97
Waga7.78
Szerokość5.31
Numer częściGENIUS2X4
ModelGENIUS2X4
Gwarancja3 lat

6. Victron Energy

#ad

Victron Energy Blue Smart IP22 12 V 20 amperów 230 V, Bluetooth 2 sztuki, pojedyncze wyjście ładowarka do akumulatorów CEE7/7

#ad
Victron Energy #ad - Wysoka wydajność i ochrona przed przegrzaniem: dzięki sprawności do 94% te ładowarki wytwarzają do czterech razy mniej ciepła w porównaniu ze standardem branżowym. Aduje również baterie litowo-jonowe: akumulatory litowo-jonowe są ładowane za pomocą prostego algorytmu absorpcji masowej.

Adowarka do akumulatorów blue smart ip22 może być używana do urządzeń w warsztacie oraz w pojazdach mechanicznych lub pływających, łodzie, takich jak samochody samochody zabytkowe, samochody kempingowe, jachty i motocykle. Blue smart ip22 12 v 20 a 230 v ac z pojedynczym wyjściem to nowa profesjonalna ładowarka do akumulatorów z bezprzewodowym rozwiązaniem do monitorowania napięcia i natężenia prądu, zmiany ustawień i aktualizacji ładowarki, gdy pojawią się nowe funkcje.

Adowarka blue smart jest wyposażona w sterowane mikroprocesorem, adaptacyjne zarządzanie baterią. Funkcja adaptacyjna automatycznie optymalizuje proces ładowania w zależności od sposobu użytkowania baterii. Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu.
MarkaVictron Energy #ad
ProducentVictron Energy #ad
Wysokość4.25
Długość9.25
Waga5.73
Szerokość2.56
Numer częściBPC122042002
ModelBPC122042002

7. Brüder Mannesmann

#ad

ADAC M12716 inteligentna ładowarka do akumulatorów 6/12 V, 4 A

#ad
Brüder Mannesmann #ad - Funkcja ciągłego ładowania i ładowania podtrzymującego. Inteligentna ładowarka do akumulatorów samochodowych i motocyklowych 6/12 V, w zestawie 7 programów ładowania.

Beznarzędziowe podłączenie ładowarki do akumulatora. Nadaje się do akumulatorów AGM, żelowych, bezobsługowych akumulatorów ołowiowo-kwasowych. Wyświetlacz LCD z podświetleniem. Licencja marki ADAC e. V. Specjalnie nadaje się do trudno dostępnych baterii. Pasuje do prawie każdego akumulatora rozruchowego samochodu, motocykla i kampera. Zabezpieczenie przed przegrzaniem, zwarciem i odwrotną polaryzacją. Prąd ładowania 4 A. Może pozostać trwale podłączony do akumulatora. Maks. Dodatkowe przyłącze stałe w zestawie. Sprzęgło zabezpieczone przed wodą rozbryzgową z pokrywą.
MarkaBrüder Mannesmann #ad
ProducentMannesmann #ad
Wysokość9.84
Długość3.54
Waga1.27
Szerokość2.95
Numer częściM12716
ModelM12716
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Bosch Automotive

#ad

BOSCH 018999903M mikroprocesorowa ładowarka samochodowa C3

#ad
Bosch Automotive #ad - Typ baterii: akumulator kwasowo-ołowiowy 6 v + 12 v agm, mf, open i vrla; pojemność akumulatora: 12 V: 14 Ah - 120 Ah / 6 V: 1, gel, 2 ah - 14 ah, stopień ochrony: IP 65. Nadaje się do wszystkich popularnych technologii akumulatorów.

Zabezpieczone przed iskrzeniem, zwarciem, odwrotną polaryzacją i zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Umożliwia naładowanie akumulatora do prawie 100% jego pojemności. Jedno urządzenie do wszystkich akumulatorów samochodowych i motocyklowych. W pełni interaktywny dzięki prostym i czytelnym wyświetlaczom, przyjazna dla użytkownika obsługa jednym przyciskiem.

Nagroda reddot Design Award 2011. NowoŚĆ: z funkcją pamięci i ładowaniem podtrzymującym, kabel ładujący z wygodnym połączeniem wtykowym. Automatycznie sterowany przez wewnętrzny MCU mikrokomputer. Pakiet zawiera: przewód zasilający, instrukcja obsługi, kabel ładujący z wygodnym połączeniem wtykowym, zaciski przyłączeniowe, uchwyt hakowy.
MarkaBosch Automotive #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.57
Szerokość0
Numer części018999903M
Model018999903M

9. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET Inteligentna i automatyczna ładowarka do akumulatorów 4 A-6 V/12 V, żelowych, motocykla,, start/stop EFB, ładowarka samochodowa do samochodu, AGM, do akumulatorów ołowiowo-kwasowych

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - Funkcja pamięci zapewnia bezpieczne ładowanie po awarii zasilania. W przypadku baterii 6 V wymagane jest przyłącze sieciowe. Kroki ładowania elf: 1-pomiar, 2-odsiarczanie, 4-7-stały prąd, analiza 10, 3-miękki start, 9-ładowanie podtrzymujące, 8-stałe napięcie, konserwacja 11.

Działa w przypadku akumulatorów samochodowych 12 V bez przyłącza sieciowego. Automatyczna ładowarka do akumulatorów samochodowych z testerem baterii i ładowaniem podtrzymującym do wszystkich powszechnie stosowanych typów akumulatorów: ołowiowo-kwasowe, GEL i AGM 1, MF, WET, 2 – 120 Ah. Tester baterii: pokazuje napięcie akumulatora samochodowego. Po ponownym zasilaniu urządzenie uruchamia się samodzielnie w ostatnio używanym programie. Sześć programów: 7. 2v-1a/7. 4v-1a/14. 4v-1a/14. 7v-1a/14. 4v-4a/14. 7v-4a, przolowaczaNE, bez iskoszczenia, IP65.
MarkaDino KRAFTPAKET #ad
ProducentDino Kraftpaket #ad
Wysokość2.36
Długość10.24
Waga0.95
Szerokość5.51
Numer części136312
Model136312
GwarancjaGwarancja ustawowa

10. NEXPEAK

#ad

Do samochodów ciężarowych, w pełni automatyczna ładowarka do akumulatora samochodowego z kompensacją temperatury, motocykli,, 12 V, NEXPEAK, Ładowarka do akumulatora samochodowego 6 A, inteligentna

#ad
NEXPEAK #ad - Nie martw się! Szybka ładowarka do akumulatorów samochodowych 12 v, w tym agm, ciężarówkach, motocyklach, 6 A, powodzie w samochodach, SLA, żelowe, suv-ach, kosiarkach, statki i akumulatory o niskim cyklu, może ładować lub naprawiać wszystkie pojazdy ołowiowo-kwasowe 12 V, łodziach itd. Wizualizowane ładowanie duży wyświetlacz lcd pokazuje stan ładowania i baterii; napięcie ładowania, tryb letni, prąd ładowania, procent ładowania, temperaturę wewnętrzną, tryb zimowy itd.

Wskazówka: całkowicie puste baterie nie mogą być aktywowane ani ładowane. Float/potrzebujĄcie przełącz na tryb ładowania podtrzymującego/podtrzymującego, aby w pełni naładować baterię, wyświetlacz "FUL" 2, a następnie po przełączeniu na tryb "motocykle" automatycznie przełączy się w tryb ładowania podtrzymującego, gel/wet/motorcycle, aby utrzymać baterie w zimie: 1. Adowarka obsługuje długotrwałe ładowanie, dzięki czemu nie musisz się martwić, nawet jeśli jesteś poza domem przez kilka miesięcy.

Adowarka pozostaje w bieżącym trybie w przypadku awarii zasilania i po przywróceniu zasilania automatycznie wraca do trybu ładowania podtrzymującego lub trybu standardowego. Wysokiej wydajna naprawa impulsówŁadowarka do akumulatora automotive wykrywa siarczanowanie i rozwarstwienie kwasu akumulatora, wykorzystuje najnowszą funkcję naprawy impulsowej, aby przywrócić utraconą moc akumulatora w celu silniejszego rozruchu silnika i dłuższej żywotności baterii. Urządzenie wielofunkcyjne jako ładowarka do akumulatora samochodowego, ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz akumulatora. Nieodzowne narzędzie w Twoim garażu.
MarkaNEXPEAK #ad
ProducentNEXPEAK #ad
Wysokość4.33
Długość8.46
Waga0.88
Szerokość2.56
ModelNC101
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji