Top 10 Boxsack Gefüllt – Bokserskie worki ciężkie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bad Company

#ad

W zestawie również bardzo wytrzymały łańcuch stalowy przymocowany w czterech punktach, worek do trenowania uderzeń z materiału przypominającego skórę, 100 x 35 cm, wymiary w stanie wypełnionym/niewypełnionym: 100 x 35 cm / 120 x 35 cm, Bad Company treningowy worek bokserski w stylu retro

#ad
Bad Company #ad - Trening przy użyciu tego worka bokserskiego poprawia ogólną kondycję i rozwija wiele grup mięśni w Twoim ciele. Odporność na rozerwanie: – ten worek bokserski jest wykonany z wytrzymałej sztucznej skóry. Dzięki temu można praktycznie natychmiastowo rozpocząć trening bokserski.

Dodatkowo dzięki zastosowaniu doskonale wykonanych szwów gwarantowana jest długa żywotność produktu. Ten sprzęt treningowy może być również wykorzystywany w studio fitness i w klubie bokserskim. Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia treningu – łańcuch stalowy mocowany w czterech punktach wchodzi w zakres dostawy, a za jego pomocą można bezpiecznie zamocować ten worek bokserski pod sufitem. Trening bokserski: podczas boksowania można równocześnie trenować ducha i ciało.

Wiczenie z tym workiem bokserskim stanowi połączenie treningu siłowego, rozwijania koordynacji i treningu wytrzymałościowego. Niniejszy sprzęt do trenowania tej kompleksowej dyscypliny sztuk walki idealnie nadaje się dla osób początkujących lub profesjonalistów. Elastyczność użytkowania: – worek bokserski można powiesić w domu lub w zadaszonym miejscu na zewnątrz. Praktyczny.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company #ad
Wysokość39.37
Długość13.78
Waga8.82
Szerokość13.78
Numer częściBad Company
ModelBad Company

2. RDX

#ad

Muay Thai, RDX Worek bokserski dla dzieci, sportów walki, wypełniony worek z piaskiem Junior Kara do boksu, MMA, kickboxingu, 6 m i zestaw rękawic bokserskich, treningów MMA, rękawice do ponczowania

#ad
RDX #ad - Wypełniona maszynowo rozdrobnionym materiałem i precyzyjnie umieszczoną wagą środkową dla doskonałej wytrzymałości i równowagi. Centrycznie ustawiony ciężar jest precyzyjnie umieszczony dla maksymalnego rozłożenia siły i równowagi.

9 do 12 kg. Pomaga w walce z pęknięciami i utrzymuje torbę w cylindrycznym i mocnym stanie. Boks, mma, kickboxing i trening Muay Thai z pełną pewnością siebie. Dziecięce rękawice do piasku kara, wyprodukowane ze skóry Majów ConvEX Skin z amortyzującą wstrząsami. Pętelka x jest specjalnie wykonana, aby wytrzymać większą wagę bez rozerwania.

Wstępnie wypełniony worek bokserski dla dzieci o długości ok. Maya hide ntearx skÓra rzemieślnicza o idealnej długości i szerokości plus dodatkowe wzmocnienia od góry do dołu. Wentylowana konstrukcja utrzymuje dłonie suchą i bezzapachową. Paski nylonowe są odporne na pęknięcia, zapewniają wyjątkową siłę trzymania, idealną stabilność mocowania.
MarkaRDX #ad
ProducentRDX #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer częścisa-dvcv-88

3. HAMMER

#ad

150 cm, czarny, HAMMER, worek bokserski Black Kick

#ad
HAMMER #ad - 4 chromowane łańcuszki stalowe i stabilne zawieszenie. Odporny materiał wypełnienia daje realistyczne odczucia podczas treningu sparingowego. Wytrzymały worek bokserski z odpornej na rozdarcie sztucznej skóry Japanese Cordley. Podwójnie wzmocnione szwy w celu zapewnienia trwałości. Krętlik pozwala ćwiczyć realistyczne manewry i zapobiega splątaniu się zawieszenia. Wytrzymała konstrukcja. Kolor: czarny.
MarkaHAMMER #ad
ProducentHammer #ad
Wysokość14.57
Długość61.02
Waga99.21
Szerokość14.57
Numer części93215
Model93215

4. Kwon

#ad

180 cm bez wypełnienia 150 cm, 120, 150, Kwon Worek bokserski standardowy 100

#ad
Kwon #ad - Worek bokserski nie należy napełniać piaskiem, lecz lekkimi materiałami, wełna do czyszczenia, trociny, takimi jak resztki materiału, . 150 cm, Ø ok. 35 cm. Wymiary: długość ok. Kolor: czarny. Waga wypełnienia 70 kg worek na piasek nie jest wypełniony. 2, 1 kg. Worek bokserski standardowy 150 cm, bez wypełnienia. Maks. Worek bokserski jest wykonany z czarnej sztucznej skóry i jest dostarczany z nierdzewnym, chromowanym stalowym zawieszeniem na łańcuchu oraz krętlikiem do worka z piaskiem. Waga: ok.
MarkaKwon #ad
ProducentKwon #ad
Waga4.63
Numer części930048

5. Bad Company

#ad

100 x 35 cm 28 kg, ze skóry bydlęcej, Bad Company Worek bokserski w stylu retro, z czteropunktowym łańcuchem stalowym Heavy Duty

#ad
Bad Company #ad - Wraz z wysokiej jakości szwami gwarantowana jest długa żywotność. Czy trening siłowy, koordynacyjny i wytrzymałościowy w jednym. Dzięki temu można bezpośrednio rozpocząć trening bokserski.

Praktyczny trening na worku bokserskim zwiększa ogólną kondycję fizyczną i obciąża wiele grup mięśni ciała. Dla tych rozległych sportów walki sprzęt jest idealny dla początkujących i profesjonalistów. Natychmiastowe uruchomienie w zestawie znajduje się czteropunktowy stalowy łańcuch do sufitu. Trening bokserski podczas boksu trenowany jest zarówno umysł, jak i ciało. Vintage worek bokserski o wymiarach 100 x 35 cm został zaprojektowany w modnym stylu retro i jest wypełniony 28 kg resztkami filcu. Odporny na rozerwanie dzięki wytrzymałej prawdziwej skórze każdy worek bokserski jest unikatem.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company #ad
Waga61.73
Numer częściBad Company
ModelBad Company

6. Bad Company

#ad

Tekstylny worek do boksowania, czarny, 100 x 30 cm, wypełnione,ze stalowym łańcuchem z 4-punktowym zawieszeniem., Profesjonalny

#ad
Bad Company #ad - Dobrej jakości szwy gwarantują długą żywotność. Worek bokserski jest uszyty z wysokiej jakości specjalnej tkaniny canvas charakteryzującej się niezwykle wysoką wytrzymałością. Profesjonalny, czarny, tekstylny worek do boksowania, wypełniony, 100 x 30 cm, ze stalowym łańcuchem z 4-punktowym zawieszeniem. Profesjonalny worek bokserski o klasycznym wzornictwie z czteropunktowym zawieszeniem. Przeznaczony do profesjonalnego użytku w klubie sportowym i w domu.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company GmbH & Co. KG #ad
Wysokość39.37
Długość11.81
Waga57.32
Szerokość11.81
Numer częściBad Company GmbH & Co. KG
ModelBad Company GmbH & Co. KG

7. Bad Company

#ad

120 x 35 cm, Bad Company worek bokserski w zestawie Heavy Duty czteropunktowy łańcuch stalowy I winylowy worek do punchingu, wypełniony/niewypełniony I 80/100/120/150/180 x 35 cm – czarny

#ad
Bad Company #ad - To urządzenie treningowe może być również stosowane w studiu fitness i w klubie boxingowym. Nic już nie stoi na przeszkodzie, by trenować sporty walki. Praktyczny, odpychający pot worek bokserski jest dostarczany albo w stanie napełnionym, lub można go napełnić resztkami tkanin.

Trening bokserski: podczas boksowania można równocześnie trenować ducha i ciało. Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia treningu; czteropunktowy łańcuch stalowy wchodzi w skład zestawu, dzięki czemu worek bokserski można bezpiecznie zamocować na suficie. Elastyczność: worek bokserski można powiesić w domu w pokoju lub na zewnątrz, w przypadku zapewnienia ochrony.

Odporny na rozerwanie; worek jest wykonany z wytrzymałego winylu. Dzięki temu można rozpocząć trening bokserski praktycznie od razu. W przypadku tej kompleksowej dyscypliny sztuk walki sprzęt idealnie nadaje się dla osób początkujących lub profesjonalistów. Za sprawą wysokojakościowych szwów można zagwarantować długą żywotność.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company #ad
Wysokość47.24
Długość0.01
Waga44.09
Szerokość0.01
Numer częściBad Company GmbH & Co. KG
ModelBad Company GmbH & Co. KG

8. Physionics

#ad

Worek bokserski 120 x 35 pole worek 30 kg z zawieszeniem czteropunktowym na łańcuchach z krętlikiem

#ad
Physionics #ad - Ruch 360°: ta torba do sportów walki może się kołysać tak bardzo, jak chcesz dzięki czteropunktowemu stalowemu łańcuchowi i wirowi obrotowemu.

Idealny zestaw bokserski jest idealny do wszystkich rodzajów sportów walki. Zawiera worek bokserski i czteropunktowy stalowy łańcuch z karabińczykiem. Wytrzymałość: wzmocniony szew krzyżowy na górze worka bokserskiego jest odporny na rozerwanie i wstrząsy. Właściwości: ta wypełniona torba bokserska o wymiarach Ø 35 x 120 cm i wadze 30 kg, pomaga trenować refleks, siłę i wytrzymałość. Odpowiedni dla początkujących i profesjonalistów, kickboxingu, którzy chcą trenować ze stabilnym workiem bokserskim MMA, taekwando lub innych sportów walki.
MarkaPhysionics #ad
ProducentFF Europe #ad
Wysokość47.24
Długość13.78
Waga66.14
Szerokość13.78
Numer częściBOSK08
ModelBOSK08
Gwarancja24 Miesięcy

9. Physionics

#ad

10 kg, Physionics® Zestaw worków bokserskich dla dzieci – z rękawicami bokserskimi 8 oz i bandażami bokserskimi, w zestawie karabińczyk, worek na piasek do, wypełniony, wys. 55 cm, worek bokserski

#ad
Physionics #ad - Właściwości: ten worek na piasek ma Ø 25/55 cm i waży 10 kg. Zawiera worek bokserski, parę rękawiczek, mocowanie sufitowe i karabińczyk. Idealny zestaw bokserski jest idealny dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Odpowiedni dla początkujących, które chcą trenować ze stabilnym workiem bokserskim MMA, jak również dla zaawansowanych dzieci, kickboxingu lub innych sportów walki. Rękawice bokserskie: rękawice bokserskie tego zestawu mają szerokie i regulowane zapięcie na rzepy zapewniające bezpieczne trzymanie, ze wzmocnionymi szwami oraz przyszytą częścią kciuka jako ochrona kciuka. Wytrzymałość: wzmocniony szew krzyżowy na górze worka bokserskiego jest odporny na rozerwanie i wstrząsy. Rękawiczki rozmiar 8 oz pomagają dziecku trenować refleksy, siłę i wytrzymałość.
MarkaPhysionics #ad
ProducentPhysionics #ad
Wysokość35.43
Długość9.84
Waga19.84
Szerokość9.84
Numer częściBOSK02
ModelBOSK02

10. RDX

#ad

Maya hide, RDX Worek bokserski wypełniony 3-częściowym zestawem, antygrawitacyjne, Muay, 5 ft 4 ft dla dorosłych, boks do sportów walki, łańcuchem, skórzane worki bokserskie z rękawicami bokserskimi

#ad
RDX #ad - Ańcuchy stalowe hg z hakami w kształcie litery s są odporne na rdzę, zapewniają wyjątkową siłę trzymania, idealną stabilność mocowania. Wentylowana konstrukcja utrzymuje dłonie suchą i bezzapachową. Boks, mma, kickboxing i trening Muay Thai z pełną pewnością siebie.

20-22 kg 44 do 48 lb maksymalna pojemność 50 – 60 kg i wstępnie napełniona 18-20 kg 39 – 44 lb 122 cm maksymalna pojemność 40-50 kg. Pomaga w walce z pęknięciami i utrzymuje torbę w cylindrycznym i mocnym stanie. 152 cm, wstępnie wypełniony worek bokserski, ok. Lb z. Zawieszka patentowa loop x z wytrzymałymi 4 pierścieniami d wytrzymuje ok.

Wypełniona maszynowo rozdrobnionym materiałem i precyzyjnie umieszczoną wagą średnią dla doskonałej wytrzymałości i równowagi. Zamknięte rękawiczkami "kara", wyprodukowane ze skóry Majów z amortyzującą amortyzacją. Maya hide ntearx lleder rękodzieło rzemieślnicze o idealnej długości i szerokości plus dodatkowe wzmocnienia od góry do dołu. Zawiązana szlufka minimalizuje nieproszone dodatkowe drgania.
MarkaRDX #ad
ProducentRDX #ad
Waga44.09