Top 10 Esbit Kocher SET – Kuchenki turystyczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Petromax

#ad

Petromax Breaker piec RF33

#ad
Petromax #ad - Piec petromax łączy w sobie skuteczny efekt kominowy i zasadę opalania drewnem. Na żeliwnej części wierzchniej jest miejsce dla np. Garnków i patelni żeliwnych. Stal nierdzewna, wymiary: Ø 23, 5 x 33 cm, żeliwo, 7, 5 kg. Maksymalna wydajność przy niskim zużyciu opału jest idealnie przystosowana do kuchni na świeżym powietrzu kuchni, co dodaje wielofunkcyjności.
MarkaPetromax #ad
ProducentPetromax #ad
Wysokość1
Długość1
Waga15.5
Szerokość1
Numer części405506
Modelrf33
Gwarancjabrak.

2. Bushcraft Essentials

#ad

Bushbox XL zestaw profesjonalny

#ad
Bushcraft Essentials #ad - W zestawie korzystniejszy: kompletny zestaw wyposażenia: Bushbox XL, uniwersalny ruszt, nakładki na garnki i wytrzymała torba outdoorowa. Wymiary całkowite: ok. 21, 5 x 17, 5 x 2 cm kuchenka 19 x 12, 5 x 1 cm po złożeniu, 19 x 12, 5 x 12, 5 cm po rozłożeniu.

Idealny na dłuższe wycieczki na świeżym powietrzu: idealny na kemping, bushcraft, trekking, dla motocyklistów, survivalów, wypraw itp.920 g kuchenka ok. 800 gramów. Wysokowydajny składany piekarnik: wyjątkowo wydajna, gotowania, przenośna kuchenka składana do grillowania, podgrzewania. Materiał: kuchenka bushbox xl, nakładki na garnki i uniwersalny ruszt są wykonane ze stali nierdzewnej grubość materiału 1 mm, 1.

4301. Nadaje się do gotowania dla 3-4 osób. WielofunkcyjnoŚĆ: jako paliwo można stosować praktycznie każde naturalne lub stałe paliwo, kora, węgiel drzewny nawet suchy obornik zwierzęcy, a także palnik spirytusowy, takie jak drewno, tabletki na suche paliwo lub kuchenka żelowa. Torba outdoorowa z bawełnianego płótna. Wyprodukowano w Niemczech. Waga całkowita: ok.
MarkaBushcraft Essentials #ad
ProducentBushcraft Essentials #ad
Wysokość0.39
Długość7.48
Waga1.8
Szerokość4.92
Numer częściBCE-024

3. Bushcraft Essentials

#ad

BUSHBOX LF SET kuchenka outdoorowa | kuchenka hobo | kemping | drewno | gaz | spiritus | składana | kompaktowa | z akcesoriami | stal nierdzewna | 100% Made in Germany

#ad
Bushcraft Essentials #ad - Wyprodukowano w niemczech: 100% Made in Germany ze stali nierdzewnej. 17, 5 x 13, 5 x 2 cm w zestawie akcesoria i torba. Wymiary kuchenki bushbox lf: 14 x 10 x 1, 2 cm po złożeniu, 14 x 10 x 10 cm po rozłożeniu.

Wiele zastosowań: może być zasilana drewnem naturalnym, spirytusem, materiałem organicznym, tabletkami na paliwo stałe itp. W zestawie korzystniejszy: kompletny zestaw wyposażenia w najczęściej kupowanej kombinacji: Bushbox LF, uniwersalny ruszt i wytrzymała torba outdoorowa. Waga całkowita: ok. Bardzo wydajny dzięki efektowi kominka. 590 g. Wymiary całkowite: ok. Wysoce wydajny, kompaktowy składany garnek kuchenny: idealny do gotowania dla 1-2 osób.
MarkaBushcraft Essentials #ad
ProducentBushcraft Essentials #ad
Wysokość0.43
Długość5.51
Waga1.26
Szerokość3.94
Numer częściBCE-042

4. Bushcraft Essentials

#ad

Bushcraft Essentials BUSHBOX XL kuchenka outdoorowa | kuchenka hobo | kemping | drewno | gaz | spirytus | składana | kompaktowa | stal nierdzewna | 100% Made in Germany

#ad
Bushcraft Essentials #ad - Niezależny, kemping, bushcraft, liście, trekking, obwód. Po złożeniu ten genialny piecyk hobo jest tylko nieco grubszy niż 1 cm i można go umieścić prawie wszędzie. Po złożeniu tylko ok. 1 cm grubości. Pozycja mocująca do kuchenki Trangia.

Bushbox xl to cud wydajności. Idealny na dłuższe wycieczki na świeżym powietrzu, dla motocyklistów, różnorodny i łatwy w użyciu. Bushbox xl jest po prostu otwierany na zawiasach i jest natychmiast gotowy do użycia. Paliwo jest dostępne bezpłatnie w każdym miejscu na łonie natury – gałęzie, wyprawy i i. Wyjątkowo wydajna, gotowania, przenośna kuchenka do grillowania, ogrzewania. Już po kilku małych gałęziach można zagotować wodę w czasie poniżej 4 minut, grillować mięso, przygotować jedzenie i wiele innych.

Bushbox xl działa zgodnie z zasadą kominka: powietrze przepływa od dołu do kuchenki, co dodatkowo wspiera ciepło w przeciwieństwie do otwartego ognia prawie nie może emitować na boki, powoduje nawet spalanie wilgotnego materiału i wytwarza silne ciepło, dzięki czemu jest kierowane głównie do góry.
MarkaBushcraft Essentials #ad
ProducentBushcraft Essentials #ad
Wysokość0.39
Długość7.48
Waga1.76
Szerokość4.92
Numer częściBCE-008
ModelBCE-008

5. OFMANIS

#ad

Kuchenka kempingowa | kuchenka hobo | piec na drewno | kuchenka outdoorowa | mini grill | składany | kompaktowa | drewniane tabletki na suche paliwo spirytusowe | stal nierdzewna | wyprodukowano w UE

#ad
OFMANIS #ad - Po złożeniu jego grubość wynosi tylko około 1, 5 cm. 715 g; wyprodukowano w UE. Za pomocą jednego uchwytu to wszechstronne urządzenie jest gotowe do użycia. Dane: materiał obudowa stal nierdzewna aisi 304, grubość 1 mm; materiał kratka stal nierdzewna aisi 304, grubość 2 mm; wymiary po złożeniu: 15 x 12 x 1, 5 cm; wymiary w stanie roboczym: 15 x 12 x 12 cm; waga netto: tylko ok.

Szczegółowy opis znajduje się poniżej. To odróżnia go od tanich kuchenek z dalekiego Wschodu, 5 mm! Dlatego zapewnia niezawodność i bardzo długą żywotność. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, których siła wiatru zwykle nie przekracza 0, że prezentowany składany grill kuchenny jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 1 mm kratka ma grubość 2 mm. Nasza kuchenka hobo doskonale nadaje się również do palników na sucho lub do palników spirytusowych.

Wyprodukowano w ue. Uwaga! przedstawione na zdjęciu produkty garnki i palniki spirytusowe służą do celów poglądowych i nie są częścią oferty. W tym celu dostępna jest zdejmowana płyta nośna, szyszki, liście, jak wszystko: wszystkie przynależności, którą można zainstalować w dwóch pozycjach. Jako paliwo nadaje się tak samo dobrze, które można znaleźć na ziemi: gałązki, gałęzie, siano itd. Otrzymasz 1 kuchenkę Hobo.
MarkaOFMANIS #ad
ProducentOFMANIS #ad
Wysokość0.59
Długość5.91
Waga1.58
Szerokość4.72
Gwarancja2.

6. Esbit

#ad

Pojemność: 750 ml, Esbit 1430920 zestaw do gotowania – garnek i palnik spirytusowy

#ad
Esbit #ad - Niezależnie od tego, butelki na napoje, czy na świeżym powietrzu lub na co dzień – asortyment obejmuje m. In. Gotowanie bez prądu – kuchenka outdoorowa doskonale nadaje się do gotowania w podróży. Jedno wypełnienie palnika o pojemności 70 ml wystarcza na czas palenia do 30 minut.

Większa doniczka kempingowa ma wskaźnik objętości w skali ml. Praktyczna – zestaw do kuchenki kempingowej znajdzie miejsce do transportu w woreczku z siatki. Dwa pojemniki – pokrywka większego garnka o pojemności 985 ml może być również używana jako mały garnek o pojemności 470 ml. Jego regulator płomienia ma składany uchwyt do wygodnej regulacji i gaszenia płomienia. Esbit - esbit jest synonimem wysokiej jakości produktów wzmacniających w podróży.

Dzięki wadze zaledwie 430 g ten kompaktowy zestaw do gotowania Esbit jest lekki i zajmuje niewiele miejsca w bagażu. Zestawy kuchenek kempingowych, pojemniki termiczne i naczynia kempingowe. Oba garnki są wyposażone w składane, odporne na wysokie temperatury uchwyty. Spirytusowy trener – palnik spirytusowy jest wykonany z mosiądzu i dzięki zakrętce z gumową uszczelką jest zabezpieczony przed wyciekiem.
MarkaEsbit #ad
ProducentEsbit #ad
Wysokość5.13
Długość6.5
Waga0.92
Szerokość5.38
Numer części1430920
ModelE-CS985HA
GwarancjaZgodnie z ustawowym obowiązkiem gwarancji.

7. Trangia

#ad

Trangia ultralekka kuchenka 27 – 1

#ad
Trangia #ad - 1 ochrona na górze. 1 podgrzewacz na dole. Patelnia:. 1 garnek, 1 litr. 1 garnek, 0, 9 litra.
MarkaTrangia #ad
ProducentTrangia #ad
Wysokość1.18
Długość14.37
Waga1.59
Szerokość11.22
Numer częściTRXCOOKER01AT91
ModelTRXCOOKER01AT91

8. Campingaz

#ad

2200 W, 1-płomieniowy, kempingowa, z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i walizką, Campingaz Camp Bistro DLX kompaktowa kuchenka outdoorowa z kartuszem gazowym, xl

#ad
Campingaz #ad - Praktyczna konstrukcja i ochrona: pracy z campingaz wkład gazowy CP 250, które w czasie pracy w zintegrowanym kartusz komora znika; wraz z praktyczną transport Case. Maksymalne bezpieczeństwo: dzięki zabezpieczenie kartusza dźwignia obok regulatorem gazu można odzyskać dopływ gazu/; niezawodna ochrona przed przegrzaniem.

Dostępność na całym świecie: campingaz posiada globalnym sieci dystrybucji dla nabojów gazowych w ponad 50 krajach, przegląd sprzedawcy na campingaz. Com/gasfinder. Kompaktowy i o dużej mocy: proste odtwarzanie elektryczny stołu 2.

200 w z zapłonem piezoelektrycznym; płomień jest indywidualnie regulowana; wytrzymały-garnek ze stali szlachetnej szelki w zestawie. Wymiary: 37 x 29 x 13 cm; zużycie gazu 160 g/h; czas pracy 1 h 25 min; waga 1, 8 kg; pasuje do patelnia/garnek rozmiarów 12 – 26 cm; nie nadaje się do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.
MarkaCampingaz #ad
ProducentCampingaz #ad
Wysokość4.84
Długość14.57
Waga3.97
Szerokość10.98
Numer części2000037341
Model2000037341
Gwarancja2 jahre herstellergarantie.

9. Campingaz

#ad

Kuchenka gazowa 1 Płomień na kemping, festiwale lub wędrówki, Campingaz 206 s kuchenka kempingowa

#ad
Campingaz #ad - Pitimized design: compact and light, może być używany wszędzie, czy podczas kempingu, gdzie jest potrzebny kuchenka, Super Prosty Transport, pikniku lub na festiwalach.

Kompaktowy i potężny: Łatwiejsze do użycia pojedynczych płytki płomienia 1250 W;. Dostępność na całym świecie: operacja z naszym campingaz c206 gls Stech Gas Gas Gas - Global Distribution Network do wkładów gazowych w ponad 50 krajach, przegląd dealera na Campingaz. Com/gasfinder. Atwa obsługa: wkład gazowy ściegu można łatwo włożyć do kuchenki, a następnie obudowa jest przykręcona, plastikowy dzwon zapewnia stabilność i chroni wkład. Moc: 1, 250 w;.
MarkaCampingaz #ad
ProducentCampingaz #ad
Wysokość7.48
Długość5.12
Waga0.66
Szerokość5.12
Numer części40470
Model40470
Gwarancja24 Miesięcy

10. Esbit

#ad

Esbit 1431050 palnik spirytusowy

#ad
Esbit #ad - Esbit - od 1949 roku jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, które oferuje innowacyjne, takie jak kuchenka kempingowa, łatwe w obsłudze produkty, kuchenka spirytusowa i wysokiej jakości akcesoria. Wszechstronny – trwały palnik alkoholowy jest idealnym towarzyszem podczas podróży przygodowych i odkrywczych.

Atwa obsługa – praktyczny regulator płomienia ze składanym uchwytem gwarantuje wygodne gaszenie i regulację płomienia. Idealne akcesoria kempingowe – nasz palnik spirytusowy ma wszechstronne zastosowanie i umożliwia gotowanie bez prądu lub gazu. Bezpieczne użytkowanie – palnik spirytusowy jest wyposażony w szczelną zakrętkę z gumową uszczelką, która zapobiega wyciekaniu i gwarantuje bezpieczny transport.

Palnik ten znajduje się w każdym zestawie kempingowym Esbit Spiritus i nadaje się do innych kuchenek spirytusowych. Palnik alkoholowy jest bardzo wytrzymały dzięki swojemu mosiężnemu korpusowi. Szczególny nacisk kładziemy na łatwość obsługi i wysokiej jakości wykonanie.
MarkaEsbit #ad
ProducentRELGV|#Relags #ad
Wysokość1.81
Długość2.91
Waga0.2
Szerokość2.91
Numer częściE-AB300BR
ModelE-AB300BR