Top 10 Everything For You – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Jesebang

#ad

Wodoszczelność IP7, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, kolor czarny, Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, doskonały dźwięk do 30 godzin, Słuchawki douszne Bluetooth, bezprzewodowe

#ad
Jesebang #ad - Cyfrowy wyświetlacz led z zimnym światłem: podwójny cyfrowy wyświetlacz, otwieranie i zamykanie pokrywy wyraźnie wskazuje pozostałą moc słuchawek i ładowarki, przypominając o konieczności ładowania słuchawek Bluetooth, aby uniknąć zakłopotania i bezradności spowodowanej nagłą awarią zasilania. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu.

Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Konstrukcja typu half-in-ear, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, została zaprojektowana tak, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, lekkie dopasowanie. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
ModelBD86
Gwarancja2

2. Jesebang

#ad

Ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, Słuchawki douszne Bluetooth, bezprzewodowe, wodoszczelność IP7, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3, różowo-fioletowe, doskonały dźwięk do 30 godzin

#ad
Jesebang #ad - Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim.

Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania. Cyfrowy wyświetlacz led z zimnym światłem: podwójny cyfrowy wyświetlacz, przypominając o konieczności ładowania słuchawek Bluetooth, otwieranie i zamykanie pokrywy wyraźnie wskazuje pozostałą moc słuchawek i ładowarki, aby uniknąć zakłopotania i bezradności spowodowanej nagłą awarią zasilania. Konstrukcja typu half-in-ear, została zaprojektowana tak, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, lekkie dopasowanie. Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego.

Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
ModelBD86
Gwarancja2

3. Carantee

#ad

Szkło ochronne, krawędź 2,5D HD przezroczysta folia ochronna na wyświetlacz Samsung A52S 5G, nietłukące się, Carantee Folia ochronna ze szkła pancernego do Samsung Galaxy A52/A52S 5G, Sensitive Touch

#ad
Carantee #ad - Podwójna ochrona: chroni soczewkę aparatu i ekran z wysoką dokładnością reakcji, kurzem, trwałością, idealnie pasuje do soczewki aparatu i ekranu oraz chroni soczewkę i ekran przed zadrapaniami, przejrzystością i przejrzystością, wodą lub przypadkowymi uszkodzeniami. Wszystko, plaster do kurzu, czego potrzebujesz do instalacji, znajdziesz w dołączonym zestawie: ściereczka do czyszczenia, szczegółowa instrukcja może nie być dostępna w języku polskim.

Zapobieganie pozostawianiu odcisków palców: dzięki ulepszonemu procesowi powlekania utwardzone membrany są naprawdę wolne od pozostałości plam. Najlepszy wybór. Niezależnie od tego, plamę oleju czy plamę z wody, czy chodzi o odcisk palca po dotknięciu ekranu, nie pozostawi żadnych obrzydliwych śladów na powierzchni hartowanej folii. Atwa instalacja: dzięki najnowszej kreatywnej technologii folia ochronna jest automatycznie nakładana na ekran telefonu.

Kompatybilne modele: folia ochronna na wyświetlacz samsung galaxy a52/a52s 5g ze szkła hartowanego, zaokrąglone rogi 2, precyzyjne cięcie laserowe, specjalnie zaprojektowana do nowego modelu Samsung Galaxy A52/A52S 5G, 5D zapewniają większe bezpieczeństwo i lepszą dotyk oraz chronią ekran. Należy przestrzegać instrukcji instalacji, aby uniknąć błędów. Przejrzystość optyczna: dzięki przezroczystości 99, 99% ta ochrona ekranu zachowuje oryginalny widok HD Retina telefonu i wysokiej jakości dotykowy bez zakłóceń dla optymalnego wyświetlania.
MarkaCarantee #ad
ProducentCarantee #ad
Wysokość0.5
Długość3.54
Szerokość0.03

4. Jesebang

#ad

Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth, doskonały dźwięk, słuchawki douszne, komfortowe dopasowanie, podwójny wyświetlacz LED,, 40 godzin odtwarzania

#ad
Jesebang #ad - Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania.

Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

5. Jesebang

#ad

Douszne słuchawki douszne, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność, podwójny wyświetlacz LED, 40 godzin odtwarzania, Słuchawki sportowe, komfortowe dopasowanie, doskonały dźwięk

#ad
Jesebang #ad - Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych.

Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy druga ładuje się, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT18
Gwarancja2 lata gwarancji

6. Apple

#ad

Apple AirPods Pro 2. generacja z etui MagSafe USB-C ​​​

#ad
Apple #ad - Adaptacyjny dźwięk dynamicznie łączy tryb przezroczystości i aktywną redukcję szumów – dla najlepszych wrażeń słuchowych w każdym środowisku. Za pomocą sterowania dotykowego możesz regulować głośność poprzez naciśnięcie na dolnym końcu słuchawek Air Pods Pro. Naciśnij dolny koniec, aby zakończyć połączenia, aby odbierać połączenia, wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie.

Jednocześnie redukuje hałas z tła, że dźwięk jest cichszy, dzięki czemu możesz łatwiej rozmawiać z ludźmi w pobliżu podczas noszenia słuchawek AirPods Pro. Dla optymalnego dopasowania dostępne są cztery pary silikonowych tipsów – również w bardzo małym rozmiarze. Opracowany przez apple chip h2 zapewnia wydajność słuchawek airpods pro i sprawia, że ich zaawansowana wydajność audio jest jeszcze lepsza. Naciśnij dwukrotnie, przytrzymać lub zmienić tryb słuchania.

Spersonalizowana głośność automatycznie dostosowuje Twoje wrażenia z multimediów do Ciebie. Tipsy zapewniają bezpieczne dopasowanie i tworzą akustyczną pieczęć, która wygasza hałas. Niski poziom zniekształceń oraz specjalnie zaprojektowane przetworniki i wzmacniacze zapewniają wspaniałe tony i głębokie, co słyszysz, głębokie basy o imponującej przejrzystości. Dzięki temu wszystko, brzmi bardziej imponująco niż kiedykolwiek wcześniej. Tryb przezroczystości przepuszcza hałas z zewnątrz – dzięki czemu możesz usłyszeć, co dzieje się wokół Ciebie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Numer częściMTJV3ZM/A
ModelMTJV3ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

7. Jesebang

#ad

Różowe złoto, wodoszczelność IP7, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3, Słuchawki douszne Bluetooth, doskonały dźwięk do 30 godzin, bezprzewodowe, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD

#ad
Jesebang #ad - Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów. Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz.

Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Cyfrowy wyświetlacz led z zimnym światłem: podwójny cyfrowy wyświetlacz, otwieranie i zamykanie pokrywy wyraźnie wskazuje pozostałą moc słuchawek i ładowarki, przypominając o konieczności ładowania słuchawek Bluetooth, aby uniknąć zakłopotania i bezradności spowodowanej nagłą awarią zasilania. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Niezawodna transmisja: bluetooth 5.

3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Konstrukcja typu half-in-ear, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, została zaprojektowana tak, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, lekkie dopasowanie.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość0.71
Długość2.17
Waga0.01
Szerokość1.77
Numer częściBD86
ModelBD86
Gwarancja24 Miesięcy

8. Jesebang

#ad

Ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, wodoszczelność IP7, brzoskwiniowy róż, Bluetooth 5.3, bezprzewodowe, wskaźnik LED, doskonały dźwięk do 30 godzin, Słuchawki douszne Bluetooth

#ad
Jesebang #ad - Konstrukcja typu half-in-ear, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, została zaprojektowana tak, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, lekkie dopasowanie. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona.

Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Cyfrowy wyświetlacz led z zimnym światłem: podwójny cyfrowy wyświetlacz, otwieranie i zamykanie pokrywy wyraźnie wskazuje pozostałą moc słuchawek i ładowarki, przypominając o konieczności ładowania słuchawek Bluetooth, aby uniknąć zakłopotania i bezradności spowodowanej nagłą awarią zasilania. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów.

Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy druga ładuje się, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Waga0.2
Numer częściBD86
ModelBD86
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Jesebang

#ad

Wskaźnik LED, bezprzewodowe, wodoszczelność IP7, białe, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, Jesebang Słuchawki douszne Bluetooth, doskonały dźwięk do 30 godzin, Bluetooth 5.3

#ad
Jesebang #ad - Konstrukcja typu half-in-ear, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, została zaprojektowana tak, lekkie dopasowanie. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego.

Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy druga ładuje się, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania.

Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość0.71
Długość2.17
Waga0.01
Szerokość1.77
Numer częściJS-BD01
ModelBD86
Gwarancja24 Miesięcy

10. Jesebang

#ad

Bluetooth 5.3, doskonały dźwięk, wskaźnik LED, bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki do 30 godzin, wodoszczelność, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, Słuchawki douszne Bluetooth

#ad
Jesebang #ad - Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami.

Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów.

Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy druga ładuje się, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość0.71
Długość2.17
Waga0.01
Szerokość1.77
Numer częściOO-VV-132
ModelBD86
Gwarancja24 Miesięcy