Top 10 Firmenstempel Mit Logo Und Text – Pieczątki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DEKOLANDO

#ad

Pieczątka drewniana z adresem « OLEKKA SERCA » wraz z poduszką do stempli — wielkość odcisku ok.: 5 x 3 cm

#ad
DEKOLANDO #ad - Poduszka 9 x 5 cm czarna. Stempel nadaje się jako prezent na urodziny, boże narodzenie, wielkanoc, mikołajki lub po prostu jako mały upominek bez okazji.50 x 30 mm. Wymiary odcisku: ok. Oczywiście stempel adresowy może być również używany do użytku własnego, aby łatwo i szybko podać adres na list lub dokumenty. Materiał: drewno/guma.
MarkaDEKOLANDO #ad
ProducentDEKOLANDO #ad
Numer części0742288313419
Model0742288313419

2. Kopierladen Karnath GmbH

#ad

Pieczątka adresowa, Ø 40 mm – pieczątka z motywem, pieczątka firmowa, Pieczątka drewniana okrągła z własnym tekstem

#ad
Kopierladen Karnath GmbH #ad - Br>proces zamawiania: kliknij przycisk "dostosuj teraz" w prawym górnym rogu i od razu zaprojektuj swoją pieczątkę. Samodzielnie zaprojektować płytkę do stempli z własnymi tekstami, napisami, adresami, logotypami i wieloma innymi. Grawerowana laserowo płytka do stempli Ø 40 mm do logo, grafiki i symboli. 45 mm, wys. Wysokiej jakości okrągły korpus stempla z drewna bukowego z punktem oznaczającym do ustawienia na uchwycie Ø ok. Pliki pdf należy przesłać do nas za pośrednictwem serwisu Amazon za pośrednictwem "Skontaktuj się ze sprzedawcą". 85 mm.
MarkaKopierladen Karnath GmbH #ad
ProducentKopierladen Karnath GmbH #ad
Wysokość3.35
Długość1.77
Waga0.11
Szerokość1.77
Numer częściH-3030
ModelH-4040

3. easyprint

#ad

Spersonalizowana pieczątka easyprint 2 – samotuszująca z indywidualnym tekstem do zamówienia – 5 linijek, 47 x 18 mm – odcisk czarny

#ad
easyprint #ad - TworzĘ taj taj taj: imię, numer telefonu komórkowego, adres, numer identyfikacyjny podatkowy, dane bankowe, e-mail lub inny tekst na życzenie bezpośrednio na Amazon poprzez "Dostosuj teraz", wpisz po prawej stronie u góry – dostępne są różne czcionki oraz 3 ramki.
Markaeasyprint #ad
Producentstempelfritz #ad
Wysokość3.11
Długość2.56
Waga0.13
Szerokość1.34
Numer części9912_x000

4. Trodat

#ad

Odcisk 56 x 26 mm – bezpośrednio tutaj wpisz wybrany tekst i zamów, Pieczątka firmowa Trodat Professional 5204 – spersonalizowana pieczątka z 6 wierszami tekstu

#ad
Trodat #ad - Produkt oszczędzający zasoby: trodat eco stempel z serii professional przyczynia się do zrównoważonej ochrony środowiska dzięki kompaktowej konstrukcji, dużej zawartości materiałów pochodzących z recyklingu oraz energooszczędnej produkcji. Perfekcyjny chwyt: ergonomiczna głowica do łatwego stemplowania, czyste palce podczas wymiany poduszki dzięki pokrywie ochronnej i uchwytowi z przodu, stabilne nóżki zapobiegają przesuwaniu się lub przesuwaniu, wyraźnie widoczne zatrzaśnięcie poduszki do stempli.

Bezpośrednio tutaj poprzez "dostosuj teraz", adres, numer telefonu komórkowego, wpisz po prawej stronie u góry – różne czcionki oraz 3 ramki – wraz z idealnie nasączoną poduszką do stempli. Samodzielne tworzenie: imię, dane bankowe, numer identyfikacji podatkowej, e-mail i wiele innych.

Oryginalne komponenty trodat i kolor trodat: płytki tekstowe wykonane za pomocą laserowego grawerunku o wysokiej rozdzielczości gwarantują równomierne nanoszenie farby i wyraźną jakość nadruku – poduszka do stempli absorbuje wilgoć otoczenia i dlatego nie wysycha. Idealny do długotrwałego użytkowania: trwały stempel tekstowy ze szczotkowanej stali nierdzewnej do intensywnego, trwałego użytkowania – tysiące precyzyjnych i czystych odcisków dzięki mechanizmowi prawie pozbawionemu wibracji.
MarkaTrodat #ad
Producentstempelfritz #ad
Numer części52xxa_s

5. Trodat

#ad

Szara, 47 x 18 mm, produkt niedostępny w polskiej wersji językowej, Trodat Printy 4912Office pieczątka z napisem Kopie

#ad
Trodat #ad - Generacja 4. 0 neutralna dla klimatu – mała i lekka, wysoka zawartość recyklingu, uzupełniające inwestycje w projekty klimatyczne WWF. Zintegrowana dwukolorowa poduszka do stempli nie wysycha; boczne strefy chwytu utrzymują palce w czystości podczas wymiany – zapasowe poduszki 6/4912/2 dostępne zawsze i wszędzie. Praktyczny stempel z wysokiej jakości obudową czarno-szary do organizacji dokumentów. Perfekcyjne, widoczne pozycjonowanie na papierze; blokada pozioma z przodu zapobiega przypadkowemu zablokowaniu.
MarkaTrodat #ad
ProducentTrodat GmbH #ad
Wysokość3.05
Długość2.48
Szerokość1.38
Numer części4912Office
Model4912Office
Gwarancja2 lata.

6. stempelfritz

#ad

38 x 14 mm, Pieczątka, z tekstem na życzenie spersonalizowana pieczątka z imieniem, pieczątka adresowa lub pieczątka firmowa, easyprint 1 szara, 4 wiersze

#ad
stempelfritz #ad - Mały, paktyczny, samotuszujący stempel w formacie 38 x 14 mm. Easyprint 1 to idealny stempel do codziennych prac w biurze, w gabinecie lub w domu. Grawerowany tekst wykonany z wysokiej jakości gumy laserowej zapewnia doskonałe odciski stempli dzięki najnowocześniejszej technologii laserowej o wysokiej rozdzielczości.

Niezależnie od tego, numerem podatkowym, pieczęć z nazwiskiem lub pieczątką firmową, czy jako pieczątka adresowa, adresem, adresem e-mail, numerem telefonu komórkowego, telefonem, w zależności od potrzeb można stworzyć własną pieczątkę wraz z imieniem, numerem bankowym i wieloma innymi. Za pomocą narzędzia do personalizacji Amazon dostępne są 4 wiersze, różne czcionki i 3 ramki. Wystarczy kliknąć "dostosuj teraz" i puść wodze fantazji.
Markastempelfritz #ad
ProducentStempelfritz #ad
Wysokość2.72
Długość2.2
Waga0.1
Szerokość1.18
Numer części9911.12.13.15
Model9911.12.13.15

7. Trodat

#ad

Pieczątka adresowa lub firmowa – 58 x 22 mm – 6 wierszy, Trodat Printy 4913 – kolor obudowy czarny – z tekstem na życzenie spersonalizowana pieczątka z imieniem

#ad
Trodat #ad - Trodat printy 4913 zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas stemplowania. Tusz do stempli na bazie wody wystarcza na niezliczone odciski i zapobiega irytującemu wysychaniu poduszki. Przemyślane elementy Soft-Touch gwarantują przyjemne uczucie w dłoni i bezpieczne trzymanie. Dzięki dwóm specjalnym strefom chwytu wymiana poduszki jest łatwa i czysta w obsłudze.

Grawerowana indywidualnie według państwa danych płyta tekstowa zapewnia doskonałe odciski stempli dzięki najnowocześniejszej technologii laserowej o wysokiej rozdzielczości i oryginalnej gumie laserowej Trodat Lekka i stabilna obudowa z tworzywa sztucznego z widoczną krawędzią i przezroczystym okienkiem umożliwia dokładne stemplowanie i dokładne umieszczenie odcisku. Pieczęć trodat printyline dzięki niezawodnemu, księgarniach, trwałemu mechanizmowi idealnie nadaje się do długotrwałego stosowania w biurach, sklepach, bibliotekach, szkołach, firmach, gabinetach lekarskich, klubach lub w prywatnych miejscach.

Wystarczy kliknąć "dostosuj teraz" i puść wodze fantazji. Za pomocą narzędzia do personalizacji Amazon dostępnych jest 6 linijek, różne czcionki, 3 ramki i 4 kolory nadruku. Zapasową poduszkę 6/4913 firmy trodat można w każdej chwili zamówić w celu uzyskania niezmiennie ostrych i intensywnych wydruków. Niezależnie od tego, telefonem, numerem podatkowym, adresem e-mail, czy jako pieczątka adresowa, adresem, pieczęć z nazwiskiem lub pieczątką firmową, numerem telefonu komórkowego, w zależności od potrzeb można stworzyć własną pieczątkę wraz z imieniem, numerem bankowym i wieloma innymi.
MarkaTrodat #ad
Producentstempelfritz #ad
Wysokość1.18
Długość2.95
Waga0.17
Szerokość2.36
Numer częściS4911-4915
ModelS4911-4915

8. Die Stempel GmbH

#ad

Jednowierszowy, Drewniane pieczątki z indywidualną płytką tekstową, tekst na życzenie, zrób to sam online, 4 cm

#ad
Die Stempel GmbH #ad - Szybka dostawa. Klasyczny stempel z drewna bukowego z wygrawerowaną laserowo gumową płytką tekstową. Zaprojektowana płytka do stempli bezpośrednio na Amazon – bez bonu. Stempel z bezpłatną, grawerowaną laserowo płytką do stempli. Produkcja płyty tekstowej i wysyłka przez firmę Stempel GmbH.
MarkaDie Stempel GmbH #ad
ProducentDie Stempel GmbH #ad

9. Trodat

#ad

Trodat Printy Classic 4750/L Dater 41 x 24 mm tekst

#ad
Trodat #ad - Trodat printy 4750/l w wiodącym sklepie z pieczęciami fabrycznymi! Indywidualnie zaprojektować lub szybko wysłać za pomocą szablonu, niskie koszty! .
MarkaTrodat #ad
ProducentTrodat Vertriebs GmbH Deutschland #ad
Wysokość4.13
Długość1.54
Waga0.12
Szerokość2.4
Numer części092399642473
ModelPrinty Dater 4750
Gwarancja2 lata.

10. Kopierladen Karnath GmbH

#ad

Shiny H-6008 pieczątka z własnym imieniem, adresem lub logo, wytrzymała pieczątka do 10 wierszy – stempel firmowy, tekstowy lub biurowy, 68 x 47 mm

#ad
Kopierladen Karnath GmbH #ad - Grawerowana laserowo płytka do stempli 68 x 47 mm do 10 wierszy tekstu, logo, grafiki itp. Samotuszujący stempel do statywu shiny H-6008 ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego ok.

Pliki pdf należy przesłać do nas za pośrednictwem serwisu Amazon za pośrednictwem "Skontaktuj się ze sprzedawcą". Samodzielnie zaprojektować płytkę do stempli z własnymi tekstami, napisami, adresami, logotypami i wieloma innymi. Br>proces zamawiania: kliknij przycisk "dostosuj teraz" w prawym górnym rogu i od razu zaprojektuj swoją pieczątkę. W zestawie wymienna poduszka do stempli z niebieskim tuszem – opcjonalnie możliwe są również inne kolory. 185 x 92 x 62 mm.
MarkaKopierladen Karnath GmbH #ad
ProducentKopierladen Karnath GmbH #ad
Wysokość7.28
Długość3.54
Waga1.43
Szerokość2.36
Numer częściH-6008
ModelH-6008