Top 10 Food Processor Kitchen Aid – Pełnowymiarowe roboty kuchenne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KitchenAid

#ad

ARTISAN robot kuchenny z podstawowym wyposażeniem, KitchenAid 5KSM125EOB, czarny onyks

#ad
KitchenAid #ad - Korpus w całości wykonany z metalu, oryginalne mieszadło planetarne w bezpośrednim napędem 300W, opuszczana głowica silnika, 10 stopni prędkości, piasta do zamocowania ponad 20 opcjonalnych elementów wyposażenia. Nowy wygląd - taśma ze stali nierdzewnej z wytłoczonym logo KitchenAid. W zestawie wyposażenie standardowe: miska ze stali nierdzewnej o pojemności 4, mieszadło płaskie, 8 l, trzepaczka, końcówki do wyrabiania ciasta.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid #ad
Wysokość11.04
Długość16.54
Waga24.25
Szerokość16.16
Numer części144278
Model144278
GwarancjaZgodnie z prawem.

2. Bosch Hausgeräte

#ad

System mieszania 3D, miska do mieszania ze stali szlachetnej, 7-stopniowa regulacja, 1300 W, srebro platynowe, Robot kuchenny Bosch Optimum MUM9D33S11

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Produkt idealnie nadaje się wyrabiania ciasta, dzięki mocnemu silnikowi, o mocy 1300 W i czujnikowi Smart Dough oraz elastyczności i idealnie dopasowanym, profesjonalnym akcesoriom.

Ogromna miska ze szczotkowanej stali nierdzewnej o pojemności 5, 5 l do dużych ilości ciasta, aby wyrobić 3, 5 kg ciasta za jednym razem. Zapewnia długą radość użytkowania. Elegancka i trwała obudowa wykonana w całości z metalu oraz z detalami wysokiej jakości. Bogata oferta akcesoriów do pomysłów związanych z gotowaniem i pieczeniem. Akcesoria łatwe w montażu dzięki kolorowym oznaczeniom na urządzeniu. Doskonałe rezultaty dzięki systemowi 3D Planetary Mixing, trójwymiarowemu systemowi mieszania, dla optymalnego połączenia wszystkich składników.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość15.55
Długość12.48
Waga22.27
Szerokość8.74
Numer częściMUM9D33S11
ModelMUM9D33S11
GwarancjaGwarancja producenta.

3. KitchenAid

#ad

Czerwony, 6,9 l, Kitchenaid 5KSM7591XEER robot kuchenny 1.3 HP Heavy Duty

#ad
KitchenAid #ad - Materiał: stal nierdzewna. Kitchenaid robot kuchenny Heavy Duty, 6, 9 l. Standardowe akcesoria: hak do zagniatania, eliptyczna trzepaczka, mieszadło płaskie, 9 l, miska ze stali nierdzewnej 6, ochrona przed pryskaniem. Moc: 500 W. Kolor: czerwony empire.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenaid #ad
Wysokość16.54
Długość13.39
Waga27.78
Szerokość14.57
Numer części5KSM7591XEER
Model5KSM7591XEER
Gwarancja2 lata na maszynie.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Kolor ciemny czerwony / srebrny, 1000 W, 7 programów mieszania, miska ze stali nierdzewnej o pojemności 3,9 l, Bosch MUM58720 CreationLine, system mieszania 3D

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Szczególnie łatwa obróbka nawet dużych ilości mąki do 750 g plus składniki dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1000 watów. Szybkie i łatwe przechowywanie zestawu cukierniczego w misce za pomocą praktycznej torby na akcesoria.

Wygodna obsługa dzięki easyarmlift i łatwe napełnianie miski dzięki automatycznemu położeniu postojowemu narzędzi mieszających. Wydajny robot kuchenny do częstego gotowania i pieczenia. Wszechstronne zastosowanie z wysokiej jakości cukiernią Zestaw trzepaczka, tarcia, niszczarka ciągła z 3 tarczami do tarcia, hak do ciasta, trzepaczka, cięcia i mieszania. Zakres dostawy: plastikowa przystawka miksująca, trzepaczka / trzepaczka, torba na akcesoria ciemnoszary, rozdrabniacz, tarcza tnąca, miska ze stali nierdzewnej, tarcza tnąca, pokrywa, Metalowy haczyk do ciasta, tarcza średnio cienka, DVD z przepisami.

Ciasta optymalnie miesza się z dużą miską ze stali nierdzewnej objętość 3, 7 kg ciasta / 1, 9 l o specjalnym kształcie wewnętrznym oraz dzięki 3D PlanetaryMixing - do nawet 2, 9 kg ciasta drożdżowego.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość10.67
Długość11.1
Waga12.68
Szerokość11.02
Numer częściMUM58720
ModelMUM58720
Gwarancja24 Miesięcy

5. Bosch Hausgeräte

#ad

Srebrny, szatkownica, końcówka do mieszania i ubijania oraz inne akcesoria, 900 W, Bosch MUM56340 Styline robot kuchenny, miska ze stali szlachetnej

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Duża miska do mieszania ze stali nierdzewnej maks. Wielofunkcyjne zastosowanie z zestawem cukierniczym trzepaczka do ubijania, krojenia, hak do zagniatania ciasta, ucierania, trzepaczka do mieszania, malakser z trzema tarczami do ścierania, wyciskarka do cytrusów i maszynka do mielenia mięsa.

Ilość ciasta 3, 9 l oraz siedmioma etapami procesu roboczego plus mocny moment dla beztroskiego pieczenia. Silnik o dużej mocy 900 W dla najbardziej wymagających ciast i szybkiego przetwarzania. Zakres dostawy: robot kuchenny, miska do mieszania, nasadka miksująca z tworzywa sztucznego, trzepaczka, dwustronna tarcza, pokrywka ze stali nierdzewnej, haki do wyrabiania ciast z metalu, wyciskarka do cytrusów, ciemnoszary, maszynka do mielenia mięsa, z wymiennymi tarczami, obracalne tarcze tnące, z kieszenią na akcesoria, recepty na płycie DVD.

Easy arm lift: łatwa i bezwysiłkowa obsługa ramienia do mieszania z napędem na trzy miejsca; prosta i bezpieczna w obsłudze technologia Bosch; łatwy do czyszczenia akcesoria nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość11.1
Długość10.67
Waga16.76
Szerokość11.02
Numer częściMUM56340
ModelMUM56340

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch MUM4 robot kuchenny, pojemność 3,9 l, biały, 500 W

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Możliwość indywidualnego rozbudowy o wiele wysokiej jakości akcesoriów, np. Praktyczny uniwersalny pojemnik z dużą miską do mieszania 3, maks.

Dynamiczny system mieszania 3D MultiMotion Drive zapewnia optymalne mieszanie składników. Ilość ciasta 2, 9 l, 0 kg. Wszechstronne zastosowanie z zestawem do wykrawania, trzepaczki, tarcia, haka do zagniatania ciasta i przydatnym krążkiem z 4 tarczami do tarcia, krojenia i do pierogów/tarek. Maszyna do lodów, przystawka do ciastek, młynek do zbóż, maszynka do mięsa, mikser multibler, o ile nie wchodzą w zakres dostawy, blender. Atwa i bezpieczna obsługa technologia Bosch.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość10.43
Długość12.01
Waga9.13
Szerokość10.43
Numer częściMUM 4427
ModelMUM4427
GwarancjaGwarancja producenta.

7. KitchenAid

#ad

KitchenAid Classic robot kuchenny 4,3 l z uchylną głowicą silnika, czarny, 4,3 l

#ad
KitchenAid #ad - Eleganckie, łatwe czyszczenie i nieskomplikowana obsługa. Wytrzymały, stabilny i trwały. Miska ze stali nierdzewnej o pojemności 4, 3 l. Doskonała wydajność – napęd bezpośredni.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid #ad
Wysokość17.36
Długość16.89
Waga23.15
Szerokość11.34
Numer części5K45SSEOB
Model5K45SSEOB
Gwarancja2 lata.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Profesjonalny hak do zagniatania, stal nierdzewna, 7, mieszadło planetarne, ubijanie, zintegrowana waga i timer, miska ze stali nierdzewnej 5,5 l, trzepaczka, Bosch robot kuchenny OptiMUM MUM9AX5S00

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Doskonale przetworzone ciasto dzięki bardzo mocnemu silnikowi o mocy 1600 W i czujnikowi Smart Dough, trwałość dzięki metalowej obudowie i elastyczności dzięki idealnie dopasowanym profesjonalnym akcesoriom.

Dzięki oznaczeniu kolorami akcesoria są wyjątkowo łatwe do zainstalowania na urządzeniu. Idealne rezultaty dzięki 3d planetarymixing, nic nie przywiera do miski, wygodne przygotowanie zapewnia duża miska do mieszania ze stali nierdzewnej o pojemności 5, 5 l z dwoma uchwytami. Duży wybór akcesoriów do wielu pomysłów na gotowanie i pieczenie.

Automatycznie uzyskuje idealną konsystencję ciasta drożdżowego, białka jajecznego dzięki inteligentnym programom automatycznym SensorControl Plus, śmietany, wbudowany timer do indywidualnego ustawiania czasu mieszania. Bardzo praktyczna, dzięki zintegrowanej wadze wszystkie składniki przepisów można dokładnie odważyć bezpośrednio w misce i w mikserze.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość17.05
Długość13.27
Waga22.93
Szerokość8.74
Numer częściMUM9AX5S00
ModelMUM9AX5S00
GwarancjaGwarancja producenta.

9. Westinghouse

#ad

Westinghouse Robot kuchenny – wielofunkcyjny przetwarzacz do żywności – maszyna do ciasta 4,5 l – czarny

#ad
Westinghouse #ad - Bezproblemowe czyszczenie: wszystkie narzędzia do pieczenia i akcesoria, w tym wielofunkcyjne miski na roboty kuchenne nadają się do mycia w zmywarce. W zestawie akcesoria: maszynki do ciast Westinghouse są dostarczane z akcesoriami, hak do ugniatania ciasta, takimi jak trzepaczka, trzepaczka i przezroczysta pokrywka.

Rotacja planetarna: wielofunkcyjna maszyna kuchenna jest wyposażona w innowacyjny planetarny design, który umożliwia szybsze i bardziej równomierne mieszanie, aby uzyskać wysokiej jakości rezultaty gotowania i pieczenia. Nadaje się dla całej rodziny: duża miska ma maksymalną pojemność 4, 5 l, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca na wszystkie składniki. Atwa obsługa: maszynka do ciasta westinghouse z funkcją gotowania z 6 różnymi ustawieniami prędkości zapewnia szybkie, dokładne i precyzyjne mieszanie.
MarkaWestinghouse #ad
ProducentWestinghouse #ad
Wysokość11.81
Długość8.66
Waga9.51
Szerokość14.96
Numer częściWKSMX1301
ModelWKSMX1301BK

10. KitchenAid

#ad

KitchenAid Robot kuchenny Artisan 4,8 l czarnego bzu

#ad
KitchenAid #ad - Brak utraty mocy między silnikiem a akcesoriami. Standardowe akcesoria: miska ze stali nierdzewnej 4, trzepaczka z 6 drutami, mieszadło płaskie, 8 litra ergonomiczny uchwyt / nadaje się do mycia w zmywarce, ochrona przed pryskaniem z wlewem do napełniania, mieszadło elastyczne, 3 litrowa miska ze stali nierdzewnej polerowana/nadaje się do mycia w zmywarce, hak do zagniatania.

Z uchylną głowicą silnika i obudową w całości z metalu. Doskonała wydajność: bezpośredni napęd do szybkiego i łatwego przetwarzania małych i dużych ilości świeżych składników. Oryginalny mieszadło planetarne zapewnia szybkie i dokładne miksowanie. Atrakcyjny design / kolor: czarny bez.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid Artisan 5KSM175PSEBY holunderbeere #ad
Wysokość14.17
Długość9.45
Waga24.25
Szerokość14.57
Numer części144270
Model144270