Top 10 Gewächshaus Platten 4mm – Szklarnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GAO Flora

#ad

GAO Flora 50 zacisków szklarniowych ze stali nierdzewnej o zwiększonej sile zacisku | nierdzewne zaciski szklarniowe do płyt komorowych do 6 mm i szyb szklanych od 3 mm

#ad
GAO Flora #ad - Nadaje się do płyt wysokokomorowych do 6 mm i szyb szklanych od 3 mm. Klamry szklarniowe ze stali nierdzewnej. Zaciski do szklarni mają większe naprężenia wstępne i wąskie promienie, co zapewnia bardzo dobrą siłę mocowania dla płyt z komorami powietrznymi lub szyb.
MarkaGAO Flora #ad
ProducentOefner #ad
Wysokość0.39
Długość2.76
Szerokość1.18
Numer części620195001
Model620195001

2. Zelsius

#ad

Zaciski do szkła, 50 szt., Zelsius spinacze do szklarni, drut wspierający

#ad
Zelsius #ad - Zelsius spinacze do szklarni, zaciski do szkła, drut wspierający, 50 szt. Zaciski mocujące do przeszklenia szklarni, do 6 mm. Odpowiednie do mocowania płyt z komorami powietrznymi HKP i ESG. Zastępcze zaciski mocujące do przeszklenia szklarni. Markowe produkty firmy Zelsius.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer części50GK
Model50GK

3. Zelsius

#ad

Akcesoria szklarniowe, klocki zaciskowe do płyt szklarniowych do 6 mm, Zelsius Klamry szklarniowe ze stali nierdzewnej, części zamienne 50, 85 x 30 mm, zaciski do szklarni, nierdzewne i odporne na wiatr

#ad
Zelsius #ad - Uniwersalny rozmiar zacisków szklarniowych umożliwia bardzo stabilne i odporne na burzę mocowanie płyt komorowych o grubości do 6 mm. Dzięki stali nierdzewnej o grubości 1, 5 mm siła zacisku szklarni jest niezwykle wysoka.

Płyty dachowe i ścienne są przy tym zabezpieczone jednakowo. Szczegóły | materiał: stal nierdzewna | wymiary: 85 x 30 mm | Do mocowania płyt dachowych i ściennych do 6 mm | Odporny na burzę i nierdzewny. Uniwersalne | klocki zaciskowe są idealnym dodatkiem do zabezpieczenia przed burzą podwójnych płyt komorowych, płyt komorowych HKP, szkła hartowanego ESG i płyt komorowych.

Atwy montaż – uniwersalne klamry można szybko i łatwo zamontować na szybach za pomocą mocnego uchwytu. Odporna na burzę – dzięki zaciskom szklarniowym zelsius twoja szklarnia jest odporna na działanie wiatru i warunków atmosferycznych. Dzięki temu płyty pozostają stabilne i bezpieczne w prowadzeniu szklarni.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Wysokość0.08
Długość3.35
Szerokość1.18
Numer części50GKP
ModelGewächshausklammern

4. Löffert Kunststoffe

#ad

121 x 60,5 cm, Płyty szklarniowe | 4 mm | 6 mm | 8 mm | 10 mm | zestaw 5 sztuk i 10 szt. |+++ wybór standardowych formatów +++ | 121,0 x 60,5 cm | 150 x 60,5 cm | 140 x 70 cm 6 mm – 5 sztuk

#ad
Löffert Kunststoffe #ad - 4 mm ▪️ 6 mm ▪️ 8 mm ▪️ grubość 10 mm. Wybierz standardowe foramty szybka wysyłka. Atwe przycinanie za pomocą noża i piły. Inne produkty pod adresem www. Löffert-kunststoffe. De. Brak zwrotu w przypadku dostosowanych produktów. Uniwersalne zastosowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz. Idealna do szklarni ▪️ zadaszenia do ogrodów ▪️ ochrona przed rozpryskiwaniem i wiatrem ️ Odporna na pęknięcia i uderzenia ️ Brak żółtego zabarwienia ️ Wyprodukowano w Niemczech. Wysyłka w ciągu 24 godzin.
MarkaLöffert Kunststoffe #ad
ProducentLöffert Kunststoffe GmbH #ad

5. KESSER

#ad

Do szklarni, podwójna płyta komorowa 121 x 60,5 cm, 50 x klamry + 50 x klips Z, wiaty garażowe -, płyta komorowa, KESSER® Płyty komorowe z poliwęglanu 4 mm 10,25 m², odporna na promieniowanie UV

#ad
KESSER #ad - Waga: 700 g/m², powierzchnia całkowita: 10, 5 x 121 cm sztuka, grubość: 4 mm, wymiary: 60, ilość: 14 sztuk, materiał: poliwęglan pc, 25 m², kolor: przezroczysty.

Atwy montaż: łatwy montaż, jeśli wymiary nie pasują, wystarczy przyciąć płytki nożem do dywanów. Atwy w użyciu: idealny do inspektów, ogrodnictwa, wiat, szklarni, cienia itd. Odporne na uderzenia i promieniowanie uv podwójne płyty komorowe są zaprojektowane specjalnie do szklarni, płyty komorowe o grubości 4 mm w normalnych rozmiarach, pasują do wszystkich powszechnie stosowanych szklarni. Wysoka jakość: każda płyta ma gramaturę 700 g/m².
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość0.39
Długość47.64
Szerokość23.82
Numer części19767_mfn
Model19767_mfn

6. ECENCE

#ad

Płyty komorowe 95 mm x 35 mm, nierdzewne i odporne na burzę, do szklarni i domków szklanych, ocynkowane, ECENCE 50 x zaciski szklarniowe ze stali nierdzewnej

#ad
ECENCE #ad - Antykorozyjne – klamry są wykonane z ocynkowanej stali nierdzewnej – dzięki temu chronią przed rdzą i gwarantują długą żywotność odporność na warunki atmosferyczne.

Odporny na burzę – zaciski ecence do szklarni w jakości premium i optymalnie dopasowanym rozmiarze zapewniają wysoką stabilność w przypadku wiatru i burzy. Dokładne dopasowanie – nadaje się do wszystkich tradycyjnych szklarni, płyt komorowych, podwójnych płyt komorowych, płyt poliwęglanowych, płyt komorowych i płyt szklanych o grubości 4-6 mm. Dostawa – 50 x klamra szklarniowa ze stali nierdzewnej ocynkowanej. Wymiary – klamry są jak na zdjęciu produktu mają długość 95 mm, szerokość 35 mm i grubość 1, 3 mm.
MarkaECENCE #ad
ProducentECENCE #ad
Wysokość0.79
Długość6.69
Szerokość5.51
Numer części4260545432797
Model4260545432797

7. Home Deluxe

#ad

Zestaw 14-częściowy | płyty komorowe, szklarnia, podwójna płyta komorowa, HOME DELUXE, Poliwęglan, płyty komorowe VARUS, ochrona przed promieniowaniem UV

#ad
Home Deluxe #ad - Płyta komorowa wykonana jest z wytrzymałego poliwęglanu. Podwójne płyty komorowe odporne na owady, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne, grzyby, wilgoć.

Odporna na uderzenia i promieniowanie uv płyta komorowa idealnie nadaje się nie tylko do zadaszenia tarasu, ale również do inspektów, wiaty garażowej lub prac ręcznych. Doskonale nadaje się do zadaszenia tarasu lub szklarni. Zaleta tego materiału: jest trwały, odporny na temperaturę i kształt, wodoodporny, higieniczny i łatwy do czyszczenia. Wymiary płyty dachowej: 60, 5 x 121 cm; grubość: 4 mm; kolor: przezroczysty; powierzchnia całkowita: 10, 25 m²; waga: 14 x = 7, 17 kg; materiał płyt komorowych: poliwęglan.
MarkaHome Deluxe #ad
ProducentHome Deluxe GmbH #ad

8. Zelsius

#ad

Zelsius Płyta komorowa 6 mm, 113 x 60,5 x 0,6 cm, ogrodu, szklarni #2, podwójna płyta komorowa do szklarni

#ad
Zelsius #ad - Płyta poliwęglanowa jest wyposażona w odporne na działanie światła i promieniowanie UV szklenie. Zakres dostawy | 1 x płyta komorowa o grubości 6 mm. Twoja kreatywność nie zna granic.

Wszechstronność | płyta komorowa idealnie pasuje do szklarni. Dzięki temu wytrzymuje temperatury od -25°C do +60°C i jest odporna na uderzenia i rzucanie piłką. Atwe dopasowanie – jeśli podwójna płyta komorowa nie pasuje, można ją łatwo przyciąć do pożądanego rozmiaru za pomocą noża, noża do dywanów lub noża do rigipsu. Nadaje się również do inspektów, ogrodnictwa, wiaty garażowej i innych zadaszeń. Pasujące akcesoria | płyta poliwęglanowa może być idealnie stosowana jako płyta zamienna #2 do wielu szklarni Zelsius oraz do wielu innych. Stabilna | nasza stabilna płyta komorowa jest odporna na wiatr i warunki atmosferyczne.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Wysokość0.24
Długość44.49
Waga0.88
Szerokość23.82
Numer częściGwPl_2plus

9. KRONLY

#ad

Klamry szklarniowe + 2 klipsy do szklarni, podwójne płyty komorowe, kompatybilne z płytami komorowymi, Zestaw 50 sztuk zszywek szklarniowych ze stali nierdzewnej – odporne na burzy

#ad
KRONLY #ad - Nierdzewny, szybkie i łatwe mocowanie, masywny chwyt odporne wichurę, odporne na warunki atmosferyczne. Dostawa: 50 szt. Nadaje się do płyty z komorami powietrznymi, płyty poliwęglanowe, podwójne płyt komorowych płyt, płyt komorowych i szkła o grubości do 4 – 6 mm. Klamer montażowych, 95 mm x 35 mm x 1, 6 mm w Vorteils-zestaw. Niemiecki dystrybutor: jesteśmy niemieckie przedsiębiorstwo. Clip dla swojego szklarni w jakości premium z nierdzewnej stali sprężynowej stal nierdzewna. Nasze produkty można znaleźć pod marką kronly.
MarkaKRONLY #ad
ProducentKRONLY #ad
Numer częściSYXIF404
ModelSNN001

10. Zelsius

#ad

Grubość 4 mm, do szklarni 113 x 60,5 x 0,4 cm, Zelsius zapasowa płyta komorowa z poliwęglanu

#ad
Zelsius #ad - 60, 5 cm x wys. Płyta komorowa z poliwęglanu. 0, 4 cm. Do szklarni Zelsius. Zapasowa płyta #2 do szklarni z aluminium. Wymiary: dł. 113 cm x szer. Markowy produkt firmy Zelsius.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGwPl_2