Top 10 Heizung Elektrisch Energiesparend – Grzejniki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dreo

#ad

Timer 12 h, ochrona przed przegrzaniem i przewróceniem, Dreo Atom 316 Energooszczędny termowentylator, elektryczny ceramiczny PTC, termostat, ogrzewanie elektryczne do pomieszczeń, 34 dB cichy 1500 W

#ad
Dreo #ad - Innowacyjny czujnik wykrywania nachylenia poprawia dokładność i niezawodność dla lepszej ochrony przed przewróceniem się i jest wyposażony w ognioodporne materiały V0, zabezpieczenie przed przegrzaniem i wtyczkę zabezpieczającą. Napięcie: ac 220-240 v, 50 Hz. Pasuje do twojego stylu życia: ten przenośny uchwyt grzewczy ułatwia transport i jest wyposażony w kilka poziomów ogrzewania i trybów ogrzewania, ECO, tylko wentylator.

Moc wyjście: 1500 W. Silne ciepło, które pasuje wszędzie: termowentylator dreo do wnętrz hyperamics 1500 w łączy zaawansowany system PTC z nową konstrukcją termometru, aby zapewnić ciepło w ciągu kilku sekund i poprawić cyrkulację ciepłego powietrza dla nawet o 200% większego zasięgu niż tradycyjne grzejniki. Ponadto jest on wyposażony w praktyczne dodatki do bezproblemowego użytkowania 12-godzinny timer, wyciszenie, aby dowolnie ogrzewać ciepło mocy, zabezpieczenie przed dziećmi i funkcja pamięci. Najwyższa regulacja temperatury: ulepszony chipset ntc zapewnia większą precyzję i przekształca termowentylator z termostatem w inteligentną elektrownię grzewczą, dzięki której można ustawić temperaturę w większym zakresie od 5 do 35°C w odstępach ± 1 °C, co pozwala zaoszczędzić energię i jednocześnie czuć się komfortowo.

Rodzaj montażu: Wolnostojący. Długość kabla: 1, 8 m. Przytulna cisza: nie musisz już wybierać między spokojem a ciepłem. Termowentylator dreo do sypialni ogrzewa cicho dzięki bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego, o mocy bez tarcia i konstrukcji wentylatora Winglet, który redukuje turbulencje i zmniejsza hałas do zaledwie 34 dB.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość9.65
Długość6.02
Waga3.04
Szerokość6.02
Numer częściDR-HSH006
ModelDR-HSH006
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Stiebel Eltron

#ad

204451, rolki, STIEBEL ELTRON Nowy grzejnik elektryczny na ok. 25 m², wyświetlacz LCD, 2 kW, certyfikat TÜV, energooszczędne, ogrzewanie konwektorowe z elektroniczną regulacją, biały

#ad
Stiebel Eltron #ad - Zakres zastosowania: elastyczny, mobilny i wszechstronny konwektor stojący z elektroniczną regulacją; dostarcza ciepło dokładnie tam, gdzie jest ono tymczasowo potrzebne. Montaż: gotowy do podłączenia; przewód przyłączeniowy z wtyczką kątową; długość kabla 1, 5 m; Uwaga: Konwektor może być używany tylko jako urządzenie stojące; montaż ścienny nie jest możliwy.

WyposaŻenie: wydajne, płaskie ogrzewanie elektryczne o wysokiej mocy grzewczej; trwały grzejnik rurowy ze stali nierdzewnej ze stalowymi lamelami nierdzewnymi; z podświetlanym włącznikiem/wyłącznikiem; najwyższa wydajność: tygodniowy timer z 3 programami czasowymi, funkcja samouczenia i rozpoznawanie otwartych okien; D;h; po przewietrzeniu pomieszczenia urządzenie wyłącza się automatycznie; To sprawia, że ten konwektor jest wyjątkowo wydajny; Konwektor stojący jest posiada znak kontrolny TÜV Süd i tym samym spełnia wszystkie istotne wymagania TÜV.

Bezpieczeństwo: 2-krotne bezpieczeństwo: wbudowany przełącznik wahadłowy automatycznie wyłącza konwektor podczas przewrócenia; czujnik temperatury chroni przed przegrzaniem; wyjątkowo stabilny dzięki stabilnym nóżkom z kółkami; bezpieczny transport: dzięki praktycznemu uchwytowi do noszenia urządzenie jest łatwe i bezpieczne do przenoszenia, nawet gdy urządzenie jest jeszcze ciepłe. Dopuszczenie do użytku w krajach: Niemcy. Zakres dostawy: 1 x konwektor stojący eg-50-pl2-pe, 2 x nóżki, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaStiebel Eltron #ad
ProducentStiebel Eltron #ad
Wysokość17.72
Długość29.06
Szerokość3.94
Numer części204451
Model204451
Gwarancja2 lata.

3. Dreo

#ad

12-godzinny timer, 3 tryby 3 prędkości, Dreo Termowentylator energooszczędny, 1500 W, PTC ceramiczny termowentylator mały,, cichy, oscylujący 70°, ogrzewanie elektryczne z pilotem zdalnego sterowania

#ad
Dreo #ad - Energooszczędny tryb eco dopasowuje swoją moc do temperatury otoczenia, niski, ECO, aby utrzymać ciepło i jednocześnie obniżyć koszty ogrzewania. System shield360° zapewnia ochronę przed przewróceniem i przegrzaniem oraz ulepszoną wtyczkę bezpieczeństwa. Oszczędzaj więcej kosztów energii: tryb eco automatycznie dostosowuje poziom ogrzewania, który można regulować w odstępach 1℃ od 5 do 35°C, aby osiągnąć żądaną temperaturę i jednocześnie zaoszczędzić więcej energii.

W połączeniu z ognioodpornymi materiałami V-0 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pod każdym względem. Oscylujące ciepło 70°: ten oscylujący grzejnik o szerokości 70° jest lepszy od innych małych grzejników i jest wyposażony w ekskluzywny system trackball, timer 1-12-godzinny i automatyczne wyłączanie wyświetlacza sprawiają, dzięki któremu ciepło może w cichy i delikatny sposób pokryć więcej obszarów.

Poziom hałasu roboczego wynoszący zaledwie 40 dB, że jest on przyjazny dla użytkownika również w nocy. Szybsze ciepło niż kiedykolwiek wcześniej: dzięki technologii dreo Hyperamics grzejnik Atom One nagrzewa się wydajniej o mocy do 1500 W i natychmiast osiąga żądaną temperaturę, dzięki czemu natychmiast poczujesz szybkie, przyjemne ciepło. Energooszczędność: 4 tryby pracy wysoki, wentylator można indywidualnie ustawić swój komfort. Precyzyjne ciepło, precyzyjny komfort. Ochrona 360° shield: nagrzewaj się w dzień i w nocy bez obaw.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość11.42
Długość7.99
Waga4.67
Szerokość7.17
Numer częściDR-HSH004
ModelDR-HSH004
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

4. Könighaus

#ad

TÜV/GS, Könighaus Promiennik podczerwieni z obrazem, 1200 W, inteligentny termostat i aplikacja Könighaus – energooszczędne ogrzewanie ścienne na podczerwień z motywem graficznym, biała ramka 12.

#ad
Könighaus #ad - Zakres dostawy – wraz z materiałem montażowym, inteligentny termostat i kabel 1, 80 m – ten produkt nadaje się tylko do dobrze izolowanych pomieszczeń lub do okazjonalnego użytku. Gwarantowana trwałość – promienniki podczerwieni Könighaus nie wymagają konserwacji i mają 5-letnią gwarancję producenta oraz 30-dniową gwarancję zadowolenia.

Dla optymalnego użytkowania zalecamy użycie termostatu. W | powierzchnia grzewcza: 300 w | 3-8 m²; 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 w | 14-26 m²; 1200 W | 18-29 m². Nadrukowane dla ciebie – nasze promienniki podczerwieni są drukowane i produkowane w Niemczech na żądanie. Zielone ogrzewanie – grzejniki ścienne na podczerwień to zdrowa forma ogrzewania, ponieważ bezpośrednie ciepło nie powoduje cyrkulacji powietrza.

Ogrzewanie obrazu w domu królewskim – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie podczerwieni możemy zagwarantować wysoką wartość grzewczą. Zastosowane farby drukarskie posiadają certyfikat GREENGUARD i wyróżniają się wspaniałą ostrością kolorów. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na kurz domowy i pacjentów z reumatyzmem.
MarkaKönighaus #ad
ProducentKönighaus GmbH #ad
Waga20.94
Numer częściBildserie_P_1200_12

5. GoveeLife

#ad

Cichy, wielokrotna, oscylacja 75°, sterowanie za pomocą aplikacji i głosu, GoveeLife Inteligentny termowentylator ceramiczny, 3 stopnie ogrzewania, energooszczędny grzejnik elektryczny z termostatem

#ad
GoveeLife #ad - Cichy i lampka nocna rgb: w trybie eco hałas pracy ogrzewania pomieszczeń GoveeLife jest cichszy niż 45 dB. Aplikacja i sterowanie głosowe: nawet jeśli nie jesteś w domu, również kompatybilny z alexa, możesz włączyć termowentylator. Bezpieczeństwo: ochrona przed przewróceniem, nadaje się do wnętrz, przegrzaniem, takich jak salon, blokada bezpieczeństwa i timer dla większej ilości niespodzianek.

Inteligentny termostat: wbudowany czujnik obsługuje podstawową funkcję termostatu. Obsługuje wygodną i szybką podwójną łączność Wi-Fi i Bluetooth, Google Assistant i IFTTT. 4 tryby ogrzewania i wentylatora: termowentylator jest wyposażony w energooszczędną ceramiczną technologię grzewczą PTC, która nagrzewa się w mniej niż 2 sekundy. Podłącz go do termohigrometru, aby dokładnie odtworzyć temperaturę otoczenia dla bardziej precyzyjnej funkcji termostatu.

Termohigrometr nie wchodzi w zakres dostawy. Zmień różne tryby świecenia za pomocą aplikacji GoveeHome, aby ogrzać całą noc. Chroń dzieci i zwierzęta domowe dla bezpiecznego użytkowania, sypialnia i biuro. Po powrocie do domu pokój jest już ciepły. Dzięki temu kompaktowemu i wydajnemu grzejnikowi utrzymasz ciepło i przytulność w biurze, biurze lub małym pomieszczeniu.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Waga4.72
Numer częściH713B
ModelH713B

6. JUNG

#ad

2000 W, JUNG Alpina grzejnik konwektorowy, elektryczny z termostatem, mobilny grzejnik elektryczny do pomieszczeń do 30 m², energooszczędny, mobilny grzejnik elektryczny

#ad
JUNG #ad - Do pomieszczeń o powierzchni do 35 m². X szer. 52 x 34, 5 x 20 cm, łatwy do przechowywania w miesiącach letnich. Natychmiastowa gotowość do pracy. Dopuszczony do użytku w pomieszczeniach. Moc – termowentylator o mocy 2000 w, 3 stopnie ogrzewania 1000 w / 1500 w / 2000 W, cichy w pracy maksymalna głośność robocza 35 dBA na najwyższym poziomie, termostat do regulacji temperatury.

Energooszczędność – zużycie energii na godzinę na najwyższym poziomie wynosi 2 kh, co odpowiada 60, 0 centów / 0, 60 € przy cenie energii elektrycznej 0, 30 €/kWh. Potrzebujesz mobilnego grzejnika o większej mocy? Inne grzejniki JUNG można znaleźć wyłącznie na Amazon de, po prostu wyszukaj swój grzejnik JUNG. Wzornictwo – kompaktowa konstrukcja o smukłych wymiarach wys.

Mobilny – niewielka waga własna 3 kg, zintegrowany uchwyt do noszenia, stabilna podstawa, dzięki czemu wysoka mobilność i dobra stabilność w mieszkaniu. Włącznik/wyłącznik z przodu. Najtańsze zużycie w konwektorze w swojej klasie. Dzięki prostemu wyglądowi, prawie dyskretnie nadaje się do użytku w każdym pomieszczeniu. X dł. Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, nadaje się do użytku w nocy.
MarkaJUNG #ad
ProducentJUNG #ad
Waga6.61
ModelAlpina
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

7. fraxinus

#ad

Bezgłośne ogrzewanie Mica, do użytku domowego, konwektor z termostatem, zabezpieczenie przed przechyleniem i przegrzaniem, Grzejnik elektryczny 2000 W, energooszczędne ogrzewanie

#ad
fraxinus #ad - Komfort noszenia: ten grzejnik do pomieszczeń fraxinus jest lekki, który utrzymuje kabel w porządku, zapewniając ciepło wszędzie tam, można go łatwo przenosić w domu dzięki izolowanemu termicznie uchwytowi i kółkom skrętnym 360°, gdzie jest najbardziej potrzebny. Ponadto ogrzewanie jest pokryte siatką ochronną, ochroną IP24, dlatego dodaliśmy ochronę przed przegrzaniem, która pozostaje chłodniejsza i zapobiega wypadkom oparzeń.

Micathermic lub panel mica delikatnie oddaje ciepło we wszystkich kierunkach bardziej efektywnie, bezgłośne ogrzewanie, bezolejowe, lekki itd. Cichy komfort: stwórz ciche i ciepłe otoczenie bez usuwania wilgoci z powietrza za pomocą elektrycznego grzejnika fraxinus Bez wentylatora nie musisz się już martwić, że hałas lub kurz zostanie wydmuchany przez Twój dom. Bardzo bezpieczne w użyciu: twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, ochroną przed zamarzaniem, ochroną przed przewróceniem, aby uniknąć wypadków.

Ciepło jest równomiernie rozprowadzane ze wszystkich stron ogrzewania, aby zapewnić całe doświadczenie ogrzewania pomieszczenia. Regulowany termostat i temperatura: z 2 stopniami ogrzewania 900 w/2000 w do wyboru i przyciskiem regulacji temperatury można znaleźć żądaną temperaturę dla Twojego domu. Zastosowanie przedłużacza lub adaptera stanowi zagrożenie pożarowe i może spowodować uszkodzenie grzejnika lub użytkownika. Specyfikacje: wymiary: 17, 9 x 3, 4 cm, 9 x 20, długość kabla: 180 cm.
Markafraxinus #ad
ProducentFRAXINUS #ad
Wysokość15.75
Długość11.81
Szerokość3.94
Numer częściFR2816
ModelFR2816

8. Pro Breeze

#ad

Na taras – biały, Pro Breeze 2000 W mini ceramiczny termowentylator energooszczędny z automatyczną oscylacją, dwa poziomy mocy, małe ogrzewanie elektryczne do salonu, biura

#ad
Pro Breeze #ad - Ceramiczna technologia grzewcza: nagrzewa się szybciej i wydajniej niż tradycyjne grzejniki. Dzięki uchwytowi do noszenia grzejnik można szybko i łatwo umieścić w dowolnym miejscu. Ogrzewanie elektryczne, sypialnia, do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, takich jak salon, ogród zimowy lub biuro.

Dwa poziomy mocy: 1200 W niska i 2000 W wysoki. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa: dzięki wbudowanej ochronie przed przegrzaniem, zabezpieczeniem przed przewróceniem i lampce kontrolnej, mini termowentylator może być używany bez obaw w całym domu. Kompaktowy i wydajny: mały grzejnik elektryczny ma wymiary 18, 5 x 15, 5 x 26 cm.

Oscylacja 60 stopni: automatyczna oscylacja grzejnika zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła. Dzięki regulowanemu termostatowi i 2 poziomom mocy można łatwo ustawić optymalną temperaturę ogrzewania. 220 v-240 v ~ 50 hz. Wbudowany uchwyt do noszenia: mini ceramiczny termowentylator jest kompaktowy i przenośny.
MarkaPro Breeze #ad
ProducentPro Breeze #ad
Wysokość10.31
Długość7.28
Waga3.86
Szerokość6.1
Numer częściPB-H01-EU
ModelPB-H01

9. Aigostar

#ad

Aigostar Pangpang – grzejnik olejowy 2300 W, energooszczędny grzejnik z 11 żebrami, mobilny grzejnik wypełniony olejem, 3 stopnie ogrzewania, grzejnik elektryczny z termostatem, ogrzewanie elektryczne

#ad
Aigostar #ad - Szybko przyjemne temperatury w pokoju lub biurze, w warsztacie lub garażu. Przejrzysta obsługaobsługa grzejnika olejowego aigostar jest przy tym niezwykle prosta: za pomocą dwóch pokręteł można łatwo ustawić żądaną temperaturę oraz tryb ogrzewania, podczas gdy lampka kontrolna LED informuje o tym, czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.

Przenośne i mobilne4 rolki podłogowe o promieniu 360°, dzięki którym grzejnik elektryczny może łatwo zmienić swoje położenie. Prawie nie gromadzi się kurz, dzięki czemu grzejnik idealnie nadaje się również dla alergików. Szybkie nagrzewanie piękny kształt nagrzewa się w krótkim czasie i zapewnia równomierne ciepło w 3 stopniach ogrzewania 1000, 1300 lub 2300 W w pomieszczeniach do 30 m² i zapewnia przyjemne ciepło wszędzie tam, gdzie nie ma centralnego zaopatrzenia w ciepło. Termostat stabilizuje temperaturę w pomieszczeniu w zakresie 5-35℃ i zapewnia przyjemne uczucie ciała.

Bezpieczne właściwości cieplne konstrukcja przełącznika kontroli bezpieczeństwa, nie trzeba się martwić o przypadkowe rozładowanie. Bezgłośny i przyjazny alergikomkompaktowy grzejnik elektryczny pracuje ciszej, szybciej i zdrowiej niż termowentylator. Ciepło jest uwalniane do pomieszczenia bezgłośnie i bez przeszkadzających przeciągów. Automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem gwarantuje, automatyczne wyłączanie przy nachyleniu 45 stopni, że produkt jest bezpieczny i niezawodny.
MarkaAigostar #ad
ProducentAigostar #ad
Wysokość25.2
Długość11.02
Waga24.76
Szerokość20.87
Numer częściUltra Oilwin
ModelAIG-8433325503055

10. De'Longhi

#ad

De'Longhi TRNS 0505M Elektryczny grzejnik pokojowy olej ogrzewanie pomieszczeń wnętrze biały 500 W – elektryczne ogrzewanie pomieszczeń

#ad
De'Longhi #ad - 5 żeberek grzewczych. X wys. 173 x 505 x 340 mm. Do pomieszczeń do 25 m2. X gł. Wymiary szer. Moc: 500 W.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość5.27
Długość5.97
Waga12.13
Szerokość2.68
Numer częściTRNS 0505M
ModelTRNS0505M