Top 10 Huawei Nova 5T – Folie i szkła ochronne do telefonów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Devgoed

#ad

Folia pancerna Honor 20, Folia ochronna na wyświetlacz Huawei Nova 5T, twardość 9H, ochrona wyświetlacza Huawei Nova 5T/Honor 20/20 Pro, 2 sztuki, szkło ochronne

#ad
Devgoed #ad - Twardość 9h i odporność na zarysowania - dzięki wiodącej w branży grubości szkła o twardości 9H, wyjątkowo trwałe, wytrzymałe szkło hartowane może skutecznie chronić Twój telefon przed niepożądanymi zadrapaniami i zadrapaniami spowodowanymi kluczami i innymi twardymi substancjami.

Każdy może nałożyć folię ochronną na wyświetlacz w mgnieniu oka. Brak pęcherzyków powietrza po zamontowaniu, jeśli na początku usuniesz kurz i ustawisz prawidłowo. Wyświetlacz hdultra przezroczysta ochrona ekranu zapewnia bardzo wyraźne wrażenia wizualne, zachowując oryginalny kolor i piękno wykonanych zdjęć i filmów. Atwa instalacjasuper łatwe zakładanie i zdejmowanie szkła pancernego bez pozostawiania śladów. Jeśli dotyk nie jest wrażliwy, wysoka czułośćFolia ochronna 0, a następnie ponownie wprowadzić odcisk palca.

Wysoka przejrzystość, należy najpierw zwiększyć czułość telefonu komórkowego, bardziej żywe i naturalne w aplikacji, 99% odwzorowania kolorów wyświetlacza telefonu, 33 mm, oglądanie filmów i elastyczne gry. Ochrona przed odciskami palców i oleofobowa powłoka nanofobowaSpecjalna nanopowłoka oleofobowa na powierzchni folii jest wodoszczelna, odporna na olej i odciski palców, co ułatwia czyszczenie folii ochronnej.
MarkaDevgoed #ad
ProducentDevgoed #ad
Wysokość0.5
Długość6.69
Szerokość3.94
Numer częściQY13-Huawei Nova 5T
ModelQY13-Huawei Nova 5T

2. NEW'C

#ad

Ultra przezroczyste, NEW'C 2 sztuki, ultratrwałe, pancerna folia ochronna do Huawei Nova 5T, folia ochronna na wyświetlacz HD, 0,33 mm, bez zarysowań, twardość 9H

#ad
NEW'C #ad - W dotyku jak oryginalny wyświetlacz. Nigdy nie używać na uszkodzonym lub pękniętym urządzeniu. Jednak ze względu na zaokrąglone krawędzie urządzenia może dojść do przedostawania się powietrza. Atwa instalacja – wszystko, naklejki do kurzu, znajdziesz w dostępnym zestawie: chusteczki do czyszczenia, czego potrzebujesz do instalacji, szczegółowe instrukcje użytkowania może nie być dostępna w języku polskim.

Jest odporny na zarysowania i pęknięcia, dzięki czemu Twój smartfon wygląda jak nowy. Pipeta wzmacnia przyczepność szkła i blokuje przedostawanie się powietrza. W modelu huawei nova 5t szkło zostało nieco większe, aby jak najlepiej chronić ekran. Ważne: po użyciu pipety należy ją wystawiać na działanie promieni słonecznych lub promieni UV przez co najmniej 5-10 sekund.

Oleofobowa: powłoka oleofobowa, która zapobiega powstawaniu odcisków palców i innych zanieczyszczeń oraz ułatwia czyszczenie folii. Ekstremalna twardość – szkło ochronne do huawei nova 5T jest wykonane z mocnego, zrównoważonego szkła 9H twardszego niż nóż. Super krystalicznie czyste – szkło ochronne jest krystalicznie czyste i wykonane z 99, 9% przezroczystości, nie zniekształca koloru wyświetlacza, nie wpływa na jakość obrazu ani czułość ekranu dotykowego.
MarkaNEW'C #ad
ProducentNEW'C #ad
Wysokość0.5
Długość5.87
Szerokość2.71
Numer części3701402100165
Modelp2-hw-nova5T

3. Teenrpov

#ad

Teenrpov Folia ochronna do Huawei Nova 5T ochrona przed wzrokiem pancerna szkło ochronne 1 sztuka, Screen Protector folia ochronna na wyświetlacz, ochrona prywatności antyszpiegowska łatwy montaż

#ad
Teenrpov #ad - Nietłukąca chroni ekran przed zadrapaniami i dużymi uderzeniami. Ekran jest widoczny tylko dla osób bezpośrednio przed ekranem Huawei Nova 5T. Twardość 9h i powłoka oleofobowawyprodukowana z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H, które jest odporne na zarysowania.

Może nieznacznie zwiększyć jasność telefonu. Wysoka czułość zapewnia miękkie, aby zapewnić optymalne, przyjemne uczucie w dotyku. Wskazówka: folia ochronna do prywatności lekko przyciemni. Ludzie w twoim otoczeniu nic nie zobaczą i pomyślą, że monitor jest wyłączony. Obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Kompatybilność specjalna konstrukcja jest kompatybilna z Huawei Nova 5T ochrona przed wzrokiem pancernego szkła, # Ten produkt nie obsługuje odblokowywania odciskami palców.

Hydrofobowa i oleofobowa powłoka chroni przed odciskami palców i innymi plamami oraz ułatwia czyszczenie szkła ochronnego. Ochrona danych przed szpiegiemchroni twoje osobiste, prywatne i wrażliwe dane przed obcymi. Przejrzysta i wysoka reakcja dotykowafolia ochronna na wyświetlacz huawei Nova 5T ma wysoką rozdzielczość i przejrzystość 99, 9%, naturalne wrażenia wizualne. Odpowiemy ci w ciągu 24 godzin i zaproponujemy Ci rozwiązanie.
MarkaTeenrpov #ad
ProducentTeenrpov #ad
Wysokość0.5
Długość6.3
Szerokość2.36
Numer częściHuawei Nova 5T-fk1-jtm2-m
ModelHuawei Nova 5T

4. QULLOO

#ad

Folia, 3 sztuki szkło hartowane 9H, odporna na zarysowania, folia ochronna na wyświetlacz HD, QULLOO Folia ochronna kompatybilna z Huawei Honor 20 Pro / Honor 20 / Nova 5T do szkła pancernego

#ad
QULLOO #ad - Prosimy wziąć pod uwagę: ze względu na zakrzywione krawędzie Huawei Nova 5T / Honor 20 Pro / Honor 20, aby upewnić się, że masz właściwe miejsce do przyklejenia. Pomaga chronić ekran przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami.

Kompatybilna z tą folią ochronną na wyświetlacz jest tylko do Huawei Nova 5T / Honor 20 Pro / Honor 20 Fall Telefon Model nie pasuje do innych modeli telefonów komórkowych. 100% zadowolenia. Z wysokiej jakości szkła hartowanego na wyświetlacz. Wyświetlacz telefonu komórkowego, długość i szerokość tej folii ochronnej na wyświetlacz jest zbyt mniejsza niż w przypadku pełnego rozmiaru ekranu, lecz zakrywa całkowicie płaski obszar.

Folia ochronna na wyświetlacz huawei nova 5t / honor 20 pro / honor 20 z hartowanego szkła posiada mocny klej, który sprawia, że instalacja jest łatwa i nie wpływa na czułość ekranu dotykowego. Zabezpieczenie przed stłuczeniem: szkło hartowane pęka na małe kawałki, które nie są ostre, dzięki czemu jest bezpieczniejsze niż inne produkty ze szkła.
MarkaQULLOO #ad
ProducentQULLOO #ad
Numer częściHonor 20 Pro-MO
ModelHonor 20 Pro-MO

5. X-Dision

#ad

Dision 2 sztuki folia ochronna na wyświetlacz kompatybilna z Huawei Nova 5T/Honor 20 Pro + 2 sztuki ochrona obiektywu aparatu łatwa instalacja, HD Clear szkło hartowane

#ad
X-Dision #ad - 3. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej ochrony ekranu, skontaktuj się z nami. Atwa instalacja Indukcja statyczna, umieść ekran i przyklej automatycznie.

Zaproponujemy wymianę lub zwrot pieniędzy. 100% wysoka czułość przezroczyste szkło jest w pełni kompatybilne z czułością ekranu dotykowego, co pozwala na odtwarzanie optymalnego koloru. Zarysowania i uderzenia poprzez pokrycie szklanej tabliczki na ekranie. Maksymalna ochrona przed silnymi uderzeniami, zadrapaniami, zadrapaniami i uderzeniami. Bezpieczeństwo jeśli folia się złamie, ale sklejone, hartowane szkło rozpada się na małe kawałki, nie uszkadza palców.1. Maksymalna ochrona chroń ekran przed kurzem. 4. 2. 5.
MarkaX-Dision #ad
ProducentX-Dision #ad
Wysokość0.5
Długość5.91
Szerokość3.15
Numer częściD1847
ModelD1847

6. ebestStar

#ad

EbestStar – kompatybilny z Honor 20 etui na telefon komórkowy ultra cienkie, silikonowe etui, przezroczyste etui z tworzywa TPU, przezroczyste + folia ochronna ze szkła pancernego Honor20: 154.3 x 74 x 7,9 mm, 6,26'

#ad
ebestStar #ad - Ważna wskazówka: szkło jest nieco mniejsze niż ekran twojego urządzenia, ponieważ krawędzie są wygięte - została specjalnie zaprojektowana, ekran 6, aby zapewnić dobrą przyczepność na ekranie - dziękujemy za zapoznanie się z tym uwagą ***. Ochrona zewnętrznej strony urządzenia, aby zapobiec powstawaniu pęcherzyków powietrza, wewnętrzna strona obudowy jest specjalnie przemyślana, obudowa do czyszczenia bez ryzyka uszkodzenia.

Przezroczysta obudowa – twoje urządzenie zachowuje swoje piękno, 5 wg modelu, 25–0, ultracienkie 0, bardzo mało miejsca. Idealne rozwiązanie przeciw pęknięciom: w przypadku pęknięcia folii ochronnej zamiast prawdziwego ekranu urządzenia, grubość 0, dostarczana jest ze ściereczką do czyszczenia i zestawem akcesoriów. Niezwykle lekka, zapewnia doskonałą ochronę, nietłukąca, miękka obudowa z żelu silikonowego, niewidoczna obudowa – Twoje urządzenie zachowuje swoje piękno.

Wysokiej jakości folia ochronna z naciągniętego szkła, ultra cienka i nietłukąca norma ochrony IP9H z zaokrąglonymi krawędziami – łatwa do założenia, całkowicie przezroczysta, bez pęcherzyków powietrza, 3 mm, odporna na kurz. Kompatybilny tylko z: honor honor 20, huawei nova 5t dokładne wymiary urządzenia: 154. 3 x 74 x 7, 9 mm, 26" – kompatybilny z innymi urządzeniami.
MarkaebestStar #ad
ProducentebestPro #ad
Waga0.11
Numer częściEBS0886491
ModelEBS0886491

7. Skykeep

#ad

Szkło pancerne, odporna na zarysowania folia ochronna na wyświetlacz do, Skykeep 2 sztuki Folia ochronna do Huawei Nova 5T, twardość 9H, przezroczysta folia HD, ochrona wyświetlacza do Honor 20

#ad
Skykeep #ad - Zaprojektowaliśmy tak, aby zapewnić maksymalne pokrycie ekranu Twojego telefonu. Zaawansowana technologia zapobiegająca pozostawianiu odcisków palców i plam oleju na powierzchni telefonu. Wysoka przejrzystość i ochrona przed odciskami palcówszkło ochronne o wysokiej przejrzystości w 99, 99% może przywrócić pierwotny kolor ekranu, możesz doświadczyć wyświetlacza HD na swoim telefonie.

Twardość 9h - szkło hartowane w nano-precyzyjnym procesie idealnie pasuje do ekranu i zapewnia telefonowi maksymalną ochronę przed upadkami, zadrapaniami i zarysowaniami dzięki wiodącej w branży grubości szkła o twardości 9H. Szkło ochronne zachowuje pierwotną czułość telefonu. Czuły dotyktylko 0, 33 mm grubości. Wskazówka: proszę zaktualizować ustawienia linii papilarnych po zainstalowaniu osłony ekranu, aby zapewnić wysoką czułość na dotyk.

Wysoka jakośćfolia ochronna na wyświetlacz wykonana jest z wysokiej jakości szkła hartowanego o tysiącach temperatur i politury, aby zapewnić bezpieczeństwo ekranu i uniknąć wypadków. Atwa instalacja - kroki instalacji są proste i wygodne, zawiera dwie warstwy czyszczące dla bezproblemowej instalacji i bez pęcherzyków powietrza, bez białej krawędzi.
MarkaSkykeep #ad
ProducentSkykeep #ad
Wysokość0.5
Długość6.69
Szerokość3.94
Numer częściEK01-Huawei Nova 5T

8. NEW'C

#ad

Twardość 9H, ultra przezroczyste, NEW'C 3 sztuki, wolne od zarysowań, bardzo wytrzymałe, pancerne szkło ochronne do Huawei Nova 5T, 0,33 mm, folia ochronna na wyświetlacz HD

#ad
NEW'C #ad - Ze względu na zaokrąglone krawędzie urządzenia może jednak dochodzić do przedostawania się powietrza. W przypadku huawei nova 5t szkło zostało zaprojektowane nieco większe, aby jak najlepiej chronić ekran. Ekstremalna twardość – pancerne szkło ochronne do Huawei Nova 5T jest wykonane z mocnego, wyrównanego szkła 9H twardsze niż nóż.

Super krystalicznie czyste – szkło ochronne jest krystalicznie czyste i wykonane z 99, 9% przezroczystego, nie zniekształca koloru wyświetlacza, ani nie wpływa na czułość ekranu dotykowego. Etui jest odporne na zarysowania i pęknięcia, dzięki czemu Twój smartfon wygląda jak nowy. Atwa instalacja – wszystko, naklejki na kurz, czego potrzebujesz do instalacji można znaleźć w istniejącym zestawie: ściereczki do czyszczenia, szczegółowa instrukcja użytkowania może nie być dostępna w języku polskim.

Nigdy nie używać na już uszkodzonym lub pękniętym urządzeniu. Oleofobowa: powłoka oleofobowa, która zapobiega powstawaniu odcisków palców i innych zanieczyszczeń oraz ułatwia czyszczenie folii. Pipeta wzmacnia przyczepność szkła i blokuje wnikanie powietrza. Ważne: po użyciu pipety należy ją wystawiać na działanie promieni słonecznych lub promieni UV przez co najmniej 5-10 sekund. W dotyku jest jak oryginalny wyświetlacz.
MarkaNEW'C #ad
ProducentNEW'C #ad
Wysokość0.5
Długość5.87
Szerokość2.71
Numer części3701402100264
Modelp3-hw-nova5T

9. Handy Lux

#ad

Handy Lux 2 sztuki szkło hartowane 9H szkło ochronne 2,5D folia ochronna na wyświetlacz szkło folia do Huawei Nova 5T

#ad
Handy Lux #ad - Przejrzystość: ultra hd, 26 mm bardzo cienka obróbka – stopień twardości 9H – zaokrąglone krawędzie 2, 0, krystalicznie czysta, 5D i narożniki. Atwy montaż: szkło ochronne można łatwo nałożyć na smartfon bez pęcherzyków powietrza. Powierzchnia oleofobowa: szkło jest pokryte warstwą zapobiegającą odpychaniu wody, tłuszczu i odcisków palców. Akcesoria: do szkła ochronnego otrzymasz wilgotną i suchą ściereczkę do czyszczenia wyświetlacza i odtłuszczenia. Idealna ochrona: chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, kurzem i zużyciem.
MarkaHandy Lux #ad
ProducentHandy Lux #ad
Numer częściGlas 2.5D_Huawei Nova 5T_2 Stück
ModelGlas 2.5D_Huawei Nova 5T_2 Stück

10. Handy Lux

#ad

Handy Lux 1 sztuka szkło hartowane 9H na wyświetlacz 2,5D folia ochronna na wyświetlacz do Huawei Nova 5T

#ad
Handy Lux #ad - Atwy montaż: szkło ochronne można bardzo łatwo nałożyć na smartfon bez pęcherzyków powietrza. Akcesoria: do szkła ochronnego otrzymasz wilgotną i suchą ściereczkę do czyszczenia do odpylenia i odtłuszczania wyświetlacza. Powierzchnia oleofobowa: szkło jest pokryte warstwą odporną na wodę, tłuszcz i odciski palców. Idealna ochrona: chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, kurzem i zużyciem. Przejrzystość: ultra hd, zaokrąglone krawędzie i narożniki 2, krystalicznie czyste, 26 mm, bardzo cienkie wykonanie 0, stopień twardości 9H, 5D.
MarkaHandy Lux #ad
ProducentHandy Lux #ad
Numer częściGlas 2.5D_Huawei Nova 5T_1 Stück
ModelGlas 2.5D_Huawei Nova 5T_1 Stück