Top 10 Kühlschrank Ohne Gefrierfach 185 cm Hoch – Lodówki wolnostojące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Siemens

#ad

LowFrost rzadziej rozmrażanie, Siemens KG39EAICA iQ500 lodówko-zamrażarka, 201 x 60 cm, chłodzenie 249 l + zamrażanie 94 l, BigBox miejsce na duże zamrożone, oświetlenie LED, równomierne oświetlenie

#ad
Siemens #ad - Lowfrost: mniej i łatwiej rozmrażać dzięki technologii lowFrost: technologia tej wolnostojącej lodówko-zamrażarki redukuje powstawanie lodu i jednocześnie jest energooszczędna.

Easyaccess: wszystko szybko pod ręką: szklane półki easyAccess są łatwe do załadowania, przejrzyste i płynne działanie. Dla odczuwalnie większego komfortu. Oświetlenie led: dzięki wbudowanemu oświetleniu led w jednej płaszczyźnie wnętrze Twojej stojącej lodówki i zamrażarki jest przyjemnie i równomiernie oświetlone, bez oślepiania. Bottlerack: małe, duże butelki i puszki można przechowywać w wyjmowanym regale ze stali nierdzewnej – co zapewnia bezpieczne przechowywanie. Ochrona przed odciskami palców: wysokiej jakości powierzchnie drzwi lodówki są pokryte specjalną powłoką – niezawodnie zapobiega powstawaniu odcisków palców.
MarkaSiemens #ad
ProducentSIEMENS #ad
Wysokość79.13
Długość25.59
Waga132.28
Szerokość23.62
Numer częściKG39EAICA
ModelKG39EAICA
GwarancjaGwarancja producenta.

2. Bomann

#ad

Bomann VS 2195.1 inox lodówka bez zamrażarki o pojemności użytkowej 133 l i 3 półkach | mała lodówka z przegródką na warzywa i wymiennymi drzwiczkami | cicha lodówka stołowa z oświetleniem wewnętrznym

#ad
Bomann #ad - Idealna temperatura: dzięki bezstopniowej regulacji temperatury napojów w lodówce i zakresie temperatur od 0°C do +8°C każdy może ustawić idealną temperaturę dla swoich produktów spożywczych i napojów.

Jasne i przejrzyste: oświetlenie wnętrza lodówki bez zamrażarki zapewnia dobrą widoczność w lodówce i umożliwia szybki przegląd zawartości. Zajmuje mało miejsca i jest praktyczna: dzięki pojemności użytkowej 133 litrów i kompaktowym rozmiarom mała lodówka bez zamrażarki firmy Bomann idealnie nadaje się do małych gospodarstw domowych lub jako druga lodówka. Praktyczne funkcje: zewnętrzny uchwyt drzwi, wymienne zawiasy drzwi i regulowane nóżki lodówki zapewniają dodatkowy komfort i łatwą obsługę lodówki.

Porządek i przejrzystość: dzięki 3 szklanym półkom, 3 półkom na drzwi i 2 półkom na jajka, z czego 2 z regulacją wysokości, mała lodówka firmy Bomann zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i utrzymuje wszystko w porządku i przejrzystości.
MarkaBomann #ad
ProducentBOMANN #ad
Wysokość33.27
Długość22.64
Waga61.73
Szerokość22.05
Numer częściVS 2195
Model721952
GwarancjaGwarancja producenta.

3. Bomann

#ad

Bomann VS 2195.1 lodówka bez zamrażarki o pojemności użytkowej 133 l i 3 półkach | mała z kieszenią na warzywa i wymiennymi drzwiczkami | cicha lodówka stołowa z oświetleniem wewnętrznym LED | VS

#ad
Bomann #ad - Praktyczne funkcje: zewnętrzny uchwyt drzwi, wymienne zawiasy drzwi i regulowane nóżki lodówki zapewniają dodatkowy komfort i łatwą obsługę lodówki. Zajmuje mało miejsca i jest praktyczna: dzięki pojemności użytkowej 133 litrów i kompaktowym rozmiarom mała lodówka bez zamrażarki firmy Bomann idealnie nadaje się do małych gospodarstw domowych lub jako druga lodówka.

Idealna temperatura: dzięki bezstopniowej regulacji temperatury napojów w lodówce i zakresie temperatur od 0°C do +8°C każdy może ustawić idealną temperaturę dla swoich produktów spożywczych i napojów. Porządek i przejrzystość: dzięki 3 szklanym półkom, z czego 2 z regulacją wysokości, 3 półkom na drzwi i 2 półkom na jajka, mała lodówka firmy Bomann zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i utrzymuje wszystko w porządku i przejrzystości.

Jasne i przejrzyste: oświetlenie wnętrza lodówki bez zamrażarki zapewnia dobrą widoczność w lodówce i umożliwia szybki przegląd zawartości.
MarkaBomann #ad
ProducentBOMANN #ad
Wysokość33.27
Długość22.64
Waga61.73
Szerokość22.05
Numer części721950
Model721950
GwarancjaGwarancja producenta.

4. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DAXL6 lodówka/AdaptTech/FreshZone/funkcja szybkiego chłodzenia/system chłodzenia obiegowego/wyświetlacz LED / 398 l / 185 cm / klasa energetyczna D/stal szlachetna

#ad
Gorenje #ad - Chłodzenie obiegowe z funkcją quickcooling: cała wewnętrzna komora lodówki jest stale chłodzona równomiernie, nie tworzy się kondensacja na tylnej ściance lub pod szklanymi półkami. Twoja żywność pozostaje świeża i zmniejsza zużycie energii.

W zależności od ustawienia temperatury temperatura wynosi ok. Napięcie: 220, 0 V. Crispzone z regulatorem wilgotności: w przestronnej szufladzie CrispZone składniki odżywcze zostają zachowane, a świeżość żywności zostaje przedłużona dzięki niskiej temperaturze i regulacji wilgotności powietrza. 2°c niższa niż w pozostałej części lodówki. Pojemność: 398, 0 l. Wymiary urządzenia szer. Wyprodukowano w Europie.

System adapttech: zapewnia stałą temperaturę w lodówce, niezależnie od tego, jak często otwierasz drzwi. X gł. 59, 5 x 185 x 66, 3 cm. Freshzone: szuflada o najniższej temperaturze w lodówce jest idealna do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Funkcja supercool: obniżenie temperatury o 3°C niższej niż zwykle, działa po aktywacji przez 6 godzin, a następnie wyłącza się automatycznie. X wys.
MarkaGorenje #ad
ProducentGorenje #ad
Wysokość72.83
Długość26.1
Waga138.89
Szerokość23.43
Numer części741247
Model741247
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DABK6 lodówka / 185 cm/sprężarka inwerterowa/CrispZone z regulatorem wilgotności/AdaptTech/system chłodzenia obiegowego/funkcja szybkiego chłodzenia/część chłodząca 398 l/klasa

#ad
Gorenje #ad - Ywność pozostaje świeża i chrupiąca o wiele dłużej i zachowuje swoje witaminy. Dzięki chłodzeniu obiegowym cała wewnętrzna komora lodówki jest zawsze równomiernie chłodzona i nie tworzy się kondensacja na tylnej ściance lub pod szklanymi półkami.

Jeśli lodówka zostanie napełniona po dużym zakupie, po aktywacji działa przez 6 godzin, funkcja SuperCool zapewnia obniżenie temperatury o 3°C niższej niż zwykle, a następnie wyłącza się automatycznie. X gł. 59, 5 x 185 x 66, 3 cm. Tam owoce i warzywa nie tylko pozostają świeże, ale można nawet regulować wilgotność powietrza. Zapisywanie danych odbywa się w sposób ciągły, a system chłodzenia AdaptTech odpowiednio dostosowuje rozkład temperatury i pracę sprężarki i automatycznie zwiększa wydajność chłodzenia.

Wymiary urządzenia szer. Liczba drzwi: 1. X wys. Chłodzenie obiegowe z funkcją quickcooling: wentylator na tylnej ściance wnętrza lodówki utrzymuje chłodne powietrze w ruchu i zapewnia cyrkulację powietrza. Wyprodukowano w Europie. Za pomocą regulatora wilgotności można łatwo ustawić wilgotność powietrza. Crispzone z regulatorem wilgotności: przestronna szuflada crispzone xl należy do największych szuflad na owoce i warzywa na rynku.
MarkaGorenje #ad
Producentgorenje #ad
Wysokość72.83
Długość26.1
Waga138.89
Szerokość23.43
Numer części741829
Model741829
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 EES5 lodówka / 185 cm / system chłodzenia obiegowego/funkcja szybkiego chłodzenia/część chłodząca 398 litrów/wygląd Inox, kolor srebrny

#ad
Gorenje #ad - Jeśli lodówka zostanie napełniona po dużym zakupie, po aktywacji działa przez 6 godzin, funkcja SuperCool zapewnia obniżenie temperatury o 3°C niższej niż zwykle, a następnie wyłącza się automatycznie. Dzięki chłodzeniu obiegowym cała wewnętrzna komora lodówki jest zawsze równomiernie chłodzona i nie tworzy się kondensacja na tylnej ściance lub pod szklanymi półkami.

Wymiary urządzenia szer. Pojemność: 0, 0 l. Pojemność: 398, 0 l. Wyprodukowano w UE. Liczba drzwi: 1. Napięcie: 220, 0 V. X gł. 59, 5 x 185 x 66, 3 cm. X wys. Typ systemu rozmrażania: ręczny. Chłodzenie obiegowe z funkcją quickcooling: wentylator na tylnej ściance wnętrza lodówki utrzymuje chłodne powietrze w ruchu i zapewnia cyrkulację powietrza.

Idealny klimat dla wszystkich produktów spożywczych, które powinny długo zachować świeżość. Funkcja szybkiego chłodzenia: bardzo ważna jest stała temperatura w lodówce. System slotin: dzięki temu systemowi można postawić lodówkę bezpośrednio na ścianie, obok powierzchni roboczej lub innego urządzenia, ponieważ dzięki systemowi SlotIn drzwi lodówki można otworzyć do pełnej szerokości urządzenia.
MarkaGorenje #ad
Producentgorenje #ad
Wysokość72.83
Długość26.1
Waga132.28
Szerokość23.43
Numer części740846
Model740846
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Bomann

#ad

Bomann® Wolnostojąca lodówka pełnokomorowa | lodówka stojąca duża 242 l | w zestawie oświetlenie LED | idealna do napojów i artykułów spożywczych | Wymienne zawiasy drzwiowe | VS 7316.1 biała

#ad
Bomann #ad - Pojemna, wolnostojąca lodówka, idealna do napojów i artykułów spożywczych. Lodówka stojąca firmy bomann chroni Twój budżet gospodarstwa domowego dzięki niskiemu zużyciu energii.

Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w energooszczędne oświetlenie wnętrza LED. W ten sposób można uzyskać różnorodne możliwości przechowywania napojów i żywności. Cztery szklane półki o regulowanej wysokości umożliwiają indywidualne pozycjonowanie. Vs 7316. 1 firmy bomann ma pojemność użytkową 242 litry. Urządzenie jest wyposażone w pięć szklanych półek oraz cztery półki na drzwi, przezroczystą miskę na warzywa i półkę na jajka.
MarkaBomann #ad
ProducentBomann #ad
Wysokość56.69
Długość22.83
Waga83.78
Szerokość22.83
Numer częściVS 7316
Model733160
Gwarancja24 miesiące.

8. Bomann

#ad

Bomann® Wolnostojąca lodówka pełnokomorowa | lodówka stojąca duża 242 l | w zestawie oświetlenie LED | idealna do napojów i artykułów spożywczych | Wymienne zawiasy drzwiowe | VS 7316.1 inox

#ad
Bomann #ad - Urządzenie jest wyposażone w pięć szklanych półek oraz cztery półki na drzwi, przezroczystą miskę na warzywa i półkę na jajka.

Vs 7316. 1 firmy bomann ma pojemność użytkową 242 litry. Pojemna, wolnostojąca lodówka, idealna do napojów i artykułów spożywczych. W ten sposób można uzyskać różnorodne możliwości przechowywania napojów i żywności. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w energooszczędne oświetlenie wnętrza LED. Lodówka stojąca firmy bomann chroni Twój budżet gospodarstwa domowego dzięki niskiemu zużyciu energii. Cztery szklane półki o regulowanej wysokości umożliwiają indywidualne pozycjonowanie.
MarkaBomann #ad
ProducentBomann #ad
Wysokość56.69
Długość21.65
Waga83.78
Szerokość23.23
Numer częściVS 7316 inox
Model733169
Gwarancja24 miesiące.

9. Bosch Hausgeräte

#ad

Oświetlenie LED, wysuwane szklane blaty EasyAccess, 186 x 60 cm, VitaFresh plus 2 x dłuższa świeżość, 346 l, Inox-antifingerprint EEK D, Bosch KSV36AIDP seria 6 lodówka, równomierne oświetlenie

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Szklany blat easylift: łatwa regulacja wysokości, dzięki czemu elastyczne wnętrze. Cm: 186 x 60 x 65 cm. Vitafresh plus: utrzymuje świeżość świeżej żywności nawet dwa razy dłużej. Półka easyaccess: wysuwana szklana płyta zapewnia wygodny załadunek i rozładunek oraz doskonały przegląd. Super chłodzenie: schładza nowo marynowane produkty szybciej i zapewnia ochronę już schłodzonej żywności. Oświetlenie led: równomierne i nieoślepiające oświetlenie komory chłodziarki, o długiej żywotności. X gł. X szer. Wymiary produktu bez opakowania wys.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość74.8
Długość25.59
Waga145.4
Szerokość47.24
Numer częściKSV36AIDP
ModelKSV36AIDP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Bosch Hausgeräte

#ad

VitaFresh pro 3 x dłuższa świeżość, Bosch KSV36VBEP seria 4 lodówka, równomierne oświetlenie, pojemność 346 l, 186 x 60 cm, oświetlenie LED, wysuwane szklane płyty EasyAccess

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - X gł. Vitafresh: dłużej utrzymuje świeżość świeżej żywności. Cm: 186 x 60 x 65 cm. X szer. Wymiary produktu bez opakowania wys. Półka easyaccess: wysuwane szklane płyty zapewniają wygodny załadunek i rozładunek oraz doskonały przegląd. Super chłodzenie: schładza nowo marynowane produkty szybciej i zapewnia ochronę już schłodzonej żywności. Oświetlenie led: równomierne i nieoślepiające oświetlenie chłodziarki, długa żywotność urządzenia. Freshsense zapewnia stałą temperaturę wewnętrzną.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość73.23
Długość25.59
Waga142.43
Szerokość23.62
Numer częściKSV36VBEP
ModelKSV36VBEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.