Top 10 Kühlschrankthermometer Digital – Termometry do lodówek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PECULA

#ad

Klasyczny termometr do lodówki, termometr do zamrażarki, Termometr do lodówki, duży cyferblat z czerwonym wyświetlaczem, lodówki, lodówki., -30°C ~ 20°C ~ 60°C

#ad
PECULA #ad - Zakres temperatur: termometr do lodówki mierzy temperaturę lodówki od -30°C do 30°C i spełnia różne wymagania. Nasz termometr do lodówki nadaje się do tradycyjnych lodówek, zamrażarek, pojemników izolacyjnych itd.

Wietnie nadaje się do stosowania w lodówce i zamrażarce. Praktyczny. Zakres dostawy: 2 x termometr na lodówkę marki Pecula, instrukcja powitania może nie być dostępna w języku polskim nie w języku niemieckim. Wyjątkowe wzornictwo: termometr do lodówki z hakiem można zawiesić lub umieścić w różnych pozycjach, mechaniczna konstrukcja pozwala na odczyt i nie wymaga baterii.

Posiada duży cyferblat z wyraźnym niebieskim i czerwonym wyświetlaczem na powierzchni termometru lodówki, dzięki czemu łatwiej jest odczytać temperaturę. Wyraźna skala do czytania pomaga zmierzyć żywność w odpowiedniej temperaturze, aby zapewnić bezpieczeństwo. Wytrzymały materiał: termometr do lodówki ze stali nierdzewnej jest wytrzymały, trwały i można go łatwo czyścić.
MarkaPECULA #ad
ProducentPECULA #ad
Wysokość0.01
Długość2.95
Szerokość0.01
Numer części03WDJ0003

2. SALTER

#ad

Salter 517 SSCR termometr do lodówki i zamrażarki, analogowy, zakres temperatur od -30 do 30 °C, łatwy odczyt, do domu/kawiarni, obudowa ze stali nierdzewnej i czujnik bimetalowy do świeżej żywności

#ad
SALTER #ad - Włóż termometr do lodówki/zamrażarki i już mniej żywności trafia do śmieci, a żywność pozostaje świeża tak długo, jak to możliwe.

Dzięki temu można łatwo odczytać temperaturę na dużym cyferblacie bez konieczności przesuwania termometru. Kąt widzenia można regulować. Temperatura lodówki/zamrażarki powinna znajdować się w środku. Dzięki termometrowi do lodówki/zamrażarki firmy Salter żywność dłużej zachowuje świeżość. Termometr jest wyposażony w inteligentny czujnik bimetalowy i wyświetla strefy bezpieczeństwa. Dla dodatkowego komfortu termometr można zawiesić w zakresie temperatur od -30 do 30 °C lub postawić na półce w lodówce.
MarkaSALTER #ad
ProducentFKA Brands #ad
Wysokość0.98
Długość3.35
Waga0.11
Szerokość2.44
Numer części517
Model517

3. Technoline

#ad

Biały, Technoline WA 1020 termometr do lodówki, 24 x 155 x 9 mm

#ad
Technoline #ad - Termometr do lodówki. Zakres pomiarowy: -45°C - + 45°C. Wskaźnik temperatury w °C. Zakres pomiarowy od -40°C do 40°C.
MarkaTechnoline #ad
Producenttechnoline #ad
Wysokość6.1
Długość0.94
Waga0.04
Szerokość0.35
Numer częściWA 1020
ModelWA 1020

4. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 301042 cyfrowy termometr do lodówek i zamrażarek

#ad
TFA Dostmann #ad - Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi termometr do lodówki i zamrażarki z dołączoną baterią i instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Cyfrowy termometr: termometr do lodówki jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz aktualnej temperatury. Funkcje: wyświetlanie wartości maksymalnych i najniższych jest podawane jako ważne informacje w lodówce i zamrażarce. Termometr do zamrażania: pomiar temperatury zamrażania ze wskazaniem symbolu zamrażarki lub lodówki. Profesjonalne zastosowanie: zgodnie z normą eN13485 może być również stosowany w przemyśle, mocowanie odbywa się na powierzchni lub za szkłem.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość2.83
Długość3.58
Waga0.13
Szerokość0.59
Numer części30.1042
Model30.1042

5. Suplong

#ad

Z zamrażarką, Suplong Cyfrowy termometr do lodówki, restauracji, do domu, barów, kawiarni kolor biały-1, dobrze czytelny wyświetlacz LCD, idealny do użytku na zewnątrz

#ad
Suplong #ad - Idealne rozwiązanie dla tych, dzięki czemu można go używać w lodówce, którzy nie mają najlepszego wzroku. Nieprzemakalna konstrukcja: wodoszczelna konstrukcja poziom wodoszczelności IPX3, aby zapewnić bezpieczną i spójną pracę.

Magnetyczny tył, stojak i haczyki do zawieszenia: 3 różne opcje umieszczenia na drzwiach lodówki za pomocą magnesu tylnego, aby umieścić go na blacie stołu, lub użyj stojaka, a na koniec można złożyć i użyć stojaka. Gwarancja życia: każdy cyfrowy termometr do mięsa jest dostarczany z funkcją No Quibble 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Bardzo Łatwa obsŁuga: jest to najprostszy termometr elektroniczny na rynku z dwoma przyciskami.

Wystarczy nacisnąć przycisk wł. Wył. Aby włączyć termometr, a następnie wybrać stopnie lub Fahrenheita. Duże cyfry: wystarczy spojrzeć z pomieszczenia i łatwo odczytać wyświetlacz dzięki dużym, pogrubionym cyfram. Załóż haczyk, aby powiesić go na półce w lodówce lub zamrażarce. Można go również umieścić w pomieszczeniach wewnętrznych lub drzwiach do kontroli temperatury. Zakres temperatur wynosi od -20°C do 60°C, zamrażarce.
MarkaSuplong #ad
ProducentSuplong #ad
Numer częściYIDAI

6. Suplong

#ad

Idealny do użytku na zewnątrz, restauracji, kawiarni kolor biały-2, do domu, barów, z komorą zamrażarki, Cyfrowy wodoszczelny termometr do lodówki, z czytelnym wyświetlaczem LCD

#ad
Suplong #ad - Zakres temperatur wynosi od -20°C do 60°C, zamrażarce. Można go również umieścić w pomieszczeniach wewnętrznych lub drzwiach do kontroli temperatury. Duże cyfry: wystarczy spojrzeć z pomieszczenia i łatwo odczytać wyświetlacz dzięki dużym, pogrubionym cyfram.

Nieprzemakalna konstrukcja: wodoszczelna konstrukcja poziom wodoszczelności IPX3, aby zapewnić bezpieczną i spójną pracę. Wystarczy nacisnąć przycisk wł. Wył. Aby włączyć termometr, a następnie wybrać stopnie lub Fahrenheita. Idealne rozwiązanie dla tych, dzięki czemu można go używać w lodówce, którzy nie mają najlepszego wzroku. Gwarancja życia: każdy cyfrowy termometr do mięsa jest dostarczany z funkcją No Quibble 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Załóż haczyk, stojak i haczyki do zawieszenia: 3 różne opcje umieszczenia na drzwiach lodówki za pomocą magnesu tylnego, aby umieścić go na blacie stołu, lub użyj stojaka, aby powiesić go na półce w lodówce lub zamrażarce. Bardzo Łatwa obsŁuga: jest to najprostszy termometr elektroniczny na rynku z dwoma przyciskami. Magnetyczny tył, a na koniec można złożyć i użyć stojaka.
MarkaSuplong #ad
ProducentSuplong #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Szerokość0.01
Numer częściYIDAI

7. Suplong

#ad

Restauracji, kawiarni kolor biały-3, Cyfrowy wodoszczelny termometr do lodówki, barów, z komorą zamrażarki, do domu, z czytelnym wyświetlaczem LCD, idealny do użytku na zewnątrz

#ad
Suplong #ad - Duże cyfry: wystarczy spojrzeć z pomieszczenia i łatwo odczytać wyświetlacz dzięki dużym, dzięki czemu można go używać w lodówce, którzy nie mają najlepszego wzroku. Gwarancja życia: każdy cyfrowy termometr do mięsa jest dostarczany z funkcją No Quibble 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Bardzo Łatwa obsŁuga: jest to najprostszy termometr elektroniczny na rynku z dwoma przyciskami. Nieprzemakalna konstrukcja: wodoszczelna konstrukcja poziom wodoszczelności IPX3, aby zapewnić bezpieczną i spójną pracę. Wystarczy nacisnąć przycisk wł. Wył. Aby włączyć termometr, a następnie wybrać stopnie lub Fahrenheita. Zakres temperatur wynosi od -20°C do 60°C, pogrubionym cyfram.

Magnetyczny tył, stojak i haczyki do zawieszenia: 3 różne opcje umieszczenia na drzwiach lodówki za pomocą magnesu tylnego, aby umieścić go na blacie stołu, a na koniec można złożyć i użyć stojaka. Można go również umieścić w pomieszczeniach wewnętrznych lub drzwiach do kontroli temperatury. Załóż haczyk, lub użyj stojaka, aby powiesić go na półce w lodówce lub zamrażarce. Idealne rozwiązanie dla tych, zamrażarce.
MarkaSuplong #ad
ProducentSuplong #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Szerokość0.01
Numer częściYIDAI

8. TFA Dostmann

#ad

Do kontroli lodówki i zamrażarki, 14.4003.02.01, wysoka dokładność, TFA Dostmann Termometr do lodówki, biały

#ad
TFA Dostmann #ad - Jakość: analogowy termometr chłodzący został wyprodukowany w całości w Niemczech. Zakres pomiarowy: termometr mierzy temperaturę w lodówce i zamrażarce od +40° do -45°C. Termometr do lodówki: analogowy termometr do kontroli temperatury w zamrażarkach, lodówkach i lodówkach. Dokładność: wysoka dokładność dzięki 2-punktowej regulacji. Strefa chłodzenia: dzięki konstrukcji oprócz termometru masz odpowiednią legendę do oceny poszczególnych temperatur.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość8.27
Długość1.18
Waga0.06
Szerokość0.79
Numer części011703702
Model14.4003.02.01
Gwarancja/.

9. ADE

#ad

ADE Cyfrowy termometr do lodówki, duży wyświetlacz, czarny, od -20°C do 60°C, magnetyczny termometr do zamrażarki i lodówki

#ad
ADE #ad - Duży, 5 cm z czarnymi cyframi. Termometr do lodówki ze wskaźnikiem temperatury w zakresie od -20 do +60 °C możliwe wyświetlanie również w °F. Uniwersalne zastosowanie: termometr do lodówki lub zamrażarki jest wyposażony w podstawkę do postawienia lub można go zawiesić w lodówce za pomocą magnesu, przyssawki lub haczyka.

Temperaturomierz można łatwo włączać i wyłączać za pomocą przycisku z tyłu. Nadaje się do każdej lodówki niezależnie od tego, zamrażarką, zamrażarką, czy z płytami szklanymi lub półkami, lodówką na wino – ale również jako całkiem normalny termometr pokojowy do temperatury pokojowej.

W zestawie bateria CR2032. Są również wyświetlane po naciśnięciu przycisku. Maksymalne i minimalne wartości min/maks. Ikona na wyświetlaczu wskazuje, czytelny wyświetlacz LCD 4, 6 x 3, kiedy osiągnięto optymalny zakres temperatur dla lodówki. Wymiary: 6 x 9, 8 x 1, 2 cm, waga: 40 g.
MarkaADE #ad
ProducentADE #ad
Wysokość3.86
Długość0.59
Waga40
Szerokość2.36
Numer częściWS1832
ModelWS1832

10. Sunartis

#ad

Sunartis 1-4009 T720DL termometr do lodówek i zamrażarek

#ad
Sunartis #ad - Można myć w zmywarce. Termometr do lodówki i zamrażarki z wyświetlaniem optymalnych zakresów temperatury. Połączenie nóżek i haków. Wysokiej jakości stal szlachetna. Zakres pomiaru od -30°C do + 30°C.
MarkaSunartis #ad
ProducentSUNARTIS #ad
Wysokość2.28
Długość6.06
Waga0.26
Szerokość3.7
Numer części1-4009
Model1-4009