Top 10 Musikmatte Kinder Ab 2 – Fortepiany i keyboardy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Rodzon

#ad

3, prezent dla dzieci,, 10 zwierząt, mata do tańca, mata fortepianowa, 4 lat, 2, mata muzyczna dla dzieci z 19 piosenkami, Rodzon Zabawka dla dzieci od 1 roku życia, zabawka dla dzieci od 1

#ad
Rodzon #ad - Wybór odpowiedniego prezentu dla dzieci od 1 roku życia, brzęczenie, a zabawa z nimi pomaga budować dobre relacje zaufania. Dzięki przełączaniu się między tymi różnymi funkcjami można stale tworzyć nowe możliwości zabawy, nagrywanie, jest nietoksyczna i przyjazna dla środowiska.

Można go złożyć do małej części. Dzieci mogą odtwarzać dźwięki rękami lub stopami. Przyciski są czułe i nie wymagają dużego nacisku, aby wyzwolić. W grach kontakt wzrokowy, takich jak mata muzyczna, mimika, dotyk, gesty i ruchy są możliwościami interakcji. Bezpieczna i zabawna mata do tańca rodzon zabawka dla niemowląt 1 rok jest wykonana z bezpiecznego materiału pe, jeden przycisk, nuta, demo, odtwarzanie. Różne rodzaje zabawy mata fortepianowa dla dzieci ma 10 odgłosów zwierząt i 9 klawiatur fortepianowych.

Dzięki tej macie fortepianowej dla dzieci w wieku 1 roku możesz cieszyć się więcej czasu rodziców i dzieci. Idealna zabawka dla dzieci 1 roku – mata do tańca jest miękka i lekka. Istnieje tryb muzyczny, w którym każde zwierzę / klawiatura odtwarza inną melodię, np. Silna więź między rodzicami a dziećmi sprzyja poczuciu bezpieczeństwa. Wbudowana uspokajająca muzyka za pomocą maty do tańca zabawka edukacyjna może rozwinąć wrażliwość słuchową.
MarkaRodzon #ad
ProducentRodzon #ad
Wysokość0.08
Długość43.31
Waga0.93
Szerokość16.93
Numer części63301
Model63301
Gwarancja1

2. AniSqui

#ad

Duży rozmiar 100 x 30 cm, AniSqui Zabawna mata do tańca, prezent dla dziewczynek i dzieci, zabawka dla dzieci

#ad
AniSqui #ad - Kliknij przycisk "Zmień", aby zmienić tryb muzyczny. Dotykanie i pedałowanie na padach fortepianowych może poprawić koordynację dłoni i stóp we wczesnym dzieciństwie. Dzieci w wieku 3-6 lat pokochają to! Zasilany 3 bateriami AA nie wchodzą w zakres dostawy. Możesz cieszyć się elektronicznymi matami muzycznymi z dzieckiem na świeżym powietrzu lub wewnątrz.

Jest to najlepszy wybór na rodzinną wycieczkę. Atwa obsługa – ta mata do gier fortepianowych zawiera 10 klawiszy fortepianu i 8 rodzajów dźwięków zwierząt i 10 melodii. Antypoślizgowy i miękki materiał – ta mata fortepianowa jest wykonana z miękkiej włókniny, nietoksycznej. Mata do odtwarzania muzyki to wspaniała zabawka muzyczna jako wyjątkowy prezent dla dzieci lub członków rodziny. Po 2 minutach bezczynności urządzenie automatycznie przełącza się w stan oszczędzania energii.

Spód naszej maty fortepianowej jest wykonany z antypoślizgowego materiału. Wysokiej jakości materiały nie ranią skóry dziecka i są łatwe do czyszczenia. Mata do tańca w bogatych kolorach i różnych wzorach zwierzęcych, które mogą pomóc dzieciom rozpoznać kolory, zwierzęta i rytm. Nadaje się dla dzieci, chłopców i dziewczynek do zabawy. Głośność można również regulować poprzez przekręcenie przycisku, aby wybrać najbardziej przyjemną głośność.
MarkaAniSqui #ad
ProducentAniSqui #ad
Wysokość1.18
Długość43.31
Szerokość14.17
Numer częściLT5926-1
ModelLT5926-1
GwarancjaProdukt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia

3. Docam

#ad

2, 3 w 1, mata do odtwarzania muzyki, 3 lat, zabawka dla 1, dla małych dzieci, muzyczny fortepian i mata bębnowa z dźwiękami zwierząt, prezent urodzinowy, Docam Zabawka dla chłopców w wieku 1 roku

#ad
Docam #ad - Mata muzyczna dla dzieci 3 w 1 - zaktualizowana wersja 2023 wielofunkcyjna mata muzyczna dla dzieci łączy w sobie bębny dla dzieci, 6 instrumentów muzycznych, klawiaturę fortepianową i 8 dźwięków zwierząt, 13 utworów demo, mata muzyczna dla niemowląt w wieku 6-12-18-24 miesięcy, funkcja nagrywania i odtwarzania, odpowiednia dla dzieci w wieku 6-12 i 3 miesięcy.

Mata podłogowa dla małych dzieci to najlepszy prezent muzyczny na Dzień Dziecka, 3, zabawka dla niemowląt 1, zmysły, motorykę, Nowy Rok, poznanie, chłopców i dziewcząt. Zabawka edukacyjna dla małych dziecimuzyczna mata do zabawy floor baby to wczesna zabawka edukacyjna dla 1, 3 lat, wraz z bogatymi kolorowymi wzorami na macie muzycznej. Specjalny zestaw muzyczny z matą został zaprojektowany z myślą o fortepianie i perkusji, aby stworzyć więcej wspaniałej muzyki.

Składana i nie zajmuje dużo miejsca mata muzyczna dla niemowląt rozkłada się do 80 x 57 cm. Mata do zabawy na pianinie dla małych dzieci jest wrażliwa na dotyk i automatycznie rozpoznaje dotyk. Antypoślizgowe i bezpiecznezabawki fortepianowe dla małych dzieci w wieku 1-3 lat są wykonane z miękkiej włókniny, bezpieczne, antypoślizgowe, łatwe do czyszczenia przecierać wilgotną szmatką. Idealny prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku 12 lat. Lat chłopcy i dziewczęta. Małe dzieci mogą bezpiecznie dotykać i stąpać.
MarkaDocam #ad
ProducentDocam #ad
Wysokość1.85
Długość12.01
Szerokość10.75
Numer częściLT5929-4
ModelLT5929-4
Gwarancja6 miesięcy

4. Baby Einstein

#ad

Baby Einstein by Hape E11649 Touch Klavier

#ad
Baby Einstein #ad - Wiek: od 12 miesięcy. Wystarczy namalować drewnianą klawiaturę, aby grać jak na prawdziwym fortepianie. Zawiera trzy listki nutowe 6 różnych piosenek. Drewniana klapa z interaktywną klawiaturą elektroniczną. Wymień różne listki nutowe i możesz wypróbować nowe melodie i dźwięki.
MarkaBaby Einstein #ad
ProducentKids2 #ad
Wysokość8.3
Długość6.9
Waga1.98
Szerokość13.8
Numer części11649-1-SC-W11
Model11649
GwarancjaHerstellergarantie

5. Noaideoi

#ad

Dla chłopców i dziewczynek, dla małych dzieci, do wczesnej muzyki tanecznej, dla dzieci, zabawka, Mata muzyczna dla dzieci z 8 instrumentami, dywan muzyczny w dotyku, prezent

#ad
Noaideoi #ad - Jest to wspaniały prezent na urodziny, najlepszy prezent dla dzieci, najlepszy prezent muzyczny do gry dotykowej dla 1, festiwal, 4. Zapewnienie bezpieczeństwa podczas zabawy dzieci. Włóż 3 baterie aa nie wchodzą w zakres dostawy do pudełka i włącz, aby wytworzyć dźwięki fortepianu lub rymowanki.

Idealna zabawka edukacyjna dla dziecijej wyraźny muzyczny dźwięk, 2, 3, migające światła i kolorowe wzornictwo przyciągają uwagę małych dzieci i umożliwiają im zabawę przez wiele godzin, Boże Narodzenie, bez nudy i płaczu. Wielofunkcyjna mata muzyczna na fortepianiemata fortepianowa dla dzieci z 9 przyciskami funkcyjnymi, 8 rodzajami dźwięków instrumentalnych i 17 klawiszami fortepianowymi z odpowiednimi dźwiękami muzycznymi jest dostępna dla małych dzieci, dzięki czemu mogą nauczyć się grać muzykę w wielu różnych stylach.

Edukacyjna mata fortepianowa również 17 piosenek do naśladowania i nauki z nagrywaniem i odtwarzaniem. Mata pianino dla dzieci jest zabawna i interesująca. Zabawka do nauki muzyki: mata do tańca w kolorowych kolorach może pomóc dzieciom rozpoznać różne kolory, będą śpiewać i tańczyć razem, aby wspierać rozwój wizualny. Antypoślizgowa konstrukcja z tyłu została również zaktualizowana, bezpieczna, antypoślizgowa, dziewcząt i dzieci. Cztery przyciski i Melodien um. Bardziej wygodna i miękka w dotyku.
MarkaNoaideoi #ad
ProducentNoaideoi #ad
Wysokość1.97
Długość14.57
Szerokość9.45
Numer częściLT5926
ModelLT5926
Gwarancja1.

6. eisaro

#ad

3, 5 lat, prezent dla dziewczynek, 4, 110 x 36 cm, zabawka edukacyjna dla dzieci od 1, Mata muzyczna mata fortepianowa, 2, motyw morski

#ad
eisaro #ad - Wiele trybów rozrywkimata muzyczna zawiera tryb nagrywania i odtwarzania. Nie szkodzi dzieciom. Wcześniejsza zabawka edukacyjnamata fortepianowa jest wyposażona w antypoślizgową podkładkę, trenuj koordynację dłoni i stóp i wiele innych. Nadaje się do odkrywania zainteresowania dziecka muzyką.

Bez zapachu, a krawędzie są zaokrąglone. Odkryj zainteresowanie muzykąmata fortepianowa ma 13 skal muzycznych i 8 różnych efektów dźwiękowych o tematyce morskiej. Zaleca się stosowanie 3 baterii AA nie wchodzą w zakres dostawy, odpowiednie do różnych sytuacji. Miękkie światło i 15 regulowanych poziomów głośności, łatwe do czyszczenia. Stymuluj kreatywność dziecka podczas zabawy, 4 i 5 lat. Można ją łatwo złożyć i przenosić. Tryb melody Mix, aby odtworzyć utwory muzyczne. Tryb fun song, w którym można nacisnąć dowolny przycisk, w którym każda z 13 nut odpowiada jednemu utworowi muzycznemu.

Wzornictwo dla dziecimateriał zabawki jest miękki w dotyku, brak oślepiania i ostrych dźwięków. Dzięki różnorodnym motywom morskim, kolorowym klawiszom fortepianowym i podświetlanym pozytywkom łatwiej jest zaangażować dzieci. Duży format i przenośnośćdywan fortepianowy rozkłada się na 110 x 36 cm. Wspaniały prezent dla dzieci w wieku 1, 3, 2, wspieraj jego zainteresowanie muzyką, można ją bawić i tańczyć.
Markaeisaro #ad
Producenteisaro #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Szerokość3.94
Numer części5920
Model5920
Gwarancja12 miesięcy

7. Aidodo

#ad

Prezent dla dzieci od 1, zabawka dla dzieci od 1 roku życia, dla dziewczynek i chłopców, 3 lat, 34 dźwięki muzyczne, Mata muzyczna, 2, mata muzyczna

#ad
Aidodo #ad - Najlepszy wybór na prezent: mata do gry na pianinie to wspaniała zabawka jako wyjątkowy prezent dla dzieci, przyjaciół lub członków rodziny. Mata muzyczna ma wymiary 100 x 38 cm i można ją złożyć do 30 x 15 cm. Wietny prezent na urodziny, święta i wizyty. Elektroniczny dywan muzyczny jest wrażliwy na dotyk i można go łatwo rozpoznać, gdy go delikatnie dotkniesz.

Spód maty muzycznej jest antypoślizgowy, dzieci będą cieszyć się zabawą tą matą fortepianową, bez obaw o bezpieczeństwo. Wysokiej jakoŚci i bezpieczny materiaŁ: ta mata muzyczna jest wykonana z miękkiej włókniny, wysokiej jakości tkaniny nie ranią skóry dzieci i są łatwe do czyszczenia. Możesz cieszyć się wspaniałym czasem rodziców i dzieci z dziećmi i stymulować umiejętności językowe, w tym 8 odgłosów zwierząt, 13 melodii i 13 przycisków muzycznych 8 białych i 5 czarnych przycisków. Ta mata do zabawy zapewni dziecku zabawę przez wiele godzin i pomaga dzieciom w zdobywaniu muzyki, motorykę i myślenie dzieci.

Przenośna do użytku wewnątrz i na zewnątrz: mata do tańca dla dzieci jest składana i łatwa do przenoszenia. Jest łatwa do zabrania i użytkowania, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, na kempingu lub w domu. Elektryczna gra muzyczna: mata muzyczna zawiera 34 wbudowane dźwięki, zwierzęcych klawiszach fortepianowych. Istnieją również przyciski do regulacji głośności, tryb note, jeden przycisk, za pomocą których można łatwo regulować głośność muzyki.
MarkaAidodo #ad
ProducentAidodo #ad
Wysokość0.2
Długość39.37
Szerokość14.96
Numer częściAD-PMat-01
ModelLT5941
Gwarancja12 Miesięcy

8. HappyGoLucky

#ad

Mata muzyczna dla dzieci od 1 roku życia, prezent dla dziewczynki 1, 2, prezent na, 3 lat, 3 lat, zabawka dla dzieci od 1, 1. urodziny chłopca, HappyGoLucky Zabawka dla chłopców od 1, 2, 2, 3 lata

#ad
HappyGoLucky #ad - Zabawa i odkrywanie wszystkimi zmysłami może poprawić koordynację ręka-oko dzieci, wzbudzić ich wczesne zainteresowanie muzyką i sprawić, że będą ciekawi nauki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej maty muzycznej, które można podarować bezpośrednio jako prezent, idealne na prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne, skontaktuj się z nami.

Strona perkusyjna z 5 różnymi bębnami i 2 pałeczkami perkusyjnymi do zabawnych występów perkusyjnych. Wbudowane 13 utworów demonstracyjnych dla dzieci do szerokiego spektrum aktywności muzycznych dla dzieci od 1 roku życia. W trybie instrumentu dla każdego instrumentu odtwarzana jest inna melodia. Wbudowany inteligentny chip, wyłącza się automatycznie po 2 minutach bezczynności, aby oszczędzać energię i energię. Wczesna zabawka do nauki dla małych dzieci: kolorowe wzory na macie muzycznej przyciągają uwagę dzieci i wspierają ich percepcję wzrokową.

Idealna zabawka na 1 rok i wiĘcej: nasze opakowanie odpowiada specyfikacjom pudełka prezentowego, prezenty na Dzień Dziecka itp. Dziecko może odtwarzać dźwięki rękami lub stopami. Różne dźwięki pomagają rozwinąć wrażliwość słuchową. Bęben / fortepian / instrumenty muzyczne 3 w 1: strona fortepianowa z 8 klawiaturami fortepianowymi i 6 dźwiękami instrumentów fortepian, wibrafon, trąbka, akordeon, skrzypce, gitara.
MarkaHappyGoLucky #ad
ProducentHappyGoLucky #ad
Wysokość1.73
Długość11.81
Szerokość10.63

9. Joyjoz

#ad

Mata do gry na keyboardzie, dla niemowląt, Joyjoz Mata fortepianowa dla dzieci z 25 dźwiękami, chłopców, mata do tańca muzycznego dla małych dzieci, małych dzieci

#ad
Joyjoz #ad - Zasilana 3 bateriami aa nie wchodzą w zakres dostawy, mata fortepianowa pasuje dla dzieci na zewnątrz i wewnątrz. Ten elektroniczny dywan muzyczny jest wrażliwy na dotyk, jest antypoślizgowa, może automatycznie rozpoznać, nawet jeśli dzieci nie dotykają go dokładnie.

Nasza mata do odtwarzania muzyki to wspaniały prezent dla niemowląt i małych dzieci. Obfite dźwięki zainteresują Twoje dziecko przez wiele godzin. W zestawie 13 kart, pomaga dzieciom nauczyć się i rozumieć instrumenty muzyczne. Antypoślizgowy i miękki materiał - nasza mata muzyczna jest wykonana z miękkiej włókniny, bezpieczna i nietoksyczna. Przenośna mata muzyczna wymiary: 100 cm x 36 cm. Wspaniały prezent muzyczny dla dzieci mata do tańca fortepianowego o nasyconych kolorach może pomóc dzieciom zidentyfikować kolory i zwierzęta, zainspirować tworzenie muzyki i koordynację dłoni i stóp.

Składany i łatwy do przenoszenia. Zabawa z gry zabawka muzyczna ma dwa tryby: tryb losowy odtwarza 9 melodii; tryb jednym kliknięciem odtwarza 9 skal muzycznych i 9 głosów zwierząt. 25 dźwięków muzyki i 13 kart mata fortepianowa wytwarza 25 dźwięków, w tym 8 rodzajów dźwięków zwierząt, 9 melodii i 9 skal muzycznych.
MarkaJoyjoz #ad
ProducentJoyjoz #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer częściYQ2932
ModelYQ2932
GwarancjaBrak ostrzeżenia

10. AniSqui

#ad

Zabawka dla dzieci, dzieci różowa, duży rozmiar 90 x 35 cm, AniSqui Zabawna mata do tańca, prezent dla dziewczynek

#ad
AniSqui #ad - Zasilany 3 bateriami AA nie wchodzą w zakres dostawy. Po 2 minutach bezczynności automatycznie przełącza się w stan oszczędzania energii. Atwa do przenoszenia - wymiary maty muzycznej wynoszą 100 cm x 36 cm, składana do łatwego przechowywania i jest wyposażona w kolorowe pudełka, mała i łatwa do przenoszenia oraz zajmuje mało miejsca.

Kliknij przycisk "przełącz", aby przełączyć tryb muzyczny. Ta mata muzyczna utrzymuje Twoje dziecko w trybie zabawy przez wiele godzin. Jest to najlepszy wybór na rodzinną wycieczkę. Antypoślizgowy i miękki materiał – ten dywan fortepianowy jest wykonany z miękkiej włókniny, która jest bezpieczna i nietoksyczna. Mata do tańca o bogatych kolorach i różnych zwierzęcych wzorach może pomóc dzieciom w rozpoznaniu rytmu kolorów, zwierząt i zwierząt.

Zabawki – muzyka pomaga w rozwoju dziecka. Gwarancja satysfakcji - oferujemy 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problemy! Dotykanie i wchodzenie na pady pianina może poprawić koordynację dłoni i stóp we wczesnym dzieciństwie. Jeśli otrzymasz wadliwy produkt, skontaktuj się z nami. Wysokiej jakości materiały nie ranią skóry dzieci i są łatwe do czyszczenia.
MarkaAniSqui #ad
ProducentAniSqui #ad
Wysokość1.97
Długość14.96
Waga0.86
Szerokość11.81
Numer częściYQ2932
ModelYQ2932