Top 10 Neodym Magnet Selbstklebend – Magnesy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GAUDER

#ad

Tablicę korkową i lodówkę, czarne, GAUDER Magnesy na tablicę magnetyczną 18 mm x 5 mm, 64 x silne magnesy na tablicę suchościeralną

#ad
GAUDER #ad - Twoje zadowolenie jest najważniejsze. Lodówki, tablice magnetyczne, tablice korkowe lub flipcharts – do stosowania w kuchniach, szkołach, tablice suchościeralne, biurach, uniwersytetach i warsztatach.

Olej i brud zmniejszają nośność. Gauder najwyższa jakość – magnesy gauder 18 mm x 5 mm są wyjątkowo mocne i wytrzymałe pod względem kształtu i rozmiaru. Wszystkie magnesy GAUDER są produkowane w zaawansowanym procesie anizotropowym. Gauder jest do państwa dyspozycji – po zakupie zespół GAUDER jest do Państwa dyspozycji. Wysoka odporność – magnesy z ceramiki są nierdzewne i tym samym bardzo odporne na korozję, utlenianie i rozmagnesowanie.

Atwa instalacja – dzięki silnym magnesom ferrytowym można łatwo przymocować pocztówki, zdjęcia, plakaty i notatki. Wszechstronne zastosowanie – magnesy na lodówkę gauder są przeznaczone do powierzchni metalowych, takich jak np.
MarkaGAUDER #ad
ProducentGAUDER #ad
Numer częściFM-18x5-64pcs
ModelFM-18x5-64pcs

2. UTOMAG

#ad

Lodówkę i wiele innych 100 sztuk, małe magnesy na tablicę suchościeralną, Wielofunkcyjne magnesy neodymowe – 6 x 3 mm – mocne, okrągłe, tablicę korkową, tablicę magnetyczną, trwałe

#ad
UTOMAG #ad - Są bardzo małe – nie zajmują miejsca i są bardzo mocne! Można go używać w większości sytuacji. Każdy zestaw zawiera 100 magnesów i pudełko do wygodnego przechowywania. W zestawie 100 sztuk można je ponownie wykorzystać. Aksjalnie namagnesowany przez 3 mm.

Idealnie nadaje się do magnesów na lodówkę, magnesów na tablicę suchościeralną i magnetyczną tablicę suchościeralną. Wszechstronne zastosowanieniezliczone możliwości reorganizacji i uproszczenia życia. Twoje zadowolenie jest dla nas największym potwierdzeniem!100% gwarancja zwrotu pieniędzy100% gwarancja zwrotu pieniędzy i 12-miesięczna gwarancja wymiany gwarantują zadowolenie klienta. Najwyższa jakośćpowierzchnia magnesów jest potrójnie powlekana: nikiel-miedź-nikiel.

Chroni to magnesy przed korozją i znacznie wydłuża ich trwałość. 13 zdjęciami i papierem A4 na magnes. Możliwości są naprawdę nieograniczone od rzemiosła, szafek, lodówek, magnesów biurowych, biżuterii, przypomnień. Bardzo mocna przyczepnośćte magnesy neodymowe o średnicy 6 mm wytwarzają zadziwiający ciąg 0, 8 kg, z maks. Mały, ale przydatnykażdy magnes ma średnicę 6 mm x 3 mm. W przypadku niezadowolenia z produktu obiecujemy pełny zwrot pieniędzy lub nową wymianę.
MarkaUTOMAG #ad
ProducentUTOMAG #ad
Numer częściUTOMAG

3. Lynlon

#ad

7 kolorów, idealne do białych tablic, lodówek i wielu innych, Lynlon 70 sztuk kolorowych i przezroczystych magnesów, talerzy

#ad
Lynlon #ad - 70 sztuk kolorowych magnesów; materiał: tworzywo sztuczne i magnes. 7 różnych kolorów: przezroczysty, żółty, zielony, dobrze widoczny i łatwy do nałożenia, pomarańczowy i czerwony, niebieski, fioletowy, łatwy do zauważenia. Wysoka jakość. Różnorodne zastosowanie: do przechowywania papieru, lodówkach, białych tablicach, zdjęć na szafkach na akta, tablicach, notatek, szafkach i innych powierzchniach magnetycznych. Wymiary: 11 x 17 mm. Mocny: dzięki silnemu magnesowi magnesy mogą pomieścić do 8 arkuszy papieru do drukarki.
MarkaLynlon #ad
ProducentLynlon #ad
Numer części010
Model70

4. Goffii

#ad

Mini magnesy z pudełkiem do przechowywania, 24 sztuki, Goffii Magnesy neodymowe, niklowane magnesy stalowe 12 x 17 mm, na lodówkę, magnesy nut, magnesy stożkowe, N52

#ad
Goffii #ad - Odpowiedni rozmiar – rozmiar pojedynczego magnesu neodymowego wynosi 12 mm x 19 mm. Szerokie zastosowanie – magnesy neodymowe nadają się do wszystkich przedmiotów zawierających żelazo, takich jak breloczki do kluczy, biurze, tablice reklamowe w klasie itd. Kompaktowe, dzięki czemu te mini magnesy nie zgubią się.

Obsługa klienta - w razie pytań dotyczących tego produktu prosimy o kontakt, zapewnimy najlepszą obsługę. Wskazówka: nie nadaje się do szklanych płyt magnetycznych i szklanych płyt! Super magnes – każdy magnes neodymowy n52 jest supermagnetyczny. Mocny i wytrzymały – silny magnes jest pokryty trójwarstwowo: nikiel – neodym – nikiel. Można go również używać jako haczyka do zawieszenia małych rzeczy, nożyczki itd. Oszczędność miejsca – zestaw zawiera 24 magnesy w kształcie pinezek i małe przezroczyste pudełko do przechowywania, a kompaktowa konstrukcja nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Jest to również dobry pomocnik w domu, tablice, stojaki na nuty, takich jak lodówki, billboardy, szkole. Ostatnia warstwa niklu zapewnia gładką powierzchnię, która nic nie rysuje. Chroni to mini magnesy przed korozją i przedłuża jego żywotność i trwałość bez pękania. Nieużywane magnesy można przechowywać w pudełku. Każdy magnes może pomieścić kilka arkuszy papieru A4, zdjęcia, kartki pocztowe itd.
MarkaGoffii #ad
ProducentLONKIN #ad
Numer częściCTD002_V1
ModelCTD002_V1

5. BUSATIA

#ad

Mini magnesy z pudełkiem do przechowywania, małe super magnesy na lodówkę, tablicę magnetyczną, tablicę suchościeralną, BUSATIA 110 sztuk magnesów

#ad
BUSATIA #ad - Zawartość przesyłki: każdy zestaw zawiera 110 magnesów i pudełko do wygodnego przechowywania. Przed zakupem należy potwierdzić rozmiar. Wymiary produktu: 110 sztuk Ø 6 x 3 mm. Można ich również używać na lodówce, tablicach magnetycznych, tablicach do przypinania i innych powierzchniach metalowych.

Uwaga – te okrągłe magnesy nie nadają się do szklanych tablic magnetycznych lub szklanych tablic magnetycznych! Dla osób z rozrusznikami serca i defibrylatorem. Każdy magnes może pomieścić do 15 arkuszy papieru DinA4. Wszechstronne zastosowanie – magnesy neodymowe busatia są często stosowane w kreatywnych zastosowaniach, takich jak modele i majsterkowanie, budowa mebli, stoiska targowe i opakowania.

Najwyższa jakość – magnesy busatia spełniają najwyższe standardy technologii magnesów neodymowych i powlekania. Dzięki niklowo-miedziowej powłoce magnesy są odporne na korozję i utlenianie i są bardziej trwałe. Silna siła napędowa – magnesy neodymowe o średnicy 6 mm wytwarzają zadziwiające pociągnięcie o wadze 0, 6 kg.
MarkaBUSATIA #ad

6. Temporaryt

#ad

Tablicę suchościeralną, magnesy na tablicę do przypinania, tablicę magnetyczną, 50 sztuk mini magnesów okrągłych 10 x 3 mm, z pudełkiem do przechowywania

#ad
Temporaryt #ad - Chroni to magnesy przed korozją i znacznie wydłuża ich trwałość. Przypinanie papieru do tablicy suchościeralnej, wieszanie zdjęć rodzinnych i tworzenie modeli. Szeroki zakres zastosowań: można wybierać spośród niezliczonych sposobów łączenia tych magnesów.

W przypadku tych pozdrowień magnesy są trwalsze i trudniejsze do złamania. Rozmiar magnesów: każdy zestaw zawiera 50 magnesów i pudełko do wygodnego przechowywania. Wymiary wynoszą 10 mm x 3 mm. Uwaga: nie nadaje się do szklanych tablic magnetycznych lub szklanych tablic magnetycznych. Trzymaj z dala od tych magnesów pacjentów z rozrusznikami serca lub defibrylatorami.

Puść wodze fantazji, magnesy mogą Ci w wielu pomóc. Jakość premium: powierzchnia magnesów jest potrójnie powlekana: nikiel miedź-nikiel. Końcowa warstwa niklu zapewnia gładką powierzchnię, która nie może niczego zarysować. Mocna przyczepność: każdy magnes może pomieścić do 17 arkuszy papieru A4 na metalowej płycie! Na tablicy suchościeralnej mniej niż 17 Dodaj więcej magnesów, jeśli chcesz zmieścić więcej papieru.
MarkaTemporaryt #ad
ProducentTemporaryt #ad
Numer częściHA04
ModelHA04

7. Miangsy

#ad

Do domu, Miangsy 30 sztuk silnych magnesów na tablicę magnetyczną, magnesy neodymowe, kolor srebrny, magnesy na lodówkę, biura i szkoły, bardzo mocne

#ad
Miangsy #ad - Mocne magnesy - nie wątp w jego wydajność ze względu na miniaturowy rozmiar, składa się z mocnych magnesów neodymowych i może pomieścić do 20 arkuszy papieru A4 jednocześnie za pomocą jednego magnesu. Bezproblemowa obsługa klienta - dokładamy wszelkich starań, a jeśli problem nie może zostać rozwiązany, aby zapewnić Ci doskonałe doświadczenie klienta.

Te 30 magnesów jest zapakowanych w piękne pudełko, łatwe do przenoszenia i przechowywania. Idealny rozmiar - mini magnesy mają średnicę 1, 2 cm i wysokość 1, można je w każdej chwili wyjąć z pudełka, 6 cm, co nie przeszkadza w wyświetlaniu pełnej zawartości. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się z nami skontaktować, możesz zwrócić produkt bez żadnych warunków. Magnetyczny trzpień posiada trzy warstwy powłoki nikiel + miedź + nikiel a powierzchnia staje się gładka i działa jako ochrona przed zarysowaniami i rdzą.

Idealnie nadaje się do kuchni, raportów z wydajności, a także na tablicy do seminariów projektowych, zdjęć, biura i na początek roku szkolnego. Bezpieczny i łatwy w użyciu - nasze magnesy neodymowe pożyczają kształt pinu push, aby łatwo go chwycić. Szerokie zastosowanie - jest potrzebny na lodówce do rysowania dzieci, list zakupów, kalendarzy i przepisów kulinarnych, list zadań, szkoleń i prezentacji w klasie.
MarkaMiangsy #ad
ProducentMiangsy #ad
Wysokość0.63
Długość0.05
Szerokość0.47

8. YOURGANIZE

#ad

YOURGANIZE® 48 pastelowych magnesów do zapisywania – 6 x 4 cm – paski magnetyczne do zapisywania na lodówkę, tablicę suchościeralną, magnesy w 4 pastelowych kolorach, tablicę suchościeralną i kanban

#ad
YOURGANIZE #ad - Szybkie czyszczenie: ze względu na dodatkową nano-powłokę nasze magnesy na tablicę suchościeralną można bez problemu czyścić gąbką lub pod wodą bez pozostawiania śladów. Tablice suchościeralne, tablice magnetyczne, lodówki. Zrównoważona alternatywa: magnetyczne karteczki samoprzylepne są wielokrotnego użytku i trwałe.

Wskazówka: paski magnetyczne do zapisywania nie nadają się do szklanych tablic magnetycznych. Mocne trzymanie: nasze magnesy do opisywania mocno trzymają się metalowych powierzchni, takich jak np. Wszechstronne zastosowanie: niezależnie od tego, jako magnesy na tablicę zadań w domowym biurze lub magnesy na lodówkę w obszarze prywatnym – magnesy wielokrotnego zapisu pomogą Ci zawsze mieć w zasięgu wzroku to, czy jako akcesoria do tablicy suchościeralnej w biurze, co najważniejsze.

Podobnie jak tabliczki magnetyczne, pudełko z magnetycznym zamknięciem zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, jakości i trwałości. Stanowią one bardzo dobrą alternatywę dla jednorazowych papierowych karteczek na notatki i pomagają zmniejszyć zużycie papieru. Opakowanie premium: nie trzymamy żadnych produktów jednorazowych.
MarkaYOURGANIZE #ad
ProducentYOURGANIZE #ad

9. LISOPO

#ad

Rękodzieło, magnesy na tablicę korkową, mini magnesy na tablicę magnetyczną, tablicę magnetyczną, małe magnesy mocne, lodówkę, LISOPO 60 sztuk magnesów neodymowych 10 x 2 mm

#ad
LISOPO #ad - 60 magnesów neodymowych - magnesy neodymowe 10 mm x 2 mm są wyjątkowo mocne i wytrzymałe pod względem kształtu i rozmiaru. Najwyższa jakośćpowierzchnia magnesów została potrójnie powlekana: nikiel + miedź + nikiel, chroni magnesy przed korozją.

Bardzo odporne na korozję, utlenianie i rozmagnesowanie. Dzięki zaokrąglonym narożnikom można go łatwo zdjąć ręcznie. Gwarancjaobiecujemy 100% satysfakcji! Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, obiecujemy pełny zwrot pieniędzy lub nową wymianę. Silna siła magnetycznasilny magnes utrzymuje do 10 arkuszy din a, dodaj więcej magnesów, jeśli chcesz zmieścić więcej papieru.

Szerokie zastosowanieidealnie nadaje się do drzwi lodówki, tablic suchościeralnych, listew magnetycznych, tablic magnetycznych, tablic korkowych, linek magnetycznych i innych powierzchni metalowych. Każdy zestaw zawiera 60 magnesów i pudełko do wygodnego przechowywania.
MarkaLISOPO #ad
ProducentLISOPO #ad
Numer częściCT-02
ModelCT-02

10. Magnetastico

#ad

Magnetastico® | 25 sztuk magnesów neodymowych N52 walec 6 X 3 MM | Magnes na lodówkę magnes do przypinania notatek magnes stały magnes do białych tablic magnetycznych

#ad
Magnetastico #ad - Siłą magnetyczną n52 siłą magnetyczną bardzo silne. Wszechstronne zastosowanie: w kuchni, montażu, warsztatu, biura, modelarstwa, na tablice do przypinania itd. Magnesy te mają bardzo mocna siła ciągnąca i nadają się do nie służy do zabawy. Nikiel węglową NiCuNi. Wysokiej jakości materiał: NdFeB stop z żelaza neodymowych wiertła.
MarkaMagnetastico #ad
ProducentMagnetastico #ad
Wysokość0.12
Długość0.24
Waga0
Szerokość0.24