Top 10 Rechteckbräter Mit Deckel – Patelnie do pieczenia

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GSW

#ad

Z wyjątkiem indukcyjnych, Prostokątna prażalnik GSW Gourmet z pokrywą ze szkła aromatycznego i wkładem grillowym, odlew aluminiowy, ø ok. 40 x 26 x wys. 11 cm zoptymalizowane rozprowadzanie ciepła we wszystkich typach pieców

#ad
GSW #ad - Ponadto garnek nadaje się również do piekarnika do 240°. Uniwersalne – nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów kuchenek z wyjątkiem kuchenek indukcyjnych i tym samym zapewnia dużą elastyczność w kuchni.

Wytrzymałe wykonanie – dzięki wysokiej jakości odlewowi aluminiowemu i wielokrotnej powłoce zapobiegającej przywieraniu garnek jest wyjątkowo trwały i odporny na zarysowania i zużycie. Bezproblemowe gotowanie – dzięki optymalnemu magazynowaniu i dystrybucji ciepła bardzo mocnego dna termicznego potrawy są równomiernie i energooszczędne. Pełny smak – praktyczny garnek do duszenia z pokrywką i wkładką do grilla ułatwia gotowanie i zachowuje aromat i smak. Wszechstronne zastosowanie – czarna prostokątna brytfanna doskonale nadaje się do smażenia, gotowania i duszenia mięsa, duszenia, ryb, warzyw i wielu innych.
MarkaGSW #ad
ProducentGSW Gaens Stahlwaren #ad
Wysokość4.33
Długość15.75
Szerokość10.24
Numer części410892
Model410892
GwarancjaBrak gwarancji.

2. GSW

#ad

Grillowania i smażenia, również do kuchenek indukcyjnych i piekarników – czarna, odlew, GSW Uniwersalna brytfanna Gourmet Granit – wysokiej jakości brytfanna z pokrywką, idealna do duszenia

#ad
GSW #ad - Bezproblemowe gotowanie – dzięki optymalnemu magazynowaniu i dystrybucji ciepła bardzo mocnego dna FerroTherm potrawy są równomiernie i energooszczędne. Wytrzymałe wykonanie – dzięki wysokiej jakości odlewowi aluminiowemu i wielokrotnej powłoce zapobiegającej przywieraniu garnek jest wyjątkowo trwały i odporny na zarysowania i zużycie.

33 x 21 x 11, 5 cm ok. Uniwersalne – nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych, dzięki czemu zapewnia maksymalną elastyczność w kuchni. Ponadto garnek nadaje się również do piekarnika do 240°.

Pełny smak – praktyczny garnek do duszenia jest wyposażony w pokrywkę, która ułatwia gotowanie potraw i zapewnia zachowanie aromatu i smaku. Wszechstronne zastosowanie – czarny granit do smażenia nadaje się doskonale do smażenia, ryb, gotowania i duszenia mięsa, duszenia, warzyw i może być również używany jako patelnia grillowa.6 l.
MarkaGSW #ad
ProducentGSW #ad
Numer części410182
Model410182
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

3. ELO

#ad

Wyrafinowana brytfanna firmy ELO.

#ad
ELO #ad - Extra große brat- und garfläche, tiefe Form; ideal auch zum Scharfen anbraten, sowie zum fettarmen Garen. Hochwertiges aluguss;innen hochwertige 2-lagige Antihaftversiegelung;Glasdeckel mit stoßfestem Edelstahlrand und Aromaknopf. Gleichmäßige wärmeverteilung bis zum Rand, spart Zeit und Energie; sehr leichte Reinigung, da nichts haften bleibt. Spülmaschinengeeignet;backofenfest bis 180°C mit Deckel / bis 240°C ohne Deckel. Für alle herdarten geeignet; außer Induktion.
MarkaELO #ad
ProducentELO #ad
Wysokość0
Długość15.75
Waga5
Szerokość9.84
Numer części82741
Model82741

4. GSW

#ad

GSW 800419 Ceramica prostokątna brytfanna odlew aluminium ze szklaną pokrywą aromatyzującą, 40 x 26 x 11 cm, 8 l, z dołączonymi 2 pędzelkami, kolor kobaltowy

#ad
GSW #ad - Wytrzymałe wykonanie – dzięki wysokiej jakości odlewowi aluminiowemu i szlachetnej powłoce ceramicznej garnek jest wyjątkowo trwały i odporny na zarysowania i zużycie. Wszechstronne zastosowanie – kwadratowa brytfanna Ceramica doskonale nadaje się do smażenia, ryb, gotowania i duszenia mięsa, duszenia, warzyw i wielu innych.

Bezproblemowe gotowanie – dzięki optymalnemu magazynowaniu i dystrybucji ciepła bardzo mocnego dna FerroTherm potrawy są równomiernie i energooszczędne. Pełny smak – praktyczny garnek do duszenia jest wyposażony w pokrywkę, która ułatwia gotowanie potraw i zapewnia zachowanie aromatu i smaku. Ponadto garnek nadaje się również do piekarnika do 240°. Uniwersalne – nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych, dzięki czemu zapewnia maksymalną elastyczność w kuchni.
MarkaGSW #ad
ProducentGSW #ad
Wysokość4.92
Długość15.75
Waga6.06
Szerokość10.24
Numer części800419
Model800419

5. Karcher

#ad

Czarny, Karcher 121749 brytfanna z odlewanego aluminium 2 w 1, z rękawicami do pieczenia, 35 cm

#ad
Karcher #ad - X szer. 42 x 25, pojemność: ok. Typ: garnek do duszenia z litego odlewu aluminiowego z pokrywką może być również używany jako patelnia. Zakres dostawy: naczynie do zapiekanek Karcher z pokrywką, rękawice do garnków, instrukcja obsługi może.

Właściwości: naczynie do pieczenia z odlewu aluminiowego o grubości dna 5, grubość ścianki 2, 5 mm, 5 mm, ceramicznych i gazowych, nadaje się do piekarnika do 260°C, nadaje się do kuchenek elektrycznych, nadaje się do mycia w zmywarce.33, 5 x 12 cm dł. X wys. 5 x 5, 5 cm, 7 litra / wymiary zewnętrzne pokrywki/patelni: ok.42 x 25, 5 x 17 cm. 8, pojemność: ok. Wymiary zewnętrzne całkowite brytfanny: ok. 42 x 25, 3 l / wymiary zewnętrzne całkowite: ok. Powłoka: wysokiej jakości teflonowa klasyczna powłoka nieprzywierająca zapewnia wygodne gotowanie i łatwe czyszczenie.
MarkaKarcher #ad
ProducentKarcher #ad
Wysokość17.7
Długość50
Szerokość28.5
Numer części121749
Model121749

6. ELO

#ad

40 x 26 cm, ELO, do kuchenki indukcyjnej, brytfanna 82661 Pure Trend

#ad
ELO #ad - Wysokiej jakości odlew aluminiowy. Szklana pokrywka z odpornym na uderzenia obrzeżem ze stali nierdzewnej i przyciskiem Aroma, z rusztem do grillowania ze stali nierdzewnej.

Nadaje się do mycia w zmywarce, bez pokrywki do 240°c, z pokrywką do 180°C, żaroodporna, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, również do indukcyjnych. Wewnętrzna trwała, odporna na zarysowania powłoka zapobiegająca przywieraniu potraw Thermoceramica, na zewnątrz pokryta czarnym silikonem. Wyjątkowo duża powierzchnia do pieczenia i duszenia, idealnie nadaje się również do ostrego przypiekania oraz do duszenia.
MarkaELO #ad
ProducentELO #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer części82661
Model82661

7. Kopf

#ad

Odlew aluminiowy, Kopf Pic brytfanna

#ad
Kopf #ad - Zastosowanie: doskonale nadaje się do smażenia, duszenia, gotowania na parze, podgrzewania lub utrzymywania ciepła różnych rodzajów potraw. 32, pojemność naczynia do pieczenia: ok. 5, wymiary wewnętrzne brytfanny: ok.

Wymiary zewnętrzne całkowite: ok. Typ: garnek do duszenia z odlewu aluminiowego ze szklaną pokrywką, która może być również używana jako naczynie do zapiekania i para rękawic do garnków. 2 l. 31 x 19, 5 x 21 x 10 cm, 5 cm, pojemność naczynia: ok. Właściwości: doskonała przewodność cieplna i magazynowanie ciepła, nadaje się do kuchenek indukcyjnych, nadaje się do kuchenek gazowych, ceramicznych i elektrycznych, brytfanna nadaje się do piekarnika do 260°C forma do zapiekania do 180°C, nadaje się do mycia w zmywarce.

X szer. Materiał: wysokiej jakości powłoka zapobiegająca przywieraniu zapewnia niskotłuszczowe i bezpieczne przygotowanie witamin. X wys. 2 litra, 5 x 4, wymiary wewnętrzne naczynia do zapiekania: ok.40 x 22 x 17 cm dł.
MarkaKopf #ad
ProducentKopf #ad
Numer części124177
Model124177

8. Kopf

#ad

Czarna, Kopf Santorin brytfanna odlew aluminiowy, w zestawie szklana pokrywka z przyciskiem aromatyzującym, 3,8 litra, indukcja

#ad
Kopf #ad - 27, 5 x 27, pojemność: ok. X szer. Materiał: wysokiej jakości wytrzymała powłoka ceramiczna Greblond do smażenia niskotłuszczowego i oszczędzającego witaminy. Zastosowanie: prostokątna brytfanna doskonale nadaje się do smażenia, gotowania na parze, duszenia, duszenia, podgrzewania i utrzymywania ciepła różnych rodzajów potraw.

Typ: garnek do duszenia z odlewu aluminiowego w zestawie szklana pokrywka z przyciskiem aromatyzującym do profesjonalnego aromatyzowania potraw – może być również stosowany jako naczynie do zapiekanek. Wymiary zewnętrzne: ok. Właściwości: nadaje się do kuchenek elektrycznych, ceramicznych i gazowych, nadaje się do piekarnika do 260°C pokrywka do 180°C, nadaje się do kuchenek indukcyjnych, nadaje się do mycia w zmywarce. X wys. Wymiary wewnętrzne: ok. 3, 5 x 7 cm, 8 l. 35 x 28 x 12 cm dł.
MarkaKopf #ad
ProducentKopf #ad
Wysokość4.72
Długość13.78
Waga5.95
Szerokość11.02
Numer części122425
Model122425

9. STONELINE

#ad

STONELINE Patelnia narożna 20 cm z pokrywką ze szkła aromatycznego

#ad
STONELINE #ad - Zakres dostawy: 1 x patelnia narożna stoneline 20 x 20 cm, 9 l, dno indukcyjne: Ø ok. Atwe czyszczenie: efekt easy-clean umożliwia czyszczenie prostokątnej patelni poprzez proste przetarcie wilgotną szmatką, oczywiście prostokątna patelnia nadaje się również do mycia w zmywarce.

Gotowanie i smażenie bez tłuszczu i oleju: patelnia stoneline umożliwia smażenie mięsa i ryb bez tłuszczu i oleju, ale może być również używana do smażenia z tłuszczem lub olejem. 6 cm, pojemność: ok. 14 cm; 1 x pokrywka ze szkła aromatycznego, wysokość ok. Odporna na zarysowania powłoka nieprzywierająca stoneline: garnki i patelnie firmy stoNELINE posiadają jedyną na świecie powłokę zapobiegającą przywieraniu z prawdziwych cząstek kamienia. Specjalnie opracowana powłoka charakteryzuje się optymalnymi właściwościami zapobiegającymi przywieraniu przy jednoczesnej wytrzymałej i odpornej na zarysowania powierzchni.

1, 20 x 20 cm; 2 x ochraniacze termiczne; materiał: odlew aluminiowy. Stoneline patelnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek: do kuchenek gazowych, indukcyjnych i elektrycznych, nadają się do piekarników do 220°C bez uchwytów termicznych, nieodkształcające się dno, ceramicznych, bardzo mocne, nadają się do płyt indukcyjnych.
MarkaSTONELINE #ad
ProducentSTONELINE #ad
Waga3.88

10. KLAMER

#ad

Do wszystkich rodzajów kuchenek, KLAMER Naczynie do pieczenia z pokrywką 38 cm, brytfanna ze stali, nadaje się do piekarnika, w tym indukcyjnych, 8,5 l XXL brytfanna z pokrywką, patelnia 4 l

#ad
KLAMER #ad - Dzięki temu materiał umożliwia łatwe czyszczenie, a ponadto ma niską wagę. Szklana pokrywka klasy premium: naczynie do pieczenia jest dostarczane z przezroczystą szklaną pokrywką. Ponadto pieczeń może być używana w piekarniku do 240°C. Jest on wyposażony w przycisk aromatyzujący, w którym można dodawać składniki takie jak wino bez konieczności zdejmowania pokrywki.

Materiał jest higieniczny i neutralny smakowo. Dzięki pojemności 8, 5 l możesz wypróbować swoje kulinarne różnorodności. 100% gwarancja satysfakcji: nasz serwis jest synonimem 100% zadowolenia. Wielofunkcyjność: naczynie do pieczenia nadaje się do wszystkich tradycyjnych rodzajów kuchenek, takich jak elektryczne, gazowe, ceramiczne i indukcyjne. Niezależnie od tego, czy zamiennik, wymiana czy zwrot.

Indywidualny pomocnik kuchni: naczynie do pieczenia klamer dzięki swoim rozmiarom 38 x 27 x 12, 5 l zapewnia dużo miejsca na doznania kulinarne. Atwa pielęgnacja: stal nierdzewna brytfanny zachwyca swoją wytrzymałością i nadaje się do mycia w zmywarce. Obsługujemy cię również poza standardowymi terminami i jesteśmy do Państwa dyspozycji jako długoterminowy partner. Ponadto patelnia z pokrywką może być używana jako patelnia do smażenia i zapewnia pojemność 4, 5 cm i pojemności 8, 5 l.
MarkaKLAMER #ad
ProducentKLAMER #ad
Wysokość7.48
Długość10.63
Waga10.85
Szerokość14.96
Model91216