Top 10 Tastatur Kabellos Rosa – Zestawy klawiatura i mysz

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aenllosi

#ad

Tylko torba czerwona, bezprzewodowa klawiatura i mysz, mechaniczna, Aenllosi Twarde etui do telefonu Logitech Pop Keys

#ad
Aenllosi #ad - Praktyczna konstrukcja: ulepszona konstrukcja wewnętrzna Logitech Pop Keys kieszeń wewnętrzna wykonana jest z miękkiego materiału. Wymiary wewnętrzne: 39 x 14 x 3, 8 cm. Lekkie i twarde etui ochronne: zewnętrzna warstwa etui logitech pop case jest odporna na uderzenia, kurz i wodoszczelność.

Może chronić klawisze pop i chronić klawiaturę pop keys i inne akcesoria przed zarysowaniami, kolizjami i uszkodzeniami. Twarda torba Aenllosi skutecznie absorbuje uderzenia i redukuje uszkodzenia spowodowane przypadkowym uderzeniem. Etui na klawiaturę logitech pop keys to wyjątkowo wytrzymały materiał i składa się z gęstego materiału EVA. Idealne dopasowanie: aenllosi pop keys etui na klawiaturę kompatybilne z klawiaturą i myszą Logitech Pop, niezależnie od tego, aby spełnić Twoje potrzeby, czy wybierasz się na urlop lub w długą podróż, możesz łatwo zabrać je ze sobą.

Atwe do przenoszenia: etui logitech pop keys jest lekkie, można je łatwo włożyć do torby, plecaka lub bagażu, a ukochaną klawiaturę Logitech Pop Compact Bluetooth z trwałym i gładkim zamkiem błyskawicznym w każdej chwili bezpiecznie przechowywać i wygodnie otwierać i zamykać. Zakres dostawy: tylko do sprzedaży torba logitech pop Keys mechaniczna bezprzewodowa klawiatura i mysz i inne akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaAenllosi #ad
Wysokość2.09
Długość16.26
Waga0.77
Szerokość7.48
Numer częściAASN021126

2. Logitech

#ad

Logi Bolt, Bluetooth, Logitech Pebble 2 Combo, Chrome, różowy, Easy-Switch do Windows, niemiecki układ QWERTZ, cicha i mobilna, MacOS, możliwość dopasowania, bezprzewodowa klawiatura i mysz, iPadOS

#ad
Logitech #ad - Dłuższa trwałość: użytkowanie przez wiele godzin: bateria klawiatury Bluetooth wystarcza na 3 lata 4, mysz przez 2 lata 4 bez obaw o czas pracy, baterie w zestawie. Zrób wielkie wrażenie w ciszy: pozwól swojej pracy, a nie odgłosom mówić za Ciebie poprzez ciche pisanie przypominające notebooka i technologię Silent Touch myszy3.

Eleganckie wzornictwo zapewniające dobre sumienie: części z tworzywa sztucznego zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu 1; Pebble Keys 2 K380s: co najmniej 49%, Pebble Mouse 2 M350s: co najmniej 58%. Dlaczego nie obydwa? zestaw składa się z ultracienkiej i przenośnej klawiatury i myszy – wyprodukowany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu 1 – jest lekki i kompaktowy i towarzyszy Ci wszędzie. Opakowanie przyjazne dla środowiska: opakowanie pebble 2 Combo w tym opakowanie produktu pochodzi z lasów certyfikowanych FSC i innych kontrolowanych źródeł, certyfikowane neutralne pod względem emisji CO2.

Oszczędność czasu i personalizacja: przyciski fn do dostępu do wyszukiwania, nagrywania ekranu i innych, 10 przycisków Fn i środkowy przycisk myszy personalizuj za pomocą opcji Logi + aplikacja 2. Koniec z nudą, smukły design, wiele kolorów i inteligentniejsza technologia: dzięki tej klawiaturze i myszce z kolekcji Pebble 2 wyrazisz swoją osobowość i dodasz akcenty. Przełączanie pomiędzy 3 urządzeniami: połączenia między systemami operacyjnymi z maksymalnie 3 urządzeniami bezprzewodowymi przez Bluetooth, przełączanie między nimi za pomocą Easy-Switch, odbiornik USB Logi Bolt w zestawie.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Numer części920-012239
Model920-012205
Gwarancja24 Miesięcy

3. Logitech

#ad

Notebook, QWERTZ DEU – biała, Windows/MacOS/iPadOS, cicha, Logitech MX Keys Mini klawiatura i pionowa ergonomiczna mysz – bezprzewodowa, PC, podświetlane przyciski, odbiornik USB

#ad
Logitech #ad - Płynne, intuicyjne pisanie za pomocą klawiszy perfect stroke Keys: przyciski MX Keys Mini są dopasowane do opuszków palców, z inteligentnymi klawiszami do wyciszania/wyłączania wyciszania mikrofonu, emotikonów i innych za pomocą jednego przycisku. Relaksujący dla większej ostrości: wygodna praca przy biurku dzięki bezprzewodowej myszce komputerowej z łatwo dostępnymi, spersonalizowanymi przyciskami, cichymi kliknięciami i funkcją SmartWheel dla płynnego przewijania.

Optymalny kąt 57°: podnoszenie odciąża nadgarstki dzięki pionowemu kształtowi i wspomaga bardziej naturalną postawę przedramienia dla komfortu i wydajności przez cały dzień. Wysuwasz ramię mniej daleko i pozostajesz zrelaksowany: Minimalistyczny rozmiar bezprzewodowych klawiszy MX Keys Mini umożliwia umieszczenie myszy Lift bliżej klawiatury, dzięki czemu Twoje ramię pozostaje bardziej zrelaksowane. Połączenie zgodnie z życzeniem: podłącz mini mini i zestaw do podnoszenia za pomocą Bluetooth Low Energy lub Logi Bolt USB do 3 urządzeń Windows, iPadOS, macOS, Chrome OS lub Linux.

Koncentracja przez cały dzień z inteligentnym oświetleniem: bezprzewodowa klawiatura MX Keys Mini jest wyposażona w podświetlane klawisze, które zapalają się, gdy tylko zbliżają się Twoje ręce i automatycznie dostosowują się do otoczenia. Połączenie dla przyjemniejszej pracy: lepsza pozycja górnej części ciała przy biurku dzięki mini klawiaturze MX Keys i pionowej ergonomicznej myszy Lift – intuicyjna bezprzewodowa konfiguracja. Podnieś dłoń dla komfortu: pozwól swojej dłoni przez cały dzień spoczywać na pionowej myszy, teksturowanej powierzchni uchwytu: ergonomiczny, bardzo wygodne dzięki miękkiej, idealny dla małych i średnich dłoni.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad

4. seenda

#ad

Układ DE QWERTZ czarny i szary, ergonomiczna z silikonową ochroną przed kurzem do PC/laptopa/Smart TV, ultracienkie radio z możliwością ponownego ładowania, seenda zestaw bezprzewodowej myszy

#ad
seenda #ad - Posiada również silikonową osłonę, play/pauza, internet, muzyka, e-mail, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do sterowania mediami: filmy, aby bezprzewodowa klawiatura była czysta i wolna od kurzu. Możesz dowolnie zmieniać prędkość myszy bezprzewodowej i obliczyć swoje codzienne wymagania.

Zaawansowane bezprzewodowe połączenie 2, nawet w środowiskach o dużym natężeniu ruchu wi-fi rzadko występują opóźnienia lub awarie. Cichy przycisk redukuje hałas o 98%, bez obaw o przeszkadzanie innym. Idealny do domu i biura. Adowanie trwa ok. Zestaw myszki do wielokrotnego ładowaniawbudowana bateria litowa umożliwia łatwe ładowanie klawiatury bezprzewodowej za pomocą dołączonego kabla USB. Ultracienka i ergonomiczna konstrukcjaultracienka bezprzewodowa klawiatura, odpowiednia dla każdego.

Długa żywotność baterii, nie wymaga wymiany baterii. Stopka nożycowa klawiszy klawiatury sprawia, ergonomiczny design, ciche kliknięcie, że pisanie jest wygodne. Włącznik/wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pomagają dodatkowo oszczędzać energię. Zestaw bezprzewodowej myszy do klawiatury w pełnym rozmiarzebezprzewodowa klawiatura seenda ma standardowy rozmiar i jest wyposażona w specjalne przyciski. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, głośność itd.
Markaseenda #ad
Producentseenda #ad
Wysokość0.85
Długość17.26
Szerokość5.08
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

5. seenda

#ad

Ergonomiczna klawiatura z silikonową ochroną przed kurzem do PC/laptopa/Smart TV, seenda zestaw bezprzewodowej myszy, ultracienka klawiatura z możliwością ponownego ładowania, układ DE QWERTZ,

#ad
seenda #ad - Włącznik/wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pomagają dodatkowo oszczędzać energię. Długa żywotność baterii, nie wymaga wymiany baterii. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, Internet, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do sterowania mediami: filmy, e-mail, głośność itd.2 godziny i utrzymuje się przez co najmniej 50 godzin ciągłej pracy 200 godzin czasu czuwania.

Zaawansowane bezprzewodowe połączenie 2, nawet w środowiskach o dużym natężeniu ruchu wi-fi rzadko występują opóźnienia lub awarie. Adowanie trwa ok. Posiada również silikonową osłonę, muzyka, Play/Pauza, aby bezprzewodowa klawiatura była czysta i wolna od kurzu.33 regulowane dpi i wyciszeniebezprzewodowa mysz jest wyposażona w 3 regulowane poziomy DPI 800/1200/1600 Tylko 1 x odbiornik usb zapisany z tyłu myszy bezprzewodowej do bezprzewodowej klawiatury i myszy, 4 GHzBezprzewodowa technologia myszy i klawiatury w kolorze fioletowym zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z odległości 8 m, Plug & Play.

Możesz dowolnie zmieniać prędkość myszy bezprzewodowej i obliczyć swoje codzienne wymagania. Zestaw bezprzewodowej myszy do klawiatury w pełnym rozmiarzebezprzewodowa klawiatura seenda ma standardowy rozmiar i jest wyposażona w specjalne przyciski. Wskazówki: oferujemy 1 rok gwarancji zwrotu pieniędzy i 2 lata gwarancji produktu. Stopka nożycowa klawiszy klawiatury sprawia, ergonomiczny design, ciche kliknięcie, że pisanie jest wygodne.
Markaseenda #ad
Producentseenda #ad
Wysokość0.85
Długość17.26
Szerokość5.08
Numer częściHU-XI-201
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

6. Logitech

#ad

Logitech MK470 Slim Combo bezprzewodowy zestaw myszy do klawiatury, różowy, bardzo cichy, nowoczesny, kompaktowy układ, odbiornik USB 2,4 GHz, łączność Plug-n'Play, włoski układ QWERTY

#ad
Logitech #ad - Praktyczna funkcja auto-sleep chroni baterię i umożliwia 36 miesięcy pracy klawiatury i 18 miesięcy myszy 2. Cicha klawiatura i sprawdzona laboratoryjnie, redukująca hałas mysz umożliwiają wyjątkowo cichą pracę zarówno w biurze, jak i w domu.

Bezprzewodowa kombinacja logitech mk470 jest wyposażona w kompaktową, nowoczesną klawiaturę z płaskimi przyciskami nożycowymi, blokiem numerycznym i układem zoptymalizowanym dla systemu Windows. Bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy zawiera ponadto wygodną mysz z 3 przyciskami obsługiwaną po obu stronach z wysoce precyzyjnym czujnikiem optycznym i mechanicznym kółkiem przewijania.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Waga1.98
Numer części920-011318
Model920-011318
Gwarancja24 Miesiące

7. Logitech

#ad

Kompaktowa, USB-C, Bluetooth, szybkie przewijanie, kompatybilna z wieloma OS, PC/Mac –, Logitech MX Keys mini klawiatura + mysz bezprzewodowa MX Anywhere 3 – przyciski z oświetleniem, ergonomiczna

#ad
Logitech #ad - Używaj wszędzie, czy do pracy w biurze, nawet na szkle: mysz mx anywhere 3 można używać na praktycznie każdej powierzchni – również na szkle 3 – niezależnie od tego, w domu lub w innym miejscu. Mini duo, maksymalny komfort: klawiatura mx keys Mini Bluetooth i przenośna bezprzewodowa mysz MX Anywhere 3 tworzą minimalistyczny zestaw myszy na klawiaturę, który zapewnia ergonomiczny komfort.

Włączony przepływ: sterowanie wieloma urządzeniami - komputery, laptopy i tablety w systemie Windows i macOS / Bezproblemowe przesyłanie tekstów, obrazów i plików między nimi 1. Multi-device, macos, multi-os: mx keys mini i mx anywhere 3 można sparować z maksymalnie 3 urządzeniami Windows, ipados 4, chrome os 4, Linux 4 przez Bluetooth Low Energy. Przewijanie magspeed: mysz umożliwia przewijanie 1000 wierszy na raz, zanim przewijanie zostanie zatrzymane w pikselu - przełączanie między trybem rastrowym a hiperszybkim przewijaniem.

Pisanie za pomocą klawiszy smart keys: klawisze klawiatury są tak zaprojektowane, że dopasowują się do czubków palców – z inteligentnymi klawiszami 1 do wyciszenia mikrofonu, emotikonu i przycisku dyktacyjnego 2. Inteligentne oświetlenie: bezprzewodowa klawiatura mx keys jest wyposażona w podświetlane przyciski, które automatycznie dostosowują się do otoczenia i zapalają się, gdy tylko zbliżają się ręce.
MarkaLogitech #ad

8. Logitech

#ad

Nowoczesny, różowy, bardzo cichy, odbiornik USB 2,4 GHz, kompaktowy układ, Logitech MK470 Slim Combo bezprzewodowy zestaw klawiatury, łączność Plug-n'Play, hiszpański układ QWERTY

#ad
Logitech #ad - Praktyczna funkcja auto-sleep chroni baterię i umożliwia 36 miesięcy pracy klawiatury i 18 miesięcy myszy 2. Bezprzewodowa kombinacja logitech mk470 jest wyposażona w kompaktową, nowoczesną klawiaturę z płaskimi przyciskami nożycowymi, blokiem numerycznym i układem zoptymalizowanym dla systemu Windows.

Bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy zawiera ponadto wygodną mysz z 3 przyciskami obsługiwaną po obu stronach z wysoce precyzyjnym czujnikiem optycznym i mechanicznym kółkiem przewijania. Cicha klawiatura i sprawdzona laboratoryjnie, redukująca hałas mysz umożliwiają wyjątkowo cichą pracę zarówno w biurze, jak i w domu.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer części920-011317
Model920-011317
Gwarancja24 Miesiące

9. iClever

#ad

Do komputera/komputera stacjonarnego/laptopa/górnej powierzchni: Smart TV i Windows 10/8/7/Vista/XP, klawiatura Slim Keyboard QWERTZ niemiecka, biała, Zestaw bezprzewodowej klawiatury iClever 2.4G

#ad
iClever #ad - Wydajne połączenie bezprzewodowe: nie obciążaj się niewygodnymi kablami. Będziesz cieszyć się 99 w pełni funkcjonalnymi przyciskami, lekka i ultra-przenośna. Przyjazny dla środowiska: posiada funkcję oszczędzania energii, aby zmniejszyć niepotrzebne zużycie energii. Wskazówka: mysz baterie nie wchodzą w zakres dostawy wymaga 2 baterii AAA.

Najnowocześniejsza technologia 2, 4 GHz zapewnia najwyższą stabilność bezprzewodową. Klawiaturę i mysz można błyskawicznie podłączyć do urządzenia – nie wymaga parowania! Dzięki dużemu zasięgowi przyłącza 10 metrów możesz używać klawiatury w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. 3 regulowane poziomy dpi: wybierz żądaną czułość dzięki naszym 3 regulowanym poziomom DPI 1000-1200-1600! Zaawansowana technologia odbiornika 2, 4 GHz przesyła dane szybko i precyzyjnie, unikając przeskakiwania ramek i kropli ramek.

Bezprzewodowa klawiatura mysz przełącza się w tryb uśpienia po 10 minutach bezczynności. Długa żywotność baterii: wydajny akumulator 280 mah zapewnia niesamowite 90 godzin pracy po pełnym naładowaniu. Smukły i wyrafinowany: wspaniałe aluminium i wysokiej jakości tworzywo abs będą dobrze wyglądać z każdym laptopem! Ta opływowa klawiatura jest cienka, aby móc pracować zawsze i wszędzie. Wskazówka: jest to normalne i absolutnie konieczne, aby obudzić bezprzewodowo zestaw myszy po 10 minutach niedziałania.
MarkaiClever #ad
ProducentiClever #ad
Wysokość15.2
Długość1.97
Waga0.83
Szerokość52.76
Numer częściTastatur
ModelTastatur
GwarancjaKlawiatura

10. Logitech

#ad

Przyciski skrótów, Layout Qwertza -Black, opóźnić bezpłatne połączenie bezprzewodowe, odbiornik USB Nano, Logitech MK295 Wireless Keyboard Mysz Zestaw mysz z cichą technologią dotykową, przewodnik optyczny

#ad
Logitech #ad - Stabilny stojak zapewnia regulowaną wysokość. Logitech mk295 jest kompatybilny z systemem operacyjnym Chrome OS i Windows na laptopach i komputerach PC. Wytrzymała konstrukcja: odporna na zachlapanie wodą, solidna konstrukcja i wytrzymałe przyciski.

Klawiatura ma zasięg 10 m i odbiornik USB. Ciesz się pełnym uczuciem kliknięcia dzięki 90% mniejszym hałasom dla lepszej koncentracji. Bezprzewodowe połączenie: koniec z plątaniną kabli na biurku dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2, 4 GHz bez opóźnień. Plug and play: wystarczy podłączyć klawiaturę i mysz i rozpocząć pracę dzięki funkcji Plug and Play.

Absolutny komfort: klawiatura posiada klawiaturę numeryczną i osiem praktycznych klawiszy skrótów dla łatwiejszego sterowania i wydajniejszego wprowadzania danych. Technologia silent touch: logitech mk295, bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy z najnowocześniejszym optycznym prowadzeniem toru.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga1.27
Szerokość23.62
Numer części920-009794
Model920-009794
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt