Top 10 Thermostat Heizung Smart – Akcesoria do centralnych systemów ogrzewania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. THR Industrieprodukte

#ad

Adapter mosiądz do zaworów Danfoss RA na M30x1,5 w zestawie klucz imbusowy

#ad
THR Industrieprodukte #ad - Uwaga: pasuje tylko do zaworów danfoss ra 20 – 23 mm – nie do RAV 34 mm i RAVL 26 mm – proszę sprawdzić przed zakupem! W zestawie klucz imbusowy. Mosiężny adapter do zaworu Danfoss RA na M30x1, 5.
MarkaTHR Industrieprodukte #ad
ProducentTHR Industrieprodukte #ad
Numer części86103
Model86103

2. Danfoss

#ad

Danfoss RA 2990 013G2990 z mocowaniem zatrzaskowym średnica szyjki 23 mm

#ad
Danfoss #ad - Adaptacja: zakres temperatury głowicy termostatycznej 5 – 26 °C. Wskazówka – modele 2990 są kompatybilne tylko z korpusami zaworów Danfoss RA o średnicy 17 mm. Pasuje do starych zaworów danfoss - termostat działa dobrze w połączeniu z zaworami Danfoss RA. Technologia: technologia termostatycznego gazu rozciąga się szybciej niż głowica płynna.

Zaoszczędź do 8% rachunku za ogrzewanie poprzez wymianę starego termostatu: jeśli masz termostat starszy niż 15 lat, możesz zaoszczędzić pieniądze bez wpływu na komfort. Kupujący powinni zwrócić uwagę na korpus zaworu RA przed zakupem zaworu RA. Ywotność: prosta i wytrzymała głowa z żywotnością ponad 30 lat! Kontrola: a thermostatic tap control with limited or blocked adjustment according to request/requirements. Wystarczy usunąć stary czujnik i wymienić go na nowy. Trwały termostat – dzięki łatwej konserwacji termostaty danfoss działają bez zarzutu przez wiele lat.

Danfoss spełnia najwyższe standardy jakości na rynku. Czas reakcji: czas reakcji krótszy niż 10 minut, komfort w domu jest szybszy, a Twój rachunek energii jest znacznie zwolniony! Instalacja w 30 sekund – wymiana starego termostatu trwa mniej niż 30 sekund i nie ma ryzyka wycieku wody. Nasze czujniki są produkowane w Danii w wysoce zautomatyzowanym procesie produkcyjnym, który zapobiega wadliwym produktom. Its run is more important, allowing for finer regulation.
MarkaDanfoss #ad
ProducentDanfoss #ad
Wysokość3.15
Długość2.17
Waga0.33
Szerokość2.17
Numer części015G4090
Model015G4090
Gwarancja24 Miesięcy

3. AVM

#ad

Do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów grzejnikowych i FRITZ!Box z podstawą DECT, AVM FRITZ!DECT 302 inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej, FRITZ!OS od wersji 6.83

#ad
AVM #ad - Energooszczędny wyświetlacz papieru e-paper i liczne komfortowe funkcje, takie jak ochrona przed zamarzaniem, rozpoznawanie otwarcia okna, blokada przycisków, ochrona przed kamieniem lub funkcja Boost, serwis push, przełączanie grupowe i wiele innych. Wskazówka: należy przestrzegać wymiarów produktu i informacji producenta kompatybilnych modeli grzewczych.

Inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej FRITZ!Box, idealny do stworzenia indywidualnego, automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia lub mieszkania, wydajnego rytmu ogrzewania. Sterowanie za pomocą komputera, fritz!fon, smartfona lub tabletu – również w podróży przez Internet i za pomocą aplikacji, notebooka, możliwość zaprogramowania indywidualnych profili grzewczych. Atwy montaż i instalacja na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych z gwintem przyłączeniowym, dodatkowy adapter, bezproblemowe połączenie z FRITZ!DECT 301 i FRITZ!DECT 300 możliwe.

Połączenie z fritz!box za pomocą jednego przycisku i wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika FRITZ!Box FRITZ!Box z bazą DECT i FRITZ!OS od wersji 6. 83, dostępne nowe cechy wydajności dzięki regularnym, bezpłatnym aktualizacjom. Zakres dostawy: fritz!dect 302, instrukcja instalacji, 3 x baterie AA w urządzeniu, adapter do Danfoss RA.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość2.01
Długość2.01
Waga0.33
Szerokość3.66
Numer części20002961
Model20002961
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. Evenes

#ad

EVENES Adapter mosiądz do zaworów Danfoss RA mosiądz

#ad
Evenes #ad - Ostrzeżenie: aby uniknąć uszkodzeń zdrowotnych i ciała, należy je nosić przez autoryzowanych profesjonalistów, konserwacji, jak również innych inspekcji, pierwszej kolejności i naprawy, montażu, instalacji, takich jak kontract installation companies or specialist craftsmen. Adapter mosiężny do zaworów Danfoss RA Brass.
MarkaEvenes #ad
ProducentEVENES #ad
Numer części9010868
Model9010868

5. Homematic IP

#ad

Homematic IP Radiowe sterowanie ogrzewaniem do sterowania za pomocą aplikacji. Zawartość: Access Point, 4 radiowe termostaty grzejnikowe, 2 radiowe kontakty okienne z drzwiami. Oszczędność i dobre samopoczucie w Twoim inteligentnym domu.

#ad
Homematic IP #ad - Kontakt drzwi i okien rozpoznaje otwieranie i zamykanie okien oraz umożliwia automatyczne opuszczanie ogrzewania. Termostaty homematic ip smart home gwint m30 x 1, 5 mm przekonują niezawodną regulacją ciepła i łatwą obsługą. Fraunhofer iee potwierdził, że termostat grzejnikowy homematic IP automatycznie przeprowadza dynamicznie adaptacyjne porównanie na grzejniku.

Energooszczędne, kompletne rozwiązanie do sterowania 4 grzejnikami – możliwość rozszerzenia o kolejne grzejniki i funkcje o kolejne elementy Homematic IP Smart Home. Ustaw temperaturę dobrego samopoczucia w każdym pomieszczeniu. Oszczędność kosztów energii do 33% / kosztów ogrzewania i emisji CO2. Alexa, ustaw salon na 22 stopniach". Steruj ogrzewaniem w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona darmowa aplikacja w Google Play i App Store, aplikacja jest i pozostaje bezpłatna, nie ma dodatkowych opłat za użytkowanie.

Sterowanie głosem jest możliwe za pośrednictwem Amazon Alexa Amazon Echo lub Google Assistant Google Home. Dostosowana do potrzeb i komfortowa regulacja za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon. Jest to odpowiednik porównania hydraulicznego, który pozwala zaoszczędzić energię i CO2 oraz obniża koszty ogrzewania.
MarkaHomematic IP #ad
Wysokość8.27
Długość12.6
Waga4.85
Szerokość10.24
Numer części144602
Model144602

6. AVM

#ad

Pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów grzejników i FRITZ.Box z podstawą DECT; Fritz.OS od wersji 6.83, inteligentny zawór do domowej sieci, AVM FRITZ.DECT 301 20002822 grzejnikowy zawór termostatyczny, kolor biały

#ad
AVM #ad - Programowanie indywidualnych profilów ogrzewania, ochrona przed kamieniem, wygodne funkcje takie jak włączanie grupowe, blokada przycisków, ochrona przed zamarzaniem.

Wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika fritz!box, laptopów, sterowanie za pomocą komputerów stacjonarnych, smartfona lub tabletu – również w podróży za pośrednictwem Internetu i za pomocą aplikacji. Inteligentny sterownik ogrzewania do fritz!box: automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia, do FRITZ!Box z DECT i FRITZ. Os od wersji 6. 83. Zawartość przesyłki:fritz!dect 301, instrukcja użytkownika może nie być dostępna w języku polskim, 2 x bateria AA, adapter do Danfoss Ra/RAV/RAVL. Atwy montaż na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych; z gwintem przyłączeniowym.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość2.05
Długość3.43
Waga0.32
Szerokość2.09
Numer części20002822
Model20002822
Gwarancja24 Miesięcy

7. ET - EUROTRONIC Technology GmbH

#ad

Przyłącze: M28, Eurotronic 700102 TA, długa żywotność, metalowy adapter do termostatów grzejnikowych adapter zaworu grzejnika, akcesoria do termostatu grzejnikowego

#ad
ET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad - Zakres dostawy: ta, 5 x 1, wymiary: 1, 5 x 1, adapter zaworu grzejnika, przyłącze: M 28 x 1, materiał: mosiądz, 5 mm, 5 mm, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Mały, kompaktowy i ponadczasowy: praktyczne akcesorium grzewcze jest proste i kompaktowe, a dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasuje również optycznie do każdego otoczenia. Bezpieczna instalacja przyłącza zaworu do termostatów grzejnikowych: instalacja jest wyjątkowo prosta i bezpieczna, dzięki czemu można ją przeprowadzić w mgnieniu oka. Wyjątkowo długa żywotność: dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych materiałów akcesoria termostatu grzewczego są wyjątkowo trwałe. Adapter zaworu do termostatu grzejnikowego: zawór termostatu grzewczego umożliwia bezpieczną pracę termostatu grzejnikowego dzięki przemyślanej kompozycji.
MarkaET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad
ProducentET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad
Wysokość0.59
Długość0.59
Waga0.09
Szerokość0.59
Numer części700102
Model700102
Gwarancja2 lata.

8. COMPUTHERM

#ad

Termostat z tuleją zanurzeniową i czujnikiem zdalnym, regulator termostatu do instalacji grzewczych, COMPUTHERM Termostat zanurzeniowy WPR-90GC, monitorowanie, inwazyjny pomiar dla dokładnych wartości

#ad
COMPUTHERM #ad - Inteligentne połączenie: termostat jest wyposażony w tuleję zanurzeniową ze zdalnym czujnikiem, co oznacza uproszczone ustawienie i monitorowanie instalacji grzewczych – to nie tylko oszczędność energii, ale również kosztów.

Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa: w celu zapewnienia dokładnego pomiaru, bezbłędnych wyników i wykluczenia błędów, zaleca się odpowiednie mocowanie przez wykwalifikowany personel. Zakres dostawy: 1 x termostat zanurzeniowy wpr-90gc, analogowy regulator temperatury z tuleją zanurzeniową i przewodowym czujnikiem temperatury do inwazyjnego pomiaru ciepła, w zestawie schemat połączeń COMPUTHERM. Sposób działania: za pomocą metalowej tulei połączonej z rurą za pomocą gwintu, elastyczny czujnik mierzy temperaturę medium, dzięki czemu pompy i kotły mogą być włączane i wyłączane bez opóźnienia w przypadku wahań temperatury.

Dokładny pomiar: termostat zanurzeniowy znajduje się w bezpośrednim kontakcie termicznym z medium za pomocą tulei wkręcanej i przewodowego czujnika, co umożliwia bardziej precyzyjne odczyty niż w przypadku tradycyjnych termostatów.
MarkaCOMPUTHERM #ad
ProducentCalorsol GmbH #ad

9. Homematic IP

#ad

EQ-3 Homematic IP 3-częściowy zestaw termostatów grzejnikowych HMIP-eTRV-2 do inteligentnego domu / automatyzacji domu

#ad
Homematic IP #ad - Zastępuje tradycyjne termostaty M30x1. Indywidualne przebiegi temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w 3 regulowanych profilach grzewczych. Dzięki zestawowi trzech termostatów grzejnikowych można zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania – dzięki indywidualnym przebiegom temperatury do 13 zmian dziennie w trzech regulowanych profilach grzewczych oraz w połączeniu z rozpoznawaniem okna oraz kontaktem z oknem i drzwiami.

Komfortowa konfiguracja i obsługa za pomocą aplikacji na smartfon Homematic IP możliwe jest również sterowanie za pomocą Alexa lub Google Assistant.

5, oventrop, danfoss i steruje grzejnikiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Obsługa termostatów wymaga połączenia z jednym z następujących rozwiązań: homematic ip access Point z bezpłatną aplikacją na smartfon i bezpłatną usługą w chmurze; centralna CCU3 z lokalnym interfejsem obsługi WebUI nie jest już kompatybilna z centralną CCU2; rozwiązania partnerskie innych producentów.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 #ad

10. COMPUTHERM

#ad

Inwazyjny pomiar dla dokładnych wartości,, termostat z tuleją zanurzeniową, COMPUTHERM Termostat zanurzeniowy WPR-90GE, regulator termostatu do instalacji grzewczych i systemów chłodzenia

#ad
COMPUTHERM #ad - Dokładne pomiary: termostat zanurzeniowy znajduje się w bezpośrednim kontakcie termicznym z medium, bez kontaktu obudowy czujnika z cieczą, co zapewnia bezpieczeństwo i precyzyjne wyniki niż w przypadku termostatów przystawnych.

Wszystko pod kontrolą: termostat z tuleją wkręcaną automatyzuje system grzewczy, nadaje się do pracy z ogrzewaniem podłogowym, chroni pompy cyrkulacyjne i obiegowe przed niepotrzebnym zużyciem i oszczędza energię oraz koszty. Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa: w celu zapewnienia dokładnego pomiaru, bezbłędnych wyników i wykluczenia błędów, zaleca się odpowiednie mocowanie przez wykwalifikowany personel. Zakres dostawy: 1 x termostat zanurzeniowy wpr-90ge, analogowy regulator temperatury z tuleją zanurzeniową do inwazyjnego pomiaru ciepła wraz ze schematem połączeń COMPUTHERM.

Sposób działania: wbudowany w obudowę czujnik temperatury mierzy temperaturę medium za pomocą metalowej tulejki, która za pomocą mufy wystaje w rurze, dzięki czemu pompy i kotły można bez opóźnienia włączać i wyłączać w przypadku wahań temperatury.
MarkaCOMPUTHERM #ad
ProducentCalorsol GmbH #ad