Top 6 Pressure Washer Gun – Myjki ciśnieniowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kärcher

#ad

Kärcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Full Control Plus ciśnienie: 20 – 180 bar, otwór na butelkę z, wydajność tłoczenia: 600 l/h, rura strumiąca 3 w 1, pistolet Full Controll Power Plus Power

#ad
Kärcher #ad - Pistolet full control plus power z wyświetlaczem LCD i przyciskami do regulacji ciśnienia i środków czyszczących zapewnia maksymalną kontrolę. Rurka strumieniowa 3 w 1 multi jet z dyszą płaską, wirnika i dyszą do czyszczenia umożliwia wygodną zmianę rodzaju strumienia bez przerywania czyszczenia.

Obszary zastosowania: idealny do częstych zastosowań w przypadku uporczywych zabrudzeń na pojazdach, narzędziach ogrodowych, kamiennych ścianach i schodach zewnętrznych, ogrodzeniach i ścieżkach ogrodowych, powierzchniach tarasowych i fasadach domów. Zakres dostawy: myjka wysokociśnieniowa, wąż hd 10 m, pistolet Full Control Plus Power, rura strumieniowa 3 w 1, przewód zasilający z wtyczką sieciową. Szybkie, łatwe i wygodne nakładanie środków czyszczących za pomocą myjki wysokociśnieniowej za pomocą systemu Plug 'n' Clean.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość18.23
Długość12.99
Waga38.8
Szerokość26.26
Numer części13170300
Model13170300

2. Kärcher

#ad

1.673-501.0, Kärcher Kompaktowa myjka wysokociśnieniowa

#ad
Kärcher #ad - Zawiera lancę jednorazową i dirt blaster – idealna do czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak samochód lub twardsze powierzchnie, takie jak kamień i mur. Przechowywanie deski – pistolet spustowy, wąż i lanca można przechowywać w sposób uporządkowany na maszynie. Lekka konstrukcja – lekka konstrukcja ułatwia transport podczas czyszczenia. Rura ssąca do prania – zintegrowana rura ssąca umożliwia nanoszenie środka czyszczącego na każdą powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość15.31
Długość7.09
Waga8.16
Szerokość8.62
Numer części1.673-501.0
Model1.673-501.0

3. Kärcher

#ad

żółta, 1800 W, Kärcher 1.324-032.0 K 4 Power Control High Pressure Washer

#ad
Kärcher #ad - Czyszczenie nigdy nie było tak łatwe. Zakres dostawy: urządzenie do czyszczenia wysokociśnieniowego z pistoletem G 160 Q Power Control, dirt blaster, Vario Power Jet pipe, spodnie o wysokim ciśnieniu 8 m.

Nowość – discover valuable tips from kärcher experts with our Home & Garden App, such as the right pressure for your cleaning task – indywidualnie dostosowane do Twojego urządzenia. System czyszczenia plug n' clean – szybkie i łatwe nakładanie i wymiana środków czyszczących można użyć tego innowacyjnego urządzenia do czyszczenia butelek.

Właściwe rozwiązanie – k 4 usuwa gleby z samochodów, motocykli i rowerów, mebli balcony i ogrodowych, narzędzi ogrodniczych, ogrodzeń i paths bezproblemowo i efektywnie. Ciśnienie jest regulowane przez obracanie ściany w sprayu – wyświetlacz LED na pistolecie Full Control Power Gun ułatwia sprawdzenie ustawienia.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość9.11
Długość6.23
Waga25.31
Szerokość4.74
Numer części13240320
Model1.324-032.0
Gwarancja24 Miesięcy

4. Fai Top

#ad

Gwint wewnętrzny, M22 14 mm, pistolet wysokociśnieniowy z 5 dyszami natryskowymi i adapterem do szybkiego podłączenia Karcher do wyposażenia, Fai Top Pistolet do myjki wysokociśnieniowej

#ad
Fai Top #ad - Przed zakupem należy sprawdzić, czy numer modelu jest prawidłowy. Atwy i szybki w użyciu do podlewania kwiatów lub roślin, czyszczenia samochodów, ogrodzeń lub dachów. Atwa obsługa: wygodny uchwyt i wyciąg bezpieczeństwa pistoletu wysokociśnieniowego ułatwiają obsługę.

Wskazówka: ten pistolet nadaje się do stosowania z myjkami wysokociśnieniowymi i wężami firmy Kärcher. Oferujemy 24-godzinny serwis podręcznika, całkowicie bez ryzyka! Kupuj i używaj bez obaw. Wysoka jakość: obudowa pistoletu wykonana jest z technicznego tworzywa sztucznego, wewnętrzne części pistoletu i głowica dyszy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, aby zapewnić długą żywotność.

Szeroki zakres zastosowań: pistolet do czyszczenia może być również stosowany do dysz turbo, środków do czyszczenia rynien dachowych, myjek do powierzchni, rotatorów, miotełek wodnych, myjek wysokociśnieniowych i nasadek do czyszczenia rynien dachowych. Dysze wielokątne: różne kąty dysz odpowiadają Twoim potrzebom w różnych sytuacjach i umożliwiają szybkie i łatwe czyszczenie trudno dostępnych miejsc.
MarkaFai Top #ad
ProducentFai Top #ad
Wysokość2.28
Długość10.24
Szerokość5.51
Numer częściGJA0025-A01
ModelGJA0025-A01

5. TC TECHNIC

#ad

TECHKAR wąż do myjki wysokociśnieniowej – wąż gumowy z plecionką stalową, podwójna złączka,, Pressure Washing – kompatybilny z Kärcher Wap Alto Kranzle i innymi gwintem zewnętrznym M22 W – 250 bar M22

#ad
TC TECHNIC #ad - Jest niezawodny również w najbardziej wymagających warunkach pracy. Przedłużacz węża: obustronnie wyposażony w nakrętkę złączkową m22 x 1, gumowy wąż z oplotem stalowym zapewnia bezproblemową kompatybilność z wieloma renomowanymi markami, 5, kingcraft i inne, TopCraft, kränzle, takimi jak Kärcher, pasuje do gwintów zewnętrznych pistoletów Kärcher.

Kompatybilny z kärcher, kränzle i wieloma innymi, Alto, WAP, które mają gwint zewnętrzny M22. Atwa instalacja i pewność odpowiedniego rozwiązania to jego wyjątkowe cechy. Wydajność: ten wąż zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności osiąga maksymalne ciśnienie 250 bar i może być stosowany w temperaturach do 155°C. Trwałość: wąż wyposażony w oplot z drutu stalowego zapewnia wyjątkową trwałość i długą żywotność.

Gwint wewnętrzny m22 x 1, 5 na obu końcach zapewnia bezpieczne połączenia. Dołączony adapter m22ag x m22AG sprawia, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza. Kompatybilność: ten wąż to uniwersalne rozwiązanie dla twoich urządzeń wysokociśnieniowych. Idealny do zadań, które wymagają nie tylko siły, ale również precyzji. Precyzyjny: dzięki długości 10 m wąż zapewnia wystarczający zasięg do wielu zadań.
MarkaTC TECHNIC #ad
ProducentKastor #ad
Waga15.43

6. ComwithSafe

#ad

M22 14 mm, 2 filtry do wody i przewodnik w zestawie, kompatybilny adapter K1-K7, Pistolet do mycia wysokociśnieniowego 4000 PSI i 6 dysz Quick Connect

#ad
ComwithSafe #ad - Wydajny i szybki montaż: ciśnienie osiąga 4000 psi, co zapewnia dokładne czyszczenie; Quick Connect 1/4" ułatwia podłączenie dysz; przyłącze M22 14 mm umożliwia podłączenie węża myjki wysokociśnieniowej o grubości 14 mm lub adaptera Karcher. Komfort użytkowania: krótki pistolet jest mniej nieporęczny niż oryginalna lanca Karcher; obrotowe sprzęgło sprawia, takich jak felgi samochodowe, że jest on bardziej poręczny; umożliwia łatwe czyszczenie trudno dostępnych miejsc, poprzez zmianę kąta.

Bezpieczeństwo: bezpieczeństwo twoich dzieci jest dla nas ważne – żółty spust blokuje pistolet, że nasz produkt Cię zachwyci; wypróbuj go, gdy nie jest używany, zapobiegając wypadkom; jesteśmy pewni, a czyszczenie stanie się prawdziwą przyjemnością. Wielofunkcyjność: 6 kolorowych dysz w połączeniu z kątem natrysku od 0° do 60° zapewnia różne strumienie wody: nawadnianie roślin – czyszczenie samochodu, podłoża, ogrodzenia; niebieska dysza z długim strumieniem może być stosowana do dachów; QC 1/4" umożliwia podłączenie pistoletu piankowego.

Wysokiej jakości materiały: wewnętrzna struktura wykonana jest ze stali nierdzewnej; uchwyt pozostaje elastyczny dzięki technicznemu tworzywu sztucznemu na obudowie; gwint adaptera Karcher jest wykonany z metalu, a nie z tworzywa sztucznego, jak w przypadku niektórych innych; dlatego jest bardzo trwały.
MarkaComwithSafe #ad
ProducentComwithSafe #ad
Wysokość1.57
Długość6.69
Waga1.63
Szerokość5.51