Top 9 Kopfhörer Kabellos Bluetooth Joggen – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. IKG

#ad

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 mikrofony, wyświetlacz LED USB-C, czas odtwarzania 120 h, miękkie zauszniki, IP7, wodoszczelne słuchawki douszne, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth

#ad
IKG #ad - Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia ENC i mikrofon 4 HD, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu.

Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, 5 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 dB, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, takich jak iOS, Android itd.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo przycisków i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth z nowym designem przycisków. Sportowe wzornictwo z zaczepem na ucho i wodoodpornością ip7: słuchawki bluetooth q25 sportowe z 3 parami s/m/l mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem na ucho, w pełni dopasowują się do kształtu ucha, fitnessu, można je nosić przez długi czas bez dolegliwości i jednocześnie eliminują uciążliwe wypadanie podczas treningu. Bluetooth 5. 3 i natychmiastowe połączenie: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w wiodącą w klasie technologię bluetooth 5.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

2. OYIB

#ad

Wodoszczelność IP7,, słuchawki Touch Control Earbuds, OYIB Słuchawki Bluetooth, 25 godzin słuchawki douszne z wyświetlaczem LED, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 HiFi stereo z mikrofonem ENC

#ad
OYIB #ad - Słuchawki bluetooth dokładają wszelkich starań, koniec z bolącymi uszami nawet po dłuższym użytkowaniu, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas noszenia. Wysoki komfort noszenia: ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie i długotrwały komfort noszenia, szczególnie podczas uprawiania sportu.

2023 ulepszony bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth są wyposażone w najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3, zapewniają szybszą i bardziej stabilną transmisję sygnału oraz skutecznie osiągają niskie opóźnienia bez przerwy. Słuchawki douszne obsługują sterowanie dual Ear-Touch i pomagają w odtwarzaniu, wstrzymywaniu, regulacji głośności oraz odbieraniu i kończeniu połączeń. Hi-fi stereo i redukcja szumów: nasze bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w wysoce wydajne głośniki 13 mm, które sprawiają, dzięki czemu dźwięki stereo są czyste, a zakres średniego tonu jest pełniejszy i bardziej strukturalny, że bas jest bardziej intensywny, wyraźne i zrównoważone.

Wyświetlacz led i inteligentne sterowanie dotykowe: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują unikalną technologię wyświetlania Dual LED, aby dokładnie pokazać pozostałą moc słuchawek i etui do ładowania.
MarkaOYIB #ad
ProducentOYIB #ad
Numer częściMD058A
ModelMD058A
GwarancjaOYIB Obsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy i 24 miesiące naprawy. Możesz wygodnie robić zakupy!

3. Aptkdoe

#ad

Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android, 75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne

#ad
Aptkdoe #ad - Imponująca jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w głośnik 13 mm i trójwarstwową membranę kompozytową. Każda część sterownika pracuje nad wytworzeniem dźwięku, bogatych basów po precyzyjne średnie i czyste wysokie tony. Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, odbieranie/odłączanie, odtwarzanie/pauzę, pomijanie piosenek, w tym z systemem iOS/Android.

Zatyczki do uszu mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem, treningu, że idealnie nadają się do biegania, który w pełni dopasowuje się do kształtu ucha. Można je nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku. Unikalna konstrukcja przycisków i szeroka kompatybilność: bezprzewodowe słuchawki mają fizyczne przyciski, dzięki czemu nie musisz szukać różnych przycisków.

Słuchawki z redukcją szumów zapewniają do 15 godzin wysokiej jakości dźwięku przy jednym ładowaniu, a etui ładujące zapewnia dodatkowe 3 ładowanie, dzięki czemu słuchawki Bluetooth mają całkowity czas odtwarzania 75 godzin. Funkcja wodoszczelności ipx7 chroni słuchawki przed lekkimi kroplami deszczu lub potu i sprawia, studia fitness i w podróży. Wyświetlacz led i 75 godzin odtwarzania: słuchawki usb c są wyposażone w podwójny wyświetlacz led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Rulefiss

#ad

Słuchawki douszne 14,2 mm, Hi-Fi Stereo Inear, z walizką ładującą 800 mAh, Słuchawki sportowe, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność IP7, 48 godzin

#ad
Rulefiss #ad - Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki douszne. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, idealne do uprawiania sportu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Wygodne, joggingu, fitnessu, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach s/m/l są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd. Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5.

3, w porównaniu z wersją 5. 2, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wcięcia i wycinania oraz zapewnia bardziej stabilne połączenie zasięg transmisji wynosi do 15 m. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, 2 mm i wyraźne połączenia - słuchawki Bluetooth Rulefiss Q38 z membraną grafenową o grubości 14, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Waga0.16
Numer częściQ38-03
ModelQ38

5. Rulefiss

#ad

Hi-Fi Stereo Inear, 48 godzin, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, Słuchawki sportowe, wodoszczelność IP7, z walizką ładującą 800 mAh, wskaźnik LED, słuchawki douszne 14,2 mm

#ad
Rulefiss #ad - Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, idealne do uprawiania sportu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, joggingu, fitnessu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, śpiew jest wyraźny i pełny, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, 2 mm i wyraźne połączenia - słuchawki Bluetooth Rulefiss Q38 z membraną grafenową o grubości 14, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC. Smart touch może odbierać lub rozłączać, tabletami i laptopami. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, w tym z systemem iOS/Android, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Wygodne, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach s/m/l są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.

Sterownik 14, bogaty i dynamiczny stereo. Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

6. Rulefiss

#ad

Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, słuchawki douszne, 48 godzin Hi-Fi stereo, wskaźnik LED, Słuchawki sportowe Bluetooth, z walizką ładującą, wodoszczelność IP7, słuchawki douszne 14,2 mm

#ad
Rulefiss #ad - Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, 2 mm i wyraźne połączenia - słuchawki Bluetooth Rulefiss Q38 z membraną grafenową o grubości 14, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC.

Wygodne, fitnessu, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach s/m/l są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, joggingu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki douszne. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin.

Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. 48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu. Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

7. WERPOWER

#ad

Bezprzewodowe słuchawki dotykowe, do iPhone'a, słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 HiFi, Huawei, Air Pro IPX7, czas odtwarzania 36 h, Xiaomi, Słuchawki douszne Bluetooth, wodoszczelne, Samsunga

#ad
WERPOWER #ad - Wodoszczelność ipx7 - nasze słuchawki douszne dzięki precyzyjnie wykonanemu etui. Adowanie w podróży - czas odtwarzania zestawu słuchawkowego bluetooth wynosi do 6 godzin. Bez problemu wytrzymują deszcz i pot, nie musisz się martwić, więc możesz mieć pewność, a my odpowiemy Ci niezwłocznie w ciągu 24 godzin.

Bluetooth 5. 3 i easy touch: zaktualizowany ze starej wersji, bluetooth 5. 3 umożliwia znacznie szybszą prędkość parowania, stabilniejszą łączność bez utraty sygnału lub przerw muzyki. Każda słuchawka jest testowana przed wysyłką, nawet jeśli pada deszcz. System ios może wyświetlać czas pracy baterii słuchawek. Wysokiej jakości stereo hi-fi - bezprzewodowy sportowy zestaw słuchawkowy bluetooth wykorzystuje zaawansowaną technologię redukcji szumów, która może skutecznie zmniejszyć hałas otoczenia i echo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości podczas użytkowania, skontaktuj się z nami, że kupisz.

Za pomocą ekranu dotykowego można łatwo słuchać muzyki, odbierać i odrzucać połączenia, rozmawiać przez asystenta głosowego i korzystać z czatu głosowego Siri. Super muzyczne wyjścia są lekkie i przyjemne w noszeniu przez długie godziny bez bólu. Ergonomicznie zamknięta konstrukcja douszna zapewnia efekt izolacji szumów dla wyraźniejszego dźwięku i zapewnia wysokiej jakości muzykę i krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne. Zmniejszają nacisk na ucho.
MarkaWERPOWER #ad
ProducentWERPOWER #ad
Numer częściWERPOWER
ModelWERPOWER
Gwarancja2

8. WERPOWER

#ad

Czas odtwarzania Air Pro, redukcja szumów, Deep Bass Stereo do iPhone'a/Android/Samsung, wodoszczelność IPX7, Słuchawki Bluetooth bezprzewodowe słuchawki douszne 5.3 Touch Control z mikrofonem

#ad
WERPOWER #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości podczas użytkowania, a my odpowiemy Ci niezwłocznie w ciągu 24 godzin. Lekka i wygodna konstrukcjabezprzewodowe słuchawki z nachyleniem 35° są ultralekkie i czują się, jakby nie istnieły w uchu. Bez problemu wytrzymują deszcz i pot, nawet jeśli pada deszcz.

Wodoszczelność ipx7 i obsługa nasze słuchawki douszne dzięki precyzyjnie wykonanemu etui. Każda słuchawka jest testowana przed wysyłką, nie musisz się martwić, skontaktuj się z nami, więc możesz mieć pewność zakupu!. Adowanie w podróży czas odtwarzania zestawu słuchawkowego bluetooth do 5 godzin. System ios może wyświetlać czas pracy baterii słuchawek. Adowarka szybkie ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB-C może ładować słuchawki Bluetooth 5 razy przez łącznie 30 godzin. Bluetooth 5. 3 i easy touch zaktualizowana od starej wersji, bluetooth 5. 3 umożliwia znacznie szybszą prędkość parowania, bardziej stabilną łączność bez utraty sygnału lub przerywania muzyki.

Ergonomicznie uszczelniona konstrukcja douszna zapewnia efekt izolacji szumów dla wyraźniejszego dźwięku i zapewnia wysokiej jakości muzykę i krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne. Wysokiej jakości stereo hi-fi bezprzewodowy sportowy zestaw słuchawkowy bluetooth wykorzystuje zaawansowaną technologię redukcji szumów, która może skutecznie zmniejszyć hałas otoczenia i echo. Super muzyczne wyjścia są lekkie i przyjemne w noszeniu przez długie godziny bez bólu.
MarkaWERPOWER #ad
ProducentWERPOWER #ad
Numer częściWERPOWER
ModelJS59
Gwarancja0

9. WeurGhy

#ad

Wyświetlacz LED,, nowe słuchawki ENC z redukcją szumów dousznych, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 4 mikrofonami, Słuchawki Bluetooth, 50 godzin odtwarzania z głębokim basem

#ad
WeurGhy #ad - Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 50 godzin. Wodoszczelność ip7 i wygodne dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, które zapobiegają poceniu się i deszczowi. Po wyjęciu słuchawek z etui ładującego słuchawki Bluetooth automatycznie połączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem.

Słuchawki douszne są wyposażone w funkcję czułego dotyku. Komora ładująca jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania i wykorzystuje interfejs szybkiego ładowania typu C, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego, którego ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę. Uniwersalna kompatybilność i połączenie w jednym kroku: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bluetooth na rynku, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z połączeniem podczas parowania. 2023: słuchawki bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth x12 są wyposażone w chipy bluetooth 5. 3, umożliwiają łatwe sterowanie muzyką i telefonami komórkowymi w domu, zapewniają w pełni wciągające wrażenia słuchowe.

Enc redukcja szumów i jakość dźwięku stereo: słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technologię do tłumienia szumów otoczenia, co zapewnia precyzyjne połączenia głosowe, zapewniają dynamiczne wysokie wysokie i mocne basy, słuchawki douszne Bluetooth wbudowana dynamiczna cewka 13 mm, hałas otoczenia jest zredukowany o ponad 40 dB, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałą muzyką. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, mają wyjątkowy design stereo i kompozytowe membrany o wielkości 13 mm, stabilna odległość połączenia do 15 m, wzmocnienie basów 65%, w biurze i podczas treningu. Słuchawki douszne są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie do każdego ucha.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Numer częściX12
ModelX12-Silvery
Gwarancja24 Miesięcy